.
Отговор в тема
Страница 3 от 40 ПървиПърви 123456713 ... ПоследнаПърви
Резултати от 51 до 75 от общо 994
  1. #51
    Мега фен Аватара на Joc
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    на коня У краката
    Мнения
    4 213


    REC 2

    Втора част на филма rec, хмм чудя се как да го кажа... за мен това е най-добрия филм, който съм гледал наскоро, интересна историйка, добри ефекти, самият начин на снимане... не съм очаквал такъв завършек, мислех си, че е поредния вирус филм, но съм грешал. Хареса ми и горещо го препоръчвам!
    то густо, то пусто

  2. #52
    Мега фен Аватара на Joc
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    на коня У краката
    Мнения
    4 213


    Dead Air

    Хмм доста противоречив филм, слаба история, слаба игра, кофти ефекти.. не мога да му поставя добра оценка никак. Единственото, което ми хареса е тенденцията за живота на вируса да е няколко часа и после край...
    НЕ го препоръчвам всеки случай. Феновете на категория *Infected все пак могат да го гледат, но няма да са особено очаровани.
    то густо, то пусто

  3. #53
    Мега фен Аватара на Joc
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    на коня У краката
    Мнения
    4 213


    Doghouse


    Група приятели отиват на почивка за да помогнат на приятеля си да преживее тежък развод. Когато стигат разбират, че всички жени са инфектирани с вирус, който ги прави зомбита-канибали-мъжемразки.
    Това е доста сполучлива хорър комедия!
    Препоръчвам!

    П.П. Повтарям това е хорър комедия... очаквайте стряскащи моменти, над които после ще се смеете.
    то густо, то пусто

  4. #54
    Мега фен Аватара на Joc
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    на коня У краката
    Мнения
    4 213


    Drag me to hell

    Доста спорен според мен филм. Ще се откажа да го препоръчвам или не.. понеже и аз не знам. Като цяло филма е идеен, идеята до колкото знам е взаимствана от книга на Стивън Кинг. Актьорската игра е много добра, но не и отлична... ефектите са добри, не мога да споря.
    НО, очаквах да е нещо по-добро, все пак идея от Стивън Кинг, а се залага на стряскащи моменти, където изведнъж изкача нещо, няма тръпка и мисъл върху филма, докато се гледа... не съм почитател на изкачащи близо към екрана грозни муцуни. Доста добър рейтинг има този филм обаче, но да не забравяме, че и рекламата не е слабо нещо. Както и да е, вие решавайте дали да го гледате.
    то густо, то пусто

  5. #55
    Мега фен Аватара на Joc
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    на коня У краката
    Мнения
    4 213


    The Walking Dead

    Малко разнообразие, ТОВА Е СЕРИАЛ. Гледах първи сезон и с нетърпение очаквам втори (за жалост първи сезон е само 6 серии). Добра идея, добър сценарий, добра игра и ефекти. СТРУВА СИ И ГОРЕЩО ГО ПРЕПОРЪЧВАМ.

    п.п. теглете го с по-добро качество за по-добро изживяване.
    то густо, то пусто

  6. #56
    Мега фен Аватара на Joc
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    на коня У краката
    Мнения
    4 213


    The Tunnel 2011

    Ново хорърче, което според мен беше доста обещаващо. Много хубав замисъл като цяло, добро изпълнение, но не е филм, който ще гледам втори път. Иначе не съжалявам, че съм го гледал.
    то густо, то пусто

  7. #57
    Супер фен Аватара на StolenBliss
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    ImaginaryWorld.com
    Мнения
    1 565
    Joc къде отидоха постерите от последните предложения ? :/
    Wes земи верно изказвай по едно мнение за филм, Joc човека колко пъти ти каза.. Е, той добре се справя вече гледах 3 филма от тези които е постнал и като е сложено и по едно мненийце е зарибяващо.



