.
Отговор в тема
Страница 5 от 40 ПървиПърви 12345678915 ... ПоследнаПърви
Резултати от 101 до 125 от общо 994
  1. #101
    А забравих Hostel 1 & 2 също става
    Имам тяло на модел... в мазето си...

  2. #102
    Супер многоо се дразняя , защото съм гледала почти всичкии без ебавкаа .. не знамм защо , нооооооо ОБООЖАВАМ страшни филмии , толкооваа са якии , винаги имат няквво под заглавие ,,,,, простооо гледала съмм всичкии , койте сте посналли . !!!!!!!

  3. #103
    А също може да гледате Антихрист (драма & ужас). Доста е натоварващ... според мен де
    Имам тяло на модел... в мазето си...

  4. #104
    СПОЙЛЕР ЗА ПИСЪК ----->Нямах време да пиша,сега съм тук.Значи малко любопитни факта за Писък ,които едва ли знаете относно старите сценарии на филма..2 са...Единият е,че Стю (убиеца от 1вият филм) е щял да оживее,да отиде в затвора и да се появи в 3тия филм като убиец,защото тогава ще го изкарат от затвора .Другият е,че 3тия филм всъщност нямаше да почва със смъртта на Конър,а в началото Ghostface ще нападне Сидни,но Сидни го убива и сваля маската..Тогава вижда,че е някой,който не познава .. Става ясно след това,че е просто ненормален фен и т.н ..
    Billy Loomis : We all get little mad sometimes ..
    Oh yeah? We'll lets re-direct the moment Mr. I'm So Original. Where's your motivation? Huh? Why copy yourself off of two high school loser ass dickheads? Stu was a pussy ass wet rag. And Billy Loomis? Billy Loomis, what the fuck? Jesus! Talk about a rat looking homo repressed momma's boy! Why not set your goals higher huh? You wanna be one of the big boys! Huh? Manson, Bundie, O.J, Son of...

  5. #105
    The Grudge/Гняв
    http://zamunda.net/details.php?id=267412&hit=1

    Карън (Сара Мишел Гелар) е американска студентка в Токио, която се съгласява да замести мистериозно изчезнала медицинска сестра и да се грижи за стара болна жена на име Ема (Грейс Забриски). Тя страда от рядка сънна болест и живее сама в пуста и порутена къща в предградие на Токио.

    Но нещата скоро излизат извън контрол. Карън усеща вледеняващо безплътно присъствие в сенките по ъглите, Ема започва да се държи все по-странно и по-странно, а необясними звуци като че ли идват от нищото. Драскане...шепот... писъци... Карън разбира, че къщата е обладана от проклятие, което умъртвява всеки, който дръзне да прекрачи нейния праг.

    Това зло е било родено преди много години от някой, който е умрял в къщата в пристъп на изпепеляващ гняв...


    Гледайте го хораа ! Заслужава си
    ~недей мила, не се хаби там където ти го целуваш е хапан от мен преди ;]] ;рр
    Прави гад, за да не те е яд ;]] Прави мръсно, докато не е късно

  6. #106
    Цитирай Първоначално написано от ver4eto007
    Dead Silence / Гробна тишина (2007)

    Haunted / Призрачната къща (1995)
    Dead Silence е много як филм....все пак е от създателите на SAW

    Между другото, някой гледал ли е Human centipede-човешка стоножка?
    Това е най-отвратителния филм, който съм виждал
    Как изобщо им е хрумнало да направят такъв филм..........отвратително..

  7. #107

  8. #108
    Повече от фен Аватара на echii
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    368
    ооо любимия ми жанр филми..
    неска гледах Two Thirteen ..
    http://zamunda.net/details.php?id=272067
    хареса ми филмчето..не е лошо..имаше интересна история и действието се развиваше по възможно най-интересния начин.. не е като някой филми дето само чакаш да стане еди какво си защото просто си очаквал да стане.. в този имаше известно напрежение..
    le boss.

  9. #109
    Повече от фен Аватара на selenasky
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    САЩ (Бостън) - някогаааа
    Мнения
    491
    http://zamunda.net/details.php?id=220806&hit=1 ---> Thir13en Ghosts (13 призрака) доста готино филм4е ... също препоръ4вам вси4ко на Уес Крейвън и Стивън Кинг ---> П.С. темата е много хубава!!
    Sam <3 & Dean <3



    I'mma girl ;dd

  10. #110
    Цитирай Първоначално написано от selenasky
    http://zamunda.net/details.php?id=220806&hit=1 ---> Thir13en Ghosts (13 призрака) доста готино филм4е ... също препоръ4вам вси4ко на Уес Крейвън и Стивън Кинг ---> П.С. темата е много хубава!!

    И ти си много хубава XD


    М/У нямаше ме тия дни и не съм писал.Относно пича по -горе,няма определени филми,които ще те направят хорор фен.Ако това те кефи и ти идва от вътре да го гледаш,ако ти оправят настроението тия филми и ако винаги можеш да изгледаш още един такъв филм,значи си фен .Ако са ти е тъп тоя жанр филми,значи не си


    Randy: Oh yeah? We'll lets re-direct the moment Mr. I'm So Original. Where's your motivation? Huh? Why copy yourself off of two high school loser ass dickheads? Stu was a pussy ass wet rag. And Billy Loomis? Billy Loomis, what the fuck? Jesus! Talk about a rat looking homo repressed momma's boy! Why not set your goals higher huh? You wanna be one of the big boys! Huh? Manson, Bundie, O.J, Son of...

  11. #111
    Фен Аватара на lovehorror
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Sofia
    Мнения
    228
    Ето още една много добра поредица.









