.
Отговор в тема
Страница 32 от 40 ПървиПърви ... 22282930313233343536 ... ПоследнаПърви
Резултати от 776 до 800 от общо 994
  1. #776
    Sinister !

  2. #777
    Супер фен Аватара на Supermassive____
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    2 812
    We Are Still Here; The Skeleton Key; Blackwood.

  3. #778
    Голям фен Аватара на TIFOSO
    Регистриран на
    Jul 2013
    Мнения
    797
    не харесвам филми на ужасите.. най-вече заради ужасите в тях

  4. #779
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    а аз пък не харесвам любовните, защото има любов в тях, но може да гледам драми, заради драмите, понеже съм мн драматична персона. най-мн си падам по фантастиките, заради фантастичните елементи, но не харесвам фентъзита. тоо мач фентъзи ми идва.

    бтв, тъкмо се каня да гледам инсидиъс 3

  5. #780
    Голям фен Аватара на TIFOSO
    Регистриран на
    Jul 2013
    Мнения
    797
    харесвам изкуплението шоушенк и том и джери
    феномен е хубав филм
    харесвам и забавни негри

  6. #781
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    харесвам врачанските миньони, радио северозапад, габана от долче и габана, линдзи лоън на петата рикия и себе си като си обръсна мустака.

  7. #782
    Мега фен Аватара на SurfSky
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    3 346
    Цитирай Първоначално написано от Supermassive____ Виж мнението
    We Are Still Here; The Skeleton Key; Blackwood.
    Blackwood ... Вчера гледах тоя филм брат,хареса ми .. Днес ще си избера някой от другите който си написал

  8. #783
    Супер фен Аватара на RiB
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    1 514
    Ива, спри да духаш.
    Иначе няма ли да скоро да направят филм на ужасите, посветен на България?

  9. #784
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    wut?

  10. #785
    Това са последните ужаси, които съм гледала..оставям и мнение, за тези, които си търсят филм! В последната седмица нямах какво да правя и изгледах около 15 ужаса и реших да споделя мнението си за тях

    Dark Skies - това е първия филм с извънземни, които ми харесва толкова много, защото по принцип фантастиката ми идва too much, но този беше идеален...препоръчвам 10/10

    Area 51(2015) - става, но очаквах повече....чаках повече от месец за субтитри и накрая ме разочарова, ако искате гледайте го, може и да ви допадне 6/10

    Exists - за голямата стъпка става въпрос, не беше лош, от създателите на The Black Witch Project (с "тресяща се камера" както и area 51).... 6/10

    Tucker and Dale vs evil - страхотен! да не ви заблуждава, това че е Канадски.....той е комедия/ужаси и си мислих преди, че ще е мега тъп, обаче се оказа, че е мн хубав...не е страшен, но има кървави моменти (гледайте го няма да съжалявате!) 9/10

    Hatchet - не ми хареса...нямах големи очаквания - не ги и оправда де....хвалеха втората част, за това изгледах първо първата и след малко сигурно ще си пусна и втората - 4/10

    Texas Chainsaw 3(2013) - нищо особено и края беше тъп - 5/10

    You're Next - имаше смесени коментари и за това отлагах да го гледам с месеци и най - накрая се реших да го изгледам, много е хубав, не очаквах толкова да ми хареса....този също го препоръчвам - 10/10

    Kristy - и този като You're Next го отлагах дълго и накрая много ми хареса..имаше напрежение и напълно си струваше гледането - 9/10

    Midnight Movie - адската тъпня, много е зле - 2/10

    Piranha (2010) - не беше никак лош...има напрежение(до някъде), кръв и зъби...филма е за хора, които искат да гледат кървища, а не за хора, които искат смислени филми и тъй като аз съм и от двата вида - 7/10

    Silent Hill - подведох се по хубавите коментари и полу - изгледания трейлър(винаги го гледайте до края) - изобщо не ми хареса - 3/10

    Lazarus Effect - имаше няколко стряскащи момента и като цяло ми хареса и то доста - 9/10

    The Midnight Meat Train - и него много го хвалеха, но е някак си депресиращ....и най - вече тъп, като цяло започна добре и завърши зле - 4/10

    Laid to Rest - хубав е...не е "мега якия" или "мега добрия", но определено става за поне два пъти - 6/10

    Amusment - не е лош, като цяло не е кой знае какво, но има своите моменти, но за жалост не са много - 5/10

    The Tunnel - нищо интересно, беше донякъде страшен, но не бих ви го препоръчалa - 3.5/10

    The Descent 2 - първата част повече ми хареса, но и тази част си я бива, като изключим тъпия финал - 6/10
    Последно редактирано от merilyn85 : 08-02-2015 на 20:16

  11. #786
    Мега фен Аватара на SurfSky
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    3 346
    Grave Encounters ако не си гледала !!!

  12. #787
    Супер фен Аватара на Supermassive____
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    2 812
    Clown и Preservation сравнително висока оценка им дават, ще се гледат.

  13. #788
    Цитирай Първоначално написано от SurfSky Виж мнението
    Grave Encounters ако не си гледала !!!
    Е как да не съм го гледала...един от любимите ми е

  14. #789
    Новите филми не струват, режисьорите мислят с гъза си, искат ефектите да им оправят лекомислените истории, а в 21-ви век и педалите са на мода. Режисьорите трябва да почнат да слагат повече педали във филмите си, тогава всичко ще е в тон с лайната, които правят.

  15. #790
    Здравейте, предложете ми някой нов хубав слашър филм. Благодаря предварително

  16. #791
    Гледай Розовата къща,много е хубав.