    Копнах резюмето -> След бруталното убийство на техен познат, група приятели получават като наследство видеоигра, наречена „Остани жив” и вдъхновена от истинската история на една жена с благородническо потекло от седемнадесети век, известна като Кървавата графиня.Въпреки множеството предупреждения те се включват в играта, но съвсем скоро осъзнават, че който умре в играта, умира и в живота. Един по един приятелите споделят съдбата на персонажите си от играта, а оцелелите скоро разбират, че трябва да се изправят срещу самата Кървава графиня, за да оцелеят.

    линк с най-многото сийдове -> хоп

    Значи този филм за първи път го гледах под заглавие Fear.com
    На мен много ми хареса, сюжета е различен, добра игра на актьорите, държи в напрежение и като цяло, мисля че на доста хора би се харесал.
    Logic is a systematic method of coming to the wrong conclusion with confidence.

  8. #58
    Като ти харесват повече не съм те карал да гледаш тези ,които аз съм постнал.


    Randy: Oh yeah? We'll lets re-direct the moment Mr. I'm So Original. Where's your motivation? Huh? Why copy yourself off of two high school loser ass dickheads? Stu was a pussy ass wet rag. And Billy Loomis? Billy Loomis, what the fuck? Jesus! Talk about a rat looking homo repressed momma's boy! Why not set your goals higher huh? You wanna be one of the big boys! Huh? Manson, Bundie, O.J, Son of...

  9. #59
    Супер фен Аватара на StolenBliss
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    ImaginaryWorld.com
    Мнения
    1 565
    Hard Candy


    Линк : http://zamunda.net/details.php?id=103242&hit=1

    Предизвикал голям шум при премиерата си на кинофестивала Сънданс, този филм разказва за 32-гозишен мъж, който се запознава с 14-годишно момиче по Интернет. Срещата им, след която той я отвежда в дома си, има много изненадващи последици...


    Това е филм, който ще се хареса на психо-ловърите. Буквално в него участват само двама човека. Гледала съм го преди 5-6 години(той тогава е и излязъл,де) и лично аз го запомних, направил ми е впечатление.
    Та пак казвам - за феновете на психо-нюанса.
    Logic is a systematic method of coming to the wrong conclusion with confidence.

  10. #60
    + Това,когато отворих темата,постнах класиките в жанра като Чъки- куклата убиец ,Писък и Кошмари на улица Елм Стрийт.Постнах ги за да ги има,аз в тази тема не съм писал почти..Това,което съм писал тук са главно филми ,които ще излизат тази и следващата година.Просто днес и вчера се занимавах с други неща и не съм почнал да пиша по тази тема сериозно.


    Randy: Oh yeah? We'll lets re-direct the moment Mr. I'm So Original. Where's your motivation? Huh? Why copy yourself off of two high school loser ass dickheads? Stu was a pussy ass wet rag. And Billy Loomis? Billy Loomis, what the fuck? Jesus! Talk about a rat looking homo repressed momma's boy! Why not set your goals higher huh? You wanna be one of the big boys! Huh? Manson, Bundie, O.J, Son of...

  11. #61
    Супер фен Аватара на StolenBliss
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    ImaginaryWorld.com
    Мнения
    1 565
    Цитирай Първоначално написано от WesCraven
    Като ти харесват повече не съм те карал да гледаш тези ,които аз съм постнал.
    Ти май не ме разбра правилно. Не те нападам. Идеята по начало беше твоя, темата е твоя и на мен ми харесва. Не съм казала специално че Joc поства по хубави филми. Ти сигурно така си го разбрал, но единствената ми идея с тва изказване беше, че все пак е по-добре и ако има лично мнение. Но пък ако не искаш, недей. Твой си избор.
    Logic is a systematic method of coming to the wrong conclusion with confidence.