    Лично на мен много ми хареса,разбира се ако се гледа вечер.Струва си гледането,няма да сажалявате.Цялата колекция:http://zamunda.net/details.php?id=53485[/img]

  12. #112
    Добре че си я пуснал,но с последната картинка си разтегнал много страницата и ще те помоля да я махнеш последната.Иначе още не съм поствал,щото следващите 1-2 месеца ще излизат доста ужаси,но за този месец почти няма нищо интересно.


    Randy: Oh yeah? We'll lets re-direct the moment Mr. I'm So Original. Where's your motivation? Huh? Why copy yourself off of two high school loser ass dickheads? Stu was a pussy ass wet rag. And Billy Loomis? Billy Loomis, what the fuck? Jesus! Talk about a rat looking homo repressed momma's boy! Why not set your goals higher huh? You wanna be one of the big boys! Huh? Manson, Bundie, O.J, Son of...

  13. #113
    Фен Аватара на lovehorror
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Sofia
    Мнения
    228
    Готово

  14. #114
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2011
    Мнения
    332
    Уау.Учудих се,че до сега никoй не предложил поредицата "Friday13th" ето и малко инфрмация-http://en.wikipedia.org/wiki/Friday_the_13th_(franchise)

  15. #115
    Амм навих се да гледам Scream 4 заради някои актъори/актриси.Ta искам да питам свързани ли са по някакъв начин 4-те части,тоест ще ми е интересна ли последната като не съм гледала предишните части?

    Във всяка жена се крие звяр. Лошо за този, който го събуди и прекрасно за този, който го обуздае.. <3

  16. #116
    Цялата история е свързана за това ги гледай всички.


    Randy: Oh yeah? We'll lets re-direct the moment Mr. I'm So Original. Where's your motivation? Huh? Why copy yourself off of two high school loser ass dickheads? Stu was a pussy ass wet rag. And Billy Loomis? Billy Loomis, what the fuck? Jesus! Talk about a rat looking homo repressed momma's boy! Why not set your goals higher huh? You wanna be one of the big boys! Huh? Manson, Bundie, O.J, Son of...

  17. #117
    Първата част е класика! Без нея просто , няма как

  18. #118
    Естествено..С П О Й Л Е Р



    Били Лумис можеш да го подозираш,но СТЮ?Стига,Стю?Кой би се сетил ,че е той..Гениално..

    Втората част,просто незаменима беше също..Филм във филма,гениално.Мики,може би може някакси да се подозира,но майката на Били?Е това също беше неочаквано.Определено обаче любимият ми психар е Стю ..

    Филма определено ми е любимият,но единственото,което е,че или Дюй или Гейл или Сидни ще умрат.Да,такива са правилата.Не може едно и също трио да оцелява всеки път.В трилогия може ,но след това той прави нова трилогия и ще бъде доста глупаво ,ако отново същите хора оцелеят.Така че или ще умре някой от тях ( може би 2ма ) или накрая някой от тях ще бъде убиецът,което ще бъде доста неочаквано и очаквано същевременно.Защото знаем,че Уес Крейвън прави много неочаквани неща,а след като 3мата оцеляват,и е ясно ,че някой трябва да умре,става очаквано,че Уес Крейвън и Кевин Уилиамсън ще искат да направят нещо неочаквано,като някой от тях изперка и избие малко народ.Примерно СИДНИ би било доста добре..Дано ме разбрахте.


    Randy: Oh yeah? We'll lets re-direct the moment Mr. I'm So Original. Where's your motivation? Huh? Why copy yourself off of two high school loser ass dickheads? Stu was a pussy ass wet rag. And Billy Loomis? Billy Loomis, what the fuck? Jesus! Talk about a rat looking homo repressed momma's boy! Why not set your goals higher huh? You wanna be one of the big boys! Huh? Manson, Bundie, O.J, Son of...

  19. #119
    Фен Аватара на lovehorror
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Sofia
    Мнения
    228
    Разбрахме.Да те питам освен от замунда да знаеш откъде мога да си сваля Писък 4,понеже в замунда има 2 торента но по снимките виждам че качеството не е особено добро.

  20. #120
    Мерси много !
    lovehorror ,не знам дали мен питаш но аз си го изтеглих от Арена,имаше около 5-6 торента сигурно

    Във всяка жена се крие звяр. Лошо за този, който го събуди и прекрасно за този, който го обуздае.. <3

  21. #121
    Фен Аватара на lovehorror
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Sofia
    Мнения
    228
    Благодаря ти!

  22. #122
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    488
    Писък 4 е жесток, хареса ми много повече от 2 и 3

  23. #123
    Мега фен Аватара на ameli
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    4 152
    Само като чета темата и ме побиват тръпки.. Започнах да гледам SAW, не знам дали не сте го споменали в задните станици.. определено ще се постарая да изгледам всички филми в темата, а те са наистина много .. lol .. само ако може някой запознат да ми обясни.. защо имат по 5-6-7-8 части

  24. #124
    Така пиша на латиница после ще кирилицирам так че сигурно ще имам много грешки,относно въпроса по -горе.Не разбрах точно какво питаш,защо правят толкова много части на филмите попринцип,или на Убийствен пъзел?ще отговоря и на двата въпроса..

    Попринцип на по -старите ужаси правят по страшно много части,защото те са изключително успешни ( не случайно всички стари класики с по 5-6-7 части са едни от най-големите,дори и сега класики ) .За разлика от сега,тогава ужасите са ставали все по-добри и по-добри и просто доста по успешни.Разбираш ли,те правят един готин ужас,но следователно тоя ужас не е достатъчен на публиката,защото е доста добър за времето си и те правят и още и още,на същия принцип е и Убийствен пъзел,но те действат на същия принцип,но публиката не приема тоя принцип.Те го правят,защото изкарват доста пари,но не е точно така..Първите филми бяха доста добри..Такава изобретателност и гениалