.
Отговор в тема
Страница 28 от 40 ПървиПърви ... 1824252627282930313238 ... ПоследнаПърви
Резултати от 676 до 700 от общо 994
  1. #676
    Супер фен Аватара на Christinna
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    1 951
    The last house on the left е готин, макар че не мога да определя ужас ли е, трилър ли е или нещо по средата.

    ПП bitterkiss престраши се, не е нищо особено. Специално на мен даже ми беше супер тъп и не съм си и правила труда да гледам 2 и 3.

    ПП 2 Сега видях, че има и 4-ка, а 5-цата ще излиза 2016.. тея хора са луди да правят толкова части на подобна боза.. както и да е.
    Последно редактирано от Christinna : 07-06-2014 на 10:01

  2. #677
    ^ като че ли ми вдъхна кураж да го гледам ще го направя в близките дни .. :д

  3. #678
    Голям фен Аватара на Kaena Smith
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    620
    Нямам търпение да излезе :

    JESSABELLE
    https://www.youtube.com/watch?v=9ZARPPQqU6w

    Тази година излиза и втората част на "Чистката" :
    https://www.youtube.com/watch?v=XzFCDqKE4yA

  4. #679
    Супер фен Аватара на Christinna
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    1 951
    ^ Този първият изглежда доста интересен, кога трябва да излезне?

  5. #680
    Голям фен Аватара на Kaena Smith
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    620
    Цитирай Първоначално написано от Christinna Виж мнението
    ^ Този първият изглежда доста интересен, кога трябва да излезне?

    На 5 Септември в България,
    29 August 2014 (USA) .

    Да не забравям - нов прочит на "Дракула":

    https://www.youtube.com/watch?v=e1_E84So-2I
    Последно редактирано от Kaena Smith : 07-06-2014 на 09:15

  6. #681
    Голям фен Аватара на Ouroboros
    Регистриран на
    Mar 2014
    Мнения
    987
    Цитирай Първоначално написано от bitterkiss Виж мнението
    Много ме плашеха с него , но накрая не излезе толкова страшен Иначе на Екзорсистът имаше емоции A Паранормална активност .. все още не мога да се престраша да го гледам .. ;д
    Че що? Ако го гледаш със звука на макс, в полунощ, на изгасени светлини, ще ти бъде страшен, иначе - не. За Паранормална активност говорим.

    Екзорсистът ще го гледам щом прочета книгата. Но съм гледал някои моменти от него... Бих казал, че е мега добър... Но някак втората част е по-склонна да ме депресира, не знам защо.

  7. #682
    Екзорсистът и втора част ли има ?

  8. #683
    Супер фен Аватара на Supermassive____
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    2 812
    Хижа на смъртта: Пациент нула - Според мен първите две части са много по-добри, но всеки сам преценява.

  9. #684
    Някои може ли да ми каже филми подобни на House of 9, да се разказва за група непознати, които се опитват да оцелеят...сещате се. Мерси предварително

  10. #685
    Супер фен Аватара на Christinna
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    1 951
    ^ House on haunted hill, Fritt vilt 1,2, Rest stop 1,2 (мисля, че толкова бяха), Texas Chainsaw, Friday the 13th, Joy Ride 1,2,3 .........

  11. #686
    Голям фен Аватара на Ouroboros
    Регистриран на
    Mar 2014
    Мнения
    987
    Цитирай Първоначално написано от bitterkiss Виж мнението
    Екзорсистът и втора част ли има ?
    Пет части има. Но първата е най-добра.

    Хронологията е следната:
    The Exorcist
    The Exorcist 2:The Heretic
    The Exorcist 3:Legion
    The Exorcist: The Beginning
    Dominion: Prequel to The Exorcist

  12. #687
    Препоръчайте ми някой от рода на група тийнейджъри в изоставен мотел, болница, хижа... но да не е 98-ма част на Погрешен завой със сериен убиец, а нещо психо, паранормално...