  17. #792
    Цитирай Първоначално написано от fire_cat_ Виж мнението
    Гледай Розовата къща,много е хубав.
    Благодаря за препоръката, наистина много ми хареса! Давайте още

  18. #793
    Ако може някой да ми препоръча такива ужаси, където някой психопат отвлича група непознати и ги кара да играят някаква игра. Нещо като House of 9 или пък would you rather. Не съм сигурен дали са точно ужаси, но ме разбрахте. Само да кажа кои съм гледал да не ги казвате: house of nine, would you rather, the exam, vile ии имаше още 1-2 ама не се сещам в момента. Благодаря предварително

  19. #794
    Цитирай Първоначално написано от altito Виж мнението
    Ако може някой да ми препоръча такива ужаси, където някой психопат отвлича група непознати и ги кара да играят някаква игра. Нещо като House of 9 или пък would you rather. Не съм сигурен дали са точно ужаси, но ме разбрахте. Само да кажа кои съм гледал да не ги казвате: house of nine, would you rather, the exam, vile ии имаше още 1-2 ама не се сещам в момента. Благодаря предварително
    "Глад", "Истина или предизвикателство" отговарят на описанието ти....."Теория на убийство", "Колекцията" и "Колекционерът" също ги можеш да ги провериш - подобни са, за други не се сещам
    Последно редактирано от merilyn85 : 08-17-2015 на 08:19

  20. #795
    Това са последните 20-на филма, които съм изгледала.

    "Final Destination 5" - Казаха ми че не е хубав и отлагах дълго време, докато наскоро си казах - какво пък - и се оказа страхотен. Даже ми хареса повече от някои от останалите части - 9/10

    "Shortcut" - банален 5/10

    "Fear Island" - доста интересна идея и е един от малкото непредвидими филми - 8/10

    "VANish" - като цяло не беше зле, но беше далече от страшен филм 4/10

    "Let me in" - самия стил, с който е направен филма не ми допадна особено, но ставаше за един път - 5/10

    "Triangle" - Уникален! Имаше смесени коментари, обаче филма си заслужава да се гледа.... 9.5/10

    "Unfriended" - На мен ми хареса, въпреки някои негативни коментари...все пак е и оригинален 9/10

    "Turistas" - започна добре, но после малко го омотаха...6/10

    "Bait" - много си падам по такива филми, въпреки че действието се развиваше в магазин и подземен паркинг и за момент не стана скучен 8/10

    "Preservation" - много ми напомни на "Eden Lake"....6/10

    "Open grave" - не си заслужава, да си губите времето 4/10

    "Grizzly" - тъпня 4/10

    "Backcountry" - малко наподобява "Гризли", но е много по добър 7/10

    "Savaged" - става за един път, но не е кой знае какво 5.5/10

    "GirlHouse" - много добър 9/10

    "The Last Survivors" - апокалиптичната вселена във филма е много добре разгърната и малко ми напомни на "Mad Max - Fury Road", но на моменти беше скучен...6/10

    "Hills Run Red" - Гледайте го, нищо няма да загубите, освен час и половина от живота си, тъй като е доста тъпичък 3/10

    "P2" - имаше напрежение 6.5/10

    "Wilderness" - беше добър през повечето време, но края малко го осраха 7/10

    "Splinter" - определено беше добър 8/10

    "The Damned" - нищо невиждано, но си имаше своя чар 6/10

    "Gothika" - великолепна актьорска игра, филма също беше завладяващ 8/10

    "Sorority Row" - слашър филмите са ми любими, за това ми хареса, въпреки, че на моменти ми идваше малко наивен 7/10

    "Tusk" - точната дума, която описва филма е: лайно 2/10
    Последно редактирано от merilyn85 : 08-22-2015 на 15:05

  21. #796
    Едни от малкото филми на ужасите, които мисля че си струват, са Psycho, Misery, The Blair Witch Project , The Exorcist, а също и Eden Lake, House of Wax Това е, което се сещам в момента

  22. #797
    Цитирай Първоначално написано от Veni ^ ^ Виж мнението
    Едни от малкото филми на ужасите, които мисля че си струват, са Psycho, Misery, The Blair Witch Project , The Exorcist, а също и Eden Lake, House of Wax Това е, което се сещам в момента
    Този The Blair Witch Project много го хвалят, да взема да го гледам ли? Misery не беше ли трилър, Eden Lake е много хубав, само края е тъп....а House of Wax е УНИКАЛЕН <3
    Последно редактирано от krastata : 08-27-2015 на 17:06

  23. #798
    Цитирай Първоначално написано от krastata Виж мнението
    Този The Blair Witch Project много го хвалят, да взема да го гледам ли? Misery не беше ли трилър, Eden Lake е много хубав, само края е тъп....а House of Wax е УНИКАЛЕН <3
    The Blair Witch Project лично на мен ми стана един от любимите, доста време мислех за него, след като го изгледах, а всъщност няма нищо кой знае специално, една група младежи, които са тръгнали по пътя на стара легенда, която се разнася из жителите на едно старо градче...ии целият филм се разиграва в една гора като кадрите са снимани като любителски ( "от първо лице" ).. и все пак нещо в този филм ме грабна адски много

  24. #799
    Мега фен Аватара на SurfSky
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    3 346
    The Blair Witch Project и на мен ми стана любим ... Гледал съм го към 5-6 пъти,и все не мога да го догледам ... Дали защото е прекалено страшен (едва ли) ,или все като го пусна е късно вечер,и ми се преспива ...

    П.С: За филма Misery ,прочетете първо книгата,и след това гледайте филма (може и обраното ....) ..... Ще видите каква голяма разлика има,и колко по-хубава е книгата <3

  25. #800
    Супер фен Аватара на Supermassive____
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    2 812
    Grave Encounters 2 , The Curse of Downers Grove, The Human Centipede 3.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си