  12. #62
    В старата тема поствах постоянно мнения и резюмета.Просто сега тук постнах повечко филми,които ще излизат..след малко ще излизам да разходя кучето и после като се пребера ще имам повечко време и ще поствам други филми и ще давам коментари и мнения.Просто сега имам изпити и нямам много време..набързо постна няколко картинки и имена на филми да ви препоръчам нещо и излизам..за това така..Но както казах,свършиха ми изпитите вече и ще имам повече свободно време и ще слагам..видях ,че няколко добри филма липсват..ще започна с тях.


    Randy: Oh yeah? We'll lets re-direct the moment Mr. I'm So Original. Where's your motivation? Huh? Why copy yourself off of two high school loser ass dickheads? Stu was a pussy ass wet rag. And Billy Loomis? Billy Loomis, what the fuck? Jesus! Talk about a rat looking homo repressed momma's boy! Why not set your goals higher huh? You wanna be one of the big boys! Huh? Manson, Bundie, O.J, Son of...

  13. #63
    Кошмари на улица Елм Стрийт (2010) е римейк на филмите на Уес Крейвън.Филмът е нов,изпълнен с напрежение и е страшен на моменти ..Естествено ако го гледаш вечер ..Не може да се сравнява с първите части,които постнах в началото,но и той е доста добър.Аз го харесвам и го смятам за доста добър..







    Препоръчвам ви да го гледате.Ето го и линка с най-много сийдъри,може да си го свалите филмчето и да го гледате,гарантирам,че няма да останете разочаровани.

    http://zamunda.net/details.php?id=235769&hit=1

    Ако решите да го гледате - приятно гледане .Аз си свалих Hard Candy и довечера като се стъмни ще го гледам .


    Чао за сега.


    Randy: Oh yeah? We'll lets re-direct the moment Mr. I'm So Original. Where's your motivation? Huh? Why copy yourself off of two high school loser ass dickheads? Stu was a pussy ass wet rag. And Billy Loomis? Billy Loomis, what the fuck? Jesus! Talk about a rat looking homo repressed momma's boy! Why not set your goals higher huh? You wanna be one of the big boys! Huh? Manson, Bundie, O.J, Son of...

  14. #64
    Мега фен Аватара на Joc
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    на коня У краката
    Мнения
    4 213
    Оправих постерите на предишните филми, явно е станала някаква грешка, защото като ги поствах си излизаха. Сега би трябвало да са ок.



    13 B

    Днес реших да дам шанс на... индийското кино. Това е първият индийски хорър, който съм гледал и за сега съм очарован (още не съм го догледал).
    Идеята е много добра, филмчето е изпипано, превъзмогването на тези, които не обичат да гледат филми с чужда реч(изключвам английския, френския, немския... защото доста филми има на тези езици и все пак сме свиканали) е да си го намерите озвучен... в моя случай е на руски.
    Доста добър филм и ако има такива, които плюят индийското кино ( както и аз правих ) мога да кажа, че не съм гледал подобен филм... малко различна гледна точка върху свръхестественото....


    П.П. за хората, които не могат да открият филми в замунда предлагам този сайт http://www.fast-torrent.ru/ , тук има доста филми, не ви иска регистрация... но сайтчето е руско,доста от филмите са озвучени и евентуално ако разбирате ще ви е от полза, ако пък не, винаги можете да потърсите субтитри
    то густо, то пусто

  15. #65
    Мега фен Аватара на Joc
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    на коня У краката
    Мнения
    4 213


    House of 1000 cropses

    Типичен филм на Роб Зомби, секс, содомии, тежка музика и класическо изперкало семейство, с индианец, огромен изруд, яко пиче... знаете как е. Класика, но не стряскаща.
    то густо, то пусто

  16. #66
    Мега фен Аватара на Joc
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    на коня У краката
    Мнения
    4 213


    1408

    Сюжетът на лентата разказва за обитаваната от духове стая номер 1408 на хотел "Долфин" в Ню Йорк. Известният писател на ужаси Майк Енслин (Кюсак) решава да прекара една нощ в стаята въпреки предупрежденията на собственика на хотела (Джаксън). Там писателят преживява ужас, надхвърлящ многократно този в произведенията му.