  13. #688
    Повече от фен Аватара на Bukuuu
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Хасково
    Мнения
    491
    Цитирай Първоначално написано от Summer Fresh Виж мнението
    Препоръчайте ми някой от рода на група тийнейджъри в изоставен мотел, болница, хижа... но да не е 98-ма част на Погрешен завой със сериен убиец, а нещо психо, паранормално...
    Мога да ти препоръчам The Collection. Той е от 2012 и е продължение на The Colletor от 2009. Аз изгледах втория и чак тогава разбрах, че има и друг. Най-добре си пусни първо този от 2009 и после другия, макар да не мога да гарантирам за него, че е хубав.

    Don’t waste a minute not being happy. If one window closes, run to the next window - or break down a door.

  14. #689
    Супер фен Аватара на mayaaa
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    2 868
    Цитирай Първоначално написано от CrAzZyDeViLl Виж мнението
    Някои може ли да ми каже филми подобни на House of 9, да се разказва за група непознати, които се опитват да оцелеят...сещате се. Мерси предварително
    Identity

  15. #690
    da v kaga predi filmite na ugasite kato teksasko klane vtorata svetovan karvavata meri i takanatataka biaxa mnogo moderni ama ve4e stavat po bezmisleni po tapi taka4e mnogo xora spriaxa da gi gledat i slavata im namala

  16. #691
    Супер фен Аватара на Christinna
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    1 951
    Цитирай Първоначално написано от killer6 Виж мнението
    da v kaga predi filmite na ugasite kato teksasko klane vtorata svetovan karvavata meri i takanatataka biaxa mnogo moderni ama ve4e stavat po bezmisleni po tapi taka4e mnogo xora spriaxa da gi gledat i slavata im namala
    Не разбрах нищо, я опитай на български.

  17. #692
    ne stava ezikami ne se smenia zanam ka se smenia samo4e pri men ima problem

  18. #693

  19. #694
    Някои гледал ли е тексаско клане и втората световна

  20. #695
    Friday the 13th, Halloween, Nightmare on Elm Street, Child's Play, Scream, The Ring, Texas Chainsaw Massacre, Final Destination, Saw и Wrong Turn са ми може би любимите.

  21. #696
    Иначе като цяло препоръчвам филмите Final Destination и Scream. На 99% от хората ще им харесат, наистина са доста интересни и разбира се, плашещи.

  22. #697
    Мега фен Аватара на smilegirl12
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    4 112
    The evil dead
    Final destination 1,2,3,4,5
    Paranormal activity 1,2,3,4
    BOO
    Saw
    The colection

  23. #698
    Final Destination (превеждат го Последен Изход) според мен са наистина едни от най-добрите филми на ужасите. Те са единствените страшни филми, в които убиецът, в случая самата Смърт, така и не се вижда. Освен това, плашещото в случая е, че ситуациите, в които умират хората са напълно реални и могат да се случат на всеки. Който има свободно време да ги гледа, а който няма да си освободи.

  24. #699
    Голям фен Аватара на Ouroboros
    Регистриран на
    Mar 2014
    Мнения
    987
    Цитирай Първоначално написано от Waaazzaaaap Виж мнението
    Final Destination (превеждат го Последен Изход) според мен са наистина едни от най-добрите филми на ужасите. Те са единствените страшни филми, в които убиецът, в случая самата Смърт, така и не се вижда. Освен това, плашещото в случая е, че ситуациите, в които умират хората са напълно реални и могат да се случат на всеки. Който има свободно време да ги гледа, а който няма да си освободи.
    Гледал съм ги всичките, яки са. Ест има и по-страшни, но както каза и ти - някои неща може да се случат на всеки. Не помня в коя част беше сцената със солариума и двете мацки, дето стават на въглени, но откакто я гледах, стоя далече от солариуми

  25. #700
    Wrong turn 3 the best bithez....

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си