.
Отговор в тема
Страница 40 от 40 ПървиПърви ... 303637383940
Резултати от 976 до 994 от общо 994
  1. #976
    На мен много ми харесва The Boy, малко към края не е много интригуващ, но става.

  2. #977
    Здравейте искам да попитам за един филм

  3. #978
    Да ви разкажа малко започва семейство майка баща и дъщеря тръгват на почивка с джип те са спрели има задръстване по пътя ги нападат обирджии ограбили са банка убиват майката и дъщерята и ряняват бащата,бащата е полицай,бащата отива да живее в планината и отива в едни хора баща и дъщеря бащата е бивш полицай тримата си говорят и изведнъж в къщата влизат крадците които са убили семейството на телефона звъни полицай да пита дали са минавали крадците и човека казва много поздрави на жената ти а той няма жена и така се осещат и тръгват да се гонят в планината мн е як ако някой може да ми каже как се казва ще съм благодарен

  4. #979
    Завърнах се кучки... направете път на главния монстър в тази тема. Най-накрая след дългото лято и работата ми съм по свободна и хвърлих око на някои нови хорърчета от 2017:

    The Mummy (2017) - гледах го още пролетта и не си го спомням на 100%, но определено си беше мейнстрийм jumscare бозичка, но приятно поднесена с любимеца ми Том Круз. Като цяло става за основополагащ за цял франчайз от чудовища, ще видим как ще се разгърне след години и дали ще тръгне по стъпките на Марвел или тотално ще се провали - 6/10

    Death Note - с нетърпение го чаках(въпреки че не съм голяма фенка на анимето, а и само него съм изгледала) съм фенка на режисьора Адам Уингард и като чух негативните отзиви сърцето ми се сви. Ама въпреки това го гледах и като цяло не беше толкова зле колкото казват, че е. Разбира се има доста какво да се желае, но какво повече от Риук с гласа на Уилям Дефо? - 6.5/10

    It - motherfucking shit, т'ва кърти мивки. Нямам забележка към тоя филм, уникално зловещ, атмосферата е перфектно описана и пресъздадена, кинематографията, актьорската игра... а новата любов на живота ми Бил Сарсгард/Скарсгард нещо си там/Пениуайз е просто невероятен - 10/10

    Gerald’s Game - още един филм на нетфликс(както и death note) на един от най-любимите ми режисьори в жанра - Майк Фланаган. Наистина доста добър трилър, не 100% хорър, но си струва определено. - 8.5/10

    Phoenix Forgotten - като чуя за инди филм, заснет с тресяща се камера получавам конвулсии, но чук не лоши неща, а и Ридли Скот го продуцира. Става въпрос за извънземни и като цяло е по истински случай, като часта с извънземните разбира се е доизмислена, но случая за светлините в град Финикс в САЩ, който се е случил преди 20г. е доста интересен и загадъчен, може да го чекнете има доста инфо за него в нета. Та за филма... хичч не е лош за филм от този сорт. Дори бих казал, че е един от по-добрите shaky cam филми и много важно нещо - няма и един шибан jumscare. Евала. - 7.5/10

    Wish Upon - това е като някаква клиширана пародия на Final Destination, The Possession и Needle. Клише след клише, пък и като видиш, че режисьора е правил филми като the butterfly effect 2, mortal kombat: anihilation и annabelle ти става напълно ясно защо не струва. Такова недоразумение, че не е истина. На по-малките деца може и да им допадне, тъй като не е много страшен, пардон чиста комедия си е, а и си личи, че е направен за тийнеджъри на по-малко от 15, които могат да се релейтнат до простотиите, които извършват част от героите. - 3.5/10

  5. #980
    Гледал ли е някой "Baskin" - турски horror от 2015-та?

    Гледам го в момента, и е много впечатляващ като атмосфера... Няма никакви глупашки jumpscares - всичко е смазваща атмосфера...

    Напомня ми на "Safe Haven" - от V/H/S 2.

    "To" изобщо не ми беше страшен, освен няколко jumpscare момента, но това не е страх за мен - това е стряскане. Този тук обаче......
    Последно редактирано от ionicle : 11-18-2017 на 21:15

  6. #981
    Don’t Be Afraid of the Dark - едновременно познат, но и различен. Струва си гледането - 7/10

    The Dark Tapes - една инди антологийка, защото знаете колко обичам тия тип филми. Шортовете бяха hot and miss, но главната сюжетна линия, към която се връщаме(тип V/H/C) ме спечели най-много и според мен заслужава пълнометражен филм. -7/10

    XX - още една антология, този път режисирана само от жени. Пълен crap - 4/10

    A Dark Song - този филм е изцяло обграден около черната магия. Първите две действия са си скучни, но ако ги минете 3-тото ще си е заслужило. - 6/10

    Amityville: The Awakening - "Аnother fucking one?!? FUCK ME IN THE ASS." - си помислих аз преди да го изгледам, а след като го изгледах си помислих "FUCK ME IN THE ASS, EARS AND EYES!!!". Не че е толкова голям боклук, има и някакви дребнички плюсове, ама е супер изтъркано и клиширано - 5/10

    Annabelle 2 - Радвам се, че добри режисьори застават зад sequel-ите на не толкова добрите продължения, за да направят нещо, което става за гледане, а не да искаш да си изкараш очите. Миналата година си имахме Ouija 2, режисирана от Майк Фланаган(Oculus, Hush, Before i Wake, Gerald's Game etc) продължение на бозата Ouija от 2014, а тая година си имаме доста доброто продължение Annabelle 2, режисиран от Дейвид Ф. Сандбърг(Lights out), на несполучливия spin-off на The Conjuring - Annabelle ot 2014-2015? - 8/10

    Happy Death Day - не очаквах Изкуплението Шоушенк, влизайки в залата, а да разпусна за час и половина. Така и стана, като изключим, че е pg-13 и в залата беше претъпкано с лапета, които скачаха и при най-мързеливия jumpscare, но само прибелвах очи и продължавах да се наслаждавам на филма. Не е страшен, но бих казала, че еинтересен. - 7.5/10

    Better Watch Out - Тоя и следващия филм доста си приличат. Лично този на мен не ми хареса колко следващия и не бих го гледала отново....но става - 6/10

    The Babysitter (2017) - малко разчупен извън жанра филм. Хареса ми. - 7/10

    Little Evil - щуротия от Netflix. Ок е. Комедиен поглед на филми като The Omen - 5.5/10

    1922 - силна драма, минала под радара на много хора. Определено си заслужава, като е една от най-добрите Кинг адаптации в последно време заедно с It и Gerald's Game. P.s. The Dark Tower не струва - 7/10

    The Exorcist - за какво е тоя hype около тая "класика". Бил "най-страшния", "най-добрия в жанра" не знам си какво. За времето си сигурно зрителите за ахвали, но не и днес. - 4/10

    Leatherface - интересното е, че филма е сниман в България. Хареса ми повече от последните части - 6.5/10

    A Nightmare on Elm Street (1984) - Тая класика по бива, макар че не е кой знае какво - 6/10

    Creep 2 - creepy. По-добър от първата част - 7/10

  7. #982
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Цитирай Първоначално написано от merilyn85 Виж мнението
    Don’t Be Afraid of the Dark - едновременно познат, но и различен. Струва си гледането - 7/10

    The Dark Tapes - една инди антологийка, защото знаете колко обичам тия тип филми. Шортовете бяха hot and miss, но главната сюжетна линия, към която се връщаме(тип V/H/C) ме спечели най-много и според мен заслужава пълнометражен филм. -7/10

    XX - още една антология, този път режисирана само от жени. Пълен crap - 4/10

    A Dark Song - този филм е изцяло обграден около черната магия. Първите две действия са си скучни, но ако ги минете 3-тото ще си е заслужило. - 6/10

    Amityville: The Awakening - "Аnother fucking one?!? FUCK ME IN THE ASS." - си помислих аз преди да го изгледам, а след като го изгледах си помислих "FUCK ME IN THE ASS, EARS AND EYES!!!". Не че е толкова голям боклук, има и някакви дребнички плюсове, ама е супер изтъркано и клиширано - 5/10