    Който търси... намира! Много интересен филм, който ми препоръчаха и го изгледах с голямо удоволствие. Интересна история, и добра игра с хубави ефекти. Много заплетен филм, със сигурност ще ви хареса и за това го ПРЕПОРЪЧВАМ.




    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=YCVMuevcCvY[/youtube]

    Поздрав хорър фенове



    П.П. Ако някой иска да гледа филм и има затруднения по намирането му, пишете ЛС, ще измислим нещо
    то густо, то пусто

  17. #67
    Мега фен Аватара на Joc
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    на коня У краката
    Мнения
    4 213


    100 Feet 2008


    Въпреки, че е американски, филма надмина очакванията ми, доста добър филм с хубави ефекти. Препоръчвам.
    то густо, то пусто

  18. #68
    Мега фен Аватара на Joc
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    на коня У краката
    Мнения
    4 213


    30 days of night

    Не знам какво да кажа просто, феновете на вампири ще го оценят по-добре от мен, на мен тия истории не са ми вълнуващи, но като цяло филмчето не е лошо. Препоръчано за феновете на вампири.
    то густо, то пусто

  19. #69
    Мега фен Аватара на Joc
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    на коня У краката
    Мнения
    4 213


    Devil

    Много интересен филм, въпреки, че почти цялото действие в асансьор. Доста добър филм.
    то густо, то пусто

  20. #70
    Мега фен Аватара на Joc
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    на коня У краката
    Мнения
    4 213


    Carriers 2009

    Четирима младежи карат през пустинята, на път към плажа, а лицата им са всичко друго, но не и весели: това не е пролетна ваканция. Те се опитват да избягат от края на света, но и от тях самите. Във филма на Alex и David Pastor - "Преносители" никой не е в безопасност от вирусната пандемия, заплашваща да заличи човешката раса.

    Много добро филмче, преди малко го изгледах, не е стряскащ нито страшен, пада се в раздел ужаси по други причини... както и да е жанра е обширен. Интересен филм за оцеляването и решенията, които правим (няма зомбита и тем подобни).
    Приятно гледане, мисля, че ще ви хареса.
    то густо, то пусто

  21. #71
    Мега фен Аватара на Joc
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    на коня У краката
    Мнения
    4 213


    The Last House On Left

    хаха за мен беше нещо от сорта на "плюя на гроба ти" , добре направен филм, хареса ми. Не е чак толкова страшен, но всеки се шашка от различни неща.


    п.п. направих редакция на предните си постове, понеже не излизаха снимките, надявам се сега всичко да е ок, ако нещо не е наред пишете лс
    то густо, то пусто

  22. #72
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    Цитирай Първоначално написано от StolenBliss
    линк с най-многото сийдове -> хоп

    Значи този филм за първи път го гледах под заглавие Fear.com
    На мен много ми хареса, сюжета е различен, добра игра на актьорите, държи в напрежение и като цяло, мисля че на доста хора би се харесал.
    FeardotCom е съвсем друг филм, няма нищо общо с този.
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

  23. #73
    Мега фен Аватара на Joc
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    на коня У краката
    Мнения
    4 213


    s.s.d.

    руССки хорър, между другото за първи път гледам нещо подобно и ми хареса. С нещо напомня на saw... препоръчвам. В замунда няма сийдове, но във фаст торента има, само субс да си намерите и готово
    Препоръчвам
    то густо, то пусто

  24. #74
    Мега фен Аватара на Joc
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    на коня У краката
    Мнения
    4 213


    The eye.

    Много добре филмче, със Джесика Алба. Историята е интересна, за актьорската игра да не говорим, пък и ефектите си ги бива.
    то густо, то пусто

  25. #75
    Мега фен Аватара на Joc
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    на коня У краката
    Мнения
    4 213


    My Soul to take

    Интересна американска история определено. Препоръчвам го на колегата
    WesCraven
    то густо, то пусто

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си