.
Отговор в тема
Страница 30 от 40 ПървиПърви ... 20262728293031323334 ... ПоследнаПърви
Резултати от 726 до 750 от общо 994
  1. #726
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    какво значи неподправен ужас?
    гледай insidious. не знам дали е това, което търсиш, но няма да останеш разочарована ( :

  2. #727
    Мега фен Аватара на SurfSky
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    3 346
    Проклятието на Блеър гледай
    Иначе на това филмче ''insidious'' ,скоро гледах 2рата част ... Доста е добро...

  3. #728
    Супер фен Аватара на mayaaa
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    2 868
    Еми, под "неподправен ужас" имам предвид да си е типичният свръхестествен ужас, в който "нещо" преследва и убива героите един по един (за предпочитане, да не убие НАПЪЛНО всички :d). Не искам кой знае каква мистерия, не искам психологически трилъри, не искам криминални моменти. Просто баналният традиционен сюжет.
    И мерси за предложенията, но и двата филма съм гледала (на Insidious и двете части, признавам - добри са). Проклятието Блеър ми беше малко муден, ама става.

  4. #729
    Мега фен Аватара на SurfSky
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    3 346
    Също и ''REC'' е хубав ( с изключение на последната част) ,но предполагам и него си гледала като фен на този жанр филми :d

  5. #730
    Супер фен Аватара на bijou
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    UK
    Мнения
    1 044
    Anabelle e доста интересен. Ако някой е гледал The Сonjuring, историята е за creepy куклата в началото.

  6. #731
    Супер фен Аватара на bijou
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    UK
    Мнения
    1 044
    Също и 13 sins e доста брутален.

  7. #732
    Мега фен Аватара на SurfSky
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    3 346
    И двата по-горе споменати филма съм ги гледал ... Kaжете някой непопулярен хубав филм ,че повечето от този жанр съм ги изгледал

  8. #733
    jessabelle, стопаджията, убиец на пътя 2
    Последно редактирано от turnadowwe : 01-03-2015 на 22:01

  9. #734
    Сирак - Уикален филм, препоръчвам ти го! Също така интересен е и last house on the left, макар и не чак толкова страшен.

  10. #735
    Супер фен Аватара на bijou
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    UK
    Мнения
    1 044
    Цитирай Първоначално написано от turnadowwe Виж мнението
    jessabelle, стопаджията, убиец на пътя 2
    Jessabelle заслужава ли си? Чух, че е голяма боза.

  11. #736
    Цитирай Първоначално написано от bijou Виж мнението
    Jessabelle заслужава ли си? Чух, че е голяма боза.
    ГЛУПОСТИ! Много е як! Междудругото ви препоръчвам и Evil Dead(2013)! Брутален!

  12. #737
    Мега фен Аватара на SurfSky
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    3 346
    Mного си е хубав .. На мен ми хареса

  13. #738
    Знам че не е нов и че доста хора го смятат за тъп, но на мен погрешен завой почти всички части доста ми харесва.

  14. #739
    вече не ги правят като едно време когато бях на 10



    Изкупуване на коли за скрап коли за скрап за гр. София и региона

  15. #740
    Цитирай Първоначално написано от WesCraven Виж мнението
    ДЕТСКА ИГРА


    Представям ви Чъки - Куклата убиец


















    Чъки е много добър няколко серии са става филма гледайте го.








    Новини най-добрата антивирусна програма

  16. #741
    Супер фен Аватара на RiB
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    1 514
    Ако някой се сеща филми със.. серийни убийци?? Или от типичните 4-ма тинейджъри отиват в гората Филми с призраци не обичам.. такива неща не съществуват + екзорсизма, затова и изобщо ми е много тъпо да гледам такива филми. Друго си е съседа ти да се окаже сериен убиец А да... може и нещо с психически игрички... нещо като SAW, Cube и т.н. БТВ... за тези, които не са гледали една класика - Зъболекарят 1 и 2 След като го изгледате няма да искате да ходите без придружител на зъболекар