    Annabelle 2 - Радвам се, че добри режисьори застават зад sequel-ите на не толкова добрите продължения, за да направят нещо, което става за гледане, а не да искаш да си изкараш очите. Миналата година си имахме Ouija 2, режисирана от Майк Фланаган(Oculus, Hush, Before i Wake, Gerald's Game etc) продължение на бозата Ouija от 2014, а тая година си имаме доста доброто продължение Annabelle 2, режисиран от Дейвид Ф. Сандбърг(Lights out), на несполучливия spin-off на The Conjuring - Annabelle ot 2014-2015? - 8/10

    Happy Death Day - не очаквах Изкуплението Шоушенк, влизайки в залата, а да разпусна за час и половина. Така и стана, като изключим, че е pg-13 и в залата беше претъпкано с лапета, които скачаха и при най-мързеливия jumpscare, но само прибелвах очи и продължавах да се наслаждавам на филма. Не е страшен, но бих казала, че еинтересен. - 7.5/10

    Better Watch Out - Тоя и следващия филм доста си приличат. Лично този на мен не ми хареса колко следващия и не бих го гледала отново....но става - 6/10

    The Babysitter (2017) - малко разчупен извън жанра филм. Хареса ми. - 7/10

    Little Evil - щуротия от Netflix. Ок е. Комедиен поглед на филми като The Omen - 5.5/10

    1922 - силна драма, минала под радара на много хора. Определено си заслужава, като е една от най-добрите Кинг адаптации в последно време заедно с It и Gerald's Game. P.s. The Dark Tower не струва - 7/10

    The Exorcist - за какво е тоя hype около тая "класика". Бил "най-страшния", "най-добрия в жанра" не знам си какво. За времето си сигурно зрителите за ахвали, но не и днес. - 4/10

    Leatherface - интересното е, че филма е сниман в България. Хареса ми повече от последните части - 6.5/10

    A Nightmare on Elm Street (1984) - Тая класика по бива, макар че не е кой знае какво - 6/10

    Creep 2 - creepy. По-добър от първата част - 7/10
    Всичките тия филми не струват освен Leatherface и 1922. Да добавя още лайна, които гледах през последните 3 дена - Slumber, Jeepers Creepers 3, Cult of Chucky. The Bye Bye Man и и един стар Dead Silence (2007) обаче ме изкефиха. Не съм гледал новия jigsaw.
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  8. #983
    Предложете ми филм от типа на Психо

  9. #984
    vsetaia
    Guest

  10. #985
    Delight
    Guest
    Супер тема, връщам се да чета.

  11. #986
    Ходих да гледaм The Nun. Просто велик филм. Ефектите са топ, а сюжета невероятен.

  12. #987
    Цитирай Първоначално написано от tinka55 Виж мнението
    Ходих да гледaм The Nun. Просто велик филм. Ефектите са топ, а сюжета невероятен.
    Брутален филм! Гледах го през пръсти

  13. #988

  14. #989
    Супер фен Аватара на RiB
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    1 514
    Предлагам да гледате филма "Паниката по време на Коронавируса във верига Кауфланд" Разказва се за група безмозъчни зомбита, които са на диета и не искат да хапват мозъци вече... а умират за стока от първа необходимост и тоалетна хартия, защото ги грози респираторен вирус, който ще ги одриска отвътре

  15. #990
    Всякакви безплатни приложения, които могат да гледат тези филми на ужасите.

  16. #991
    На Mobdro 2020 можете да гледате висококачествени филми, които са филми на ужасите

  17. #992
    Behind You, Death of me, Friday the 13th, Nightmare on Elm's Street

  18. #993
    Наскоро нашумя филм, излязъл 2011 година - Megan is missing. Филмът е по действителен случай и въпреки своята изветност никак не ви го препоръчвам. Няма нещо страшно в него, той е по-скоро гнусен. Сюжета е много нескопосан.

  19. #994
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2011
    Мнения
    433
    За какво се разказва, да не беше за една кукла?
    Being surrounded by people doesn't mean you aren't lonely.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си