.
Отговор в тема
Страница 37 от 40 ПървиПърви ... 273334353637383940 ПоследнаПърви
Резултати от 901 до 925 от общо 994
  1. #901
    Цитирай Първоначално написано от Supermassive____ Виж мнението
    Daddy little girl, Curse of the witching tree. Останах приятно изненадан и от двата филма, но първия е уникален. Трудно се забравя .. Откачен, тежък!
    Не знам кое му е толкова уникалното...

  2. #902
    Супер фен Аватара на Supermassive____
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    2 812
    ^ Пусни филма, гледай го и тогава коментирай...

  3. #903
    Цитирай Първоначално написано от Supermassive____ Виж мнението
    ^ Пусни филма, гледай го и тогава коментирай...
    Филма го изгледах още преди 2 дена....

  4. #904
    The Ratter - имаше потенциал... който естествено не беше доразвит и беше страшно скучен - 3.5/10

    The Harvest - как the fuck е попаднал в жанра ужаси и защо? Не беше лош като цяло, но за мен това си е чиста драма - 5/10

    The Invitation - отново потенциал на вятъра. И този филм не знам какво прави в жанра ужаси.... по-скоро драма/трилър. В 4/5 от филма никакво действие. А толкова хубав можеше да стане, ако беше попаднал в правилните ръце, тъй като има интересен сюжет. И все пак, заради историята - 6

    The Boy(2016) - писах годината, защото има друг филм със същото име, но от 2015. Като цяло доста ми хареса. Главно го гледах, заради Коен, защото по принцип не си падам по куклите призраци като анабел, чъкита-мъкита и т.н.... но не се оказа това, за което си мислех. Айде няма да издавам нищо, ако някой реши да го гледа. - 7.5

    Visions - невероятен! Един от най-качествените ужаси, които съм гледала в последно време... силно го препоръчвам. - 9.5
    Последно редактирано от merilyn85 : 04-11-2016 на 23:56

  5. #905
    Да възродя малко темата, че замря в последния месец:

    Pay the Ghost - с една от любимите ми актриси - тази на профилната снимка, Сара Уейн Кейлис. Гледах го главно заради нея, защото смятах, че няма да е нищо особено, но ме изненада приятно. Не влиза в топ любими ужаси, но не съжалявам, че го гледах, интересен сюжет, но една идея не му достигна, като че ли - 7/10

    Intruders(2011) - и тук си имаме оригинална идея. Не ми допадна чак толкова, но не е и лош. Plot twist-а е хубав, като цяло става - 6/10

    Shut In - отначало, както започна ми хареса и то доста. Главната актриса също е много очарователна и участваше в един мой любим сериал, но едва я познах. Към края се загуби леко тръпката, но е хубав общо погледнато - 7/10

    Hush(2016) - ей т'ва е филма. Леко ми напомни на Mischief Night, но тук става въпрос не за сляпа, а за глуха. През цялото време те държи в напрежение и ви го препоръчвам - 9/10

    Hush(2008.) - и този не беше лош, но далеч не толкова оригинален. Подобен е на Joy Ride и Wolf Creek, но не толкова хубав. А бе, пак ставаше за едно гледане - 6/10

    At the Devil's Door - не ми допадат особено тия филми с дяволските деца като в Case 39 и The Omen и подобни. Този беше донякъде малко по-различен и са се опитали да направят нещо по-сполучливо - 6/10

    The Witch: A New-England Folktale - хубав е! По принцип не харесвам подобни филми, в които действието се развива в средновековието примерно, но този е добър. Плюс, че насочеността му не беше такава. Въобще не са поддадох на негативните коментари в замунда и не съжалявам за това. - 7/10

    10 Cloverfield Lane - не съм гледала предната част, но тази е страшно добра. Няма какво повече да кажа - 8.5/10
    Последно редактирано от merilyn85 : 05-07-2016 на 20:40

  6. #906
    Супер фен Аватара на RiB
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    1 514
    А така, дилърче! Особено за следващия уикенд, ако намериш и още ще е страхотно! Особено някакви касапници :3 Че приятелката ще идва и искам да я изненадам с такива работи хаха xD

  7. #907
    Супер фен Аватара на Christinna
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    1 951
    http://www.imdb.com/title/tt5644006/?ref_=nv_wl_img_3
    Тъкмо гледах този.. не е кой знае какво, даже много прилича на американските бози, ноо става за убиване на време.