  17. #742
    Цитирай Първоначално написано от RiB Виж мнението
    Ако някой се сеща филми със.. серийни убийци?? Или от типичните 4-ма тинейджъри отиват в гората Филми с призраци не обичам.. такива неща не съществуват + екзорсизма, затова и изобщо ми е много тъпо да гледам такива филми. Друго си е съседа ти да се окаже сериен убиец А да... може и нещо с психически игрички... нещо като SAW, Cube и т.н. БТВ... за тези, които не са гледали една класика - Зъболекарят 1 и 2 След като го изгледате няма да искате да ходите без придружител на зъболекар
    Гледай Восъчната къща, Петък 13 и Хотелът на ужасите

  18. #743
    Супер фен Аватара на RiB
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    1 514
    ^ Гледал съм ги Иначе... аз мога да предложа... 28 days, 28 weeks later... Къщата на 1000 трупа и продължението на този филм The Devil's Rejects нещо такова беше. Имаше преди един азиатски филм, който беше свързан с някакъв баща, който започва работа в някакъв рибен магазин и голяма мацаница беше Ако случайно някой се сеща как се казваше - може да сподели. Най-епичната сцена беше, когато в багажника на едно комби бяха убили злодея и почнаха да правят секс и да се мушкат. Други филми, които ви предлагам Human Centipede & Grotesque, Martyrs също е много добър.

  19. #744
    Виж страха, последната къща в ляво, колекцията, колекционерът ти предлагам в този случай.

  20. #745
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    хора, кажете някой филм по истински случай. за предпочитане с кървища, а не паранормални глупости.

  21. #746
    Супер фен Аватара на Corb1225
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    2 712
    Не знам за филми по истински случай, но като искаш кървища, гледай слашър филми. Хорърите са аматьорска работа. Най-доброто е японската поредица Guinea Pigs. Като изгледал втория филм от поредицата, Чарли Шийн се обадил на ФБР, щото си помислил, че филма е снъф, т.е. всичко е наистина. И това е човек, който е в индустрията и си има представа как се снима, представи си колко реално изглежда. Но пък може просто пак да е бил дрогиран или пиян, а защо не и двете

    Всъщност Бъфало Бил от "Мълчанието на агнетата", Норман Бейтс от "Психо" и Leatherface от "Тексаско клане" са вдъхновени от реален човек. Ама сигурно си ги гледала.

  22. #747
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    ехаа, тва наистина е хард като попрегледах снимки :Д. само че нямам търпението да гледам сериали и поредици. може и да му хвърля око, де :Д

    а кои снъф си гледал/а?

    гледала съм тези, които изброи. иска ми се да я има тръпката, че това се е случило действително ;д

  23. #748
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Cannibal holocaust.

    Освен ако не си канибал. В такъв случай ще ти се стори като MasterChef.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  24. #749
    Супер фен Аватара на Corb1225
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    2 712
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    ехаа, тва наистина е хард като попрегледах снимки :Д. само че нямам търпението да гледам сериали и поредици. може и да му хвърля око, де :Д

    а кои снъф си гледал/а?

    гледала съм тези, които изброи. иска ми се да я има тръпката, че това се е случило действително ;д
    Гледал, но всъщност нищо не съм гледал, щото не ми достига смелост дори за слашър, пък какво остава за снъф. Виж A Serbian Film, ако не си, бил брутален.

    edit: За Канибалския холокост съм чел също. Дано някой ден събера смелост и ги изгледам тия филми.
    Последно редактирано от Corb1225 : 03-07-2015 на 21:06

  25. #750
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от Corb1225 Виж мнението
    Гледал, но всъщност нищо не съм гледал, щото не ми достига смелост дори за слашър, пък какво остава за снъф. Виж A Serbian Film, ако не си, бил брутален.

    edit: За Канибалския холокост съм чел също. Дано някой ден събера смелост и ги изгледам тия филми.
    На Pasolini гледаш ли?
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си