  8. #908
    Цитирай Първоначално написано от RiB Виж мнението
    А така, дилърче! Особено за следващия уикенд, ако намериш и още ще е страхотно! Особено някакви касапници :3 Че приятелката ще идва и искам да я изненадам с такива работи хаха xD
    За теб винаги:
    You're next
    Friday the 13th
    Girlhouse
    Wrong Turn
    Wolf Creek
    Bound with Vengeance
    Bait
    Train
    Saw

    До колкото си спомням в тея имаше кръв, но сигурно повечето си ги гледал...

  9. #909
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    http://www.imdb.com/title/tt1179933/?ref_=nv_wl_img_2

    Това беше приятна изненада за мен.

  10. #910
    Супер фен Аватара на Christinna
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    1 951
    Цитирай Първоначално написано от draid Виж мнението
    http://www.imdb.com/title/tt1179933/?ref_=nv_wl_img_2

    Това беше приятна изненада за мен.
    Подкрепям. И на мен доста ми хареса.

  11. #911
    Супер фен Аватара на Supermassive____
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    2 812
    ^Задължително ще се гледа..

  12. #912
    Супер фен Аватара на Supermassive____
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    2 812
    По-глупав филм не бях гледал. Бункер, извънземни.... DAMN

  13. #913
    В последно време съм скромничка:

    Emelie - необикновен за филм с детегледачка. Но не ме впечатли кой знае колко - 6/10

    The Other Side of the Door - първата част от филма е мудна. После се пооправя, има си "страшнички" моменти, като това най-обикновено са jump scare-ове. Плюс, че една от любимите ми актриси участва - 7/10

    По принцип не харесвам европейски филми, обаче се изчерпах от към американски:

    Timecrimes - не знам какво прави в жанра ужаси. Доста сходен с филма Triangle, но не толкова добър. Забравих да спомена, че е испански, личи си, че е аматьорски - 5.5/10

    High Lane/Vertige - френски хорър. Алпинистката версия на wrong turn, но доста приличен - 7/10

    Sweet Home - испански хорър. И този отначало тръгна мудно, но нататък имаше доста напрежение. Препоръчвам ви го - 7.5/10

  14. #914
    Хора, търся филм от подобието на 9 dead и Truth or dare.. В него се разказваше за хора, които са събрани в едно имение и ги затвориха в една стая. Трябваше да избират дали да пуснат ток на себе си или на някого друг и тем подобни.. Главната мацка, която играе има брат, който е болен и тя отиде, за да спечели пари за лечението му (нещо такова беше)
    Последно редактирано от zarra : 06-05-2016 на 21:56

  15. #915
    Цитирай Първоначално написано от zarra Виж мнението
    Хора, търся филм от подобието на 9 dead и Truth or dare.. В него се разказваше за хора, които са събрани в едно имение и ги затвориха в една стая. Трябваше да избират дали да пуснат ток на себе си или на някого друг и тем подобни.. Главната мацка, която играе има брат, който е болен и тя отиде, за да спечели пари за лечението му (нещо такова беше)
    Попаднала си на точното място! Филма се казва would you rather/би ли предпочел

  16. #916
    Супер фен Аватара на Supermassive____
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    2 812
    /Bite/ - По време на моминското си парти, Кейси е ухапана от неизвестно насекомо. След завръщането си у дома, се опитва да отмени сватбата, но преди да успее да го направи започва трансформация в насекомо вследствие ухапването. Кейси се поддава на новите си инстинкти и започва да създава кошер, пълнейки го с яйца и хранейки се с човешка плът.

    /the girl in the photographs/ - Отегчена млада жена на име Колийн, живееща в малък провинциален град, започва да получава снимки на брутално убити жени. Истински ли са те, или не? Човекът, стоящ зад тях, е или сериен убиец, или някакъв откачен тип с болно чувство за хумор. Скоро става ясно, че Колийн е "муза" на фотографа, което ще я завърти във вихъра на неконтролируеми и ужасяващи събития.

  17. #917
    Здравейте, това сигурно е последния ми коментар за идните месеци (радвайте се ) и реших да обсъдя една книга и един филм. Пък ако искате и вие се включете. Става въпрос за "Гробище за домашни любимци" на Стивън Кинг. Книгата е уникална и завладяваща. Сигурно ще остави дълъг спомен в мен, плюс Кинг си е Кинг и аз като огромна негова фенка нямаше как да я пропусна и разбира се не ме разочарова(дори в момента чета друга негова книга - Зеленият път, но предвиждам да прочета още много негови хорър книги и нямам търпение). Реших да гледам филма, правен по книга, както повечето пъти правя, ако книгата, която чета и филмирана(това прозвуча двусмислено however) и както повечето пъти, филма е разочарование и няма място за сравнение с книгата. Бих му дала оценка, да речем - 5/10. Сигурно оценката щеше да е от сорта на 6/10, но това че съм чела книгата понижава оценка, защото имаш високи очаквания, и най-накрая те не се оправдават, което разбира се не трябва да е така.

  18. #918
    Голям фен Аватара на KaRiNa.Ni
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    657
    Филма Mirrors не е хорър толкова но наистина си го бива...

  19. #919
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2009
    Мнения
    2 481
    3аповядайте и се регистрирайте в този музикален сайт https://www.videoclip.bg
    Вибокса вече неструва

  20. #920
    Искам да попитам за един филм ..
    Гледах го много отдавна .. беше за някакъв лъв със броня, който ядеше хората, а те го мислеха за върколак!
    Лъва беше на някакъв без една ръка (май беше ловец) и той го управляваше но накрая се оказа, че си е имал ръка, но я е криел!
    Знам, че звучи много объркващо ..
    Ще съм много благодарна ако се сетите!

  21. #921
    Супер фен Аватара на RiB
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    1 514
    Вчера гледах по Cinemax "Сияещи очи"... добре беше сякаш, доста добро послание има, а и е spooky от една страна :3

  22. #922
    Повече от фен Аватара на MoonWatcher
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    313
    Днес изгледах испанския [REC] от 2007-ма. Ако не ви говори нищо - Quarantine е американския римейк на филма. Като цяло почва като типичния филм тип "Blair Witch Project" или "Паранормална активност", но по-късно става доста по-интензивен и страховит. Има доста jumpscares, но те са добре направени, а и атмосферата кърти. Последната част от филма е разбивач откъм напрежение и атмосфера. Бих дал на филма 8/10, ако трябваше да го оценявам.

  23. #923
    Мирси мноу

  24. #924
    Супер фен Аватара на mayaaa
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    2 868
    Да се отчета малко, че нещо опустя темата.
    Но преди това един въпрос: Понеже гледам и харесвам повече трилъри се чудя дали да ви ги спамя тук или да си направим нова тема за тях специално? Ако правя такава ще пиша на някой мод, да я направи важна, но не знам дали ще ме отразят. За сега ще си спамя тук тези които са по-близки до ужаси или наистина са ме впечатлили.

    Let Me In - За един път става филчето, но не е нещо епично. Пък и... нда, вампир. От друга страна Клоуи Мортец в актьорският състав е приятна изненада. 7/10

    Would You Rather - Мъчения... Нищо лошо по принцип (така де, за филм ), но беше брутален и банален. Още не съм сигурна дали ме разочарова или всъщност ми хареса края... Това до някъде важи и за филма като цяло. 6/10

    Friday the 13th (1980) - Повече ми хареса от ремейка (въпреки че него съм гледала преди 4-5 години, може пак да му дам шанс и да си "ъпдейтна" мнението ), но по-малко от други класики. + Малко повлия и факта, че знаех спойлери кой е убиеца. Не съм супер очарована от идеята, но не е за пропускане. 7,5-8/10

    The Hole (2009) - Не е нищо особено като идея и сюжет, too much фентъзи на моменти, но въпреки това учудващо много ми допадна. Ако искате "лек" ужас, по-скоро за почивка след дългия ден, без касапница или огромно напрежение - това е филма! 7,5/10

    Phone Booth - Трилър, развиващ се в телефонна кабина и никъде другаде. Но въпреки това страхотна идея и изпълнение! 10/10

    Dark Places - Започнах го с леко пренебрежение, но накрая много ми хареса. Идеята, развръзката, играта на Чарлийз Терон, plot twist-ите.... 10/10

    The Box - Очаквах повече... Мислех го за психологически хоррор/трилър, а то стана на фентъзи почти. И все пак, не беше абсолютно разочарование. 6,5/10

    13 Sins - И тук очаквах повече. Излишно брутален за моят вкус, макар и само на моменти, а от друга страна относително скучен. Единственото, което го спасява са няколко добри plot twist-и накрая. Трудно 7/10.

    The Interpreter - Трилър... политически трилър... И именно за това мислех, че няма да ми хареса. But... DAMN. Никол Кидман и Шом Пен, страхотен екип! Завладяващ сюжет, развръзка, всичко. 9,5/10

  25. #925

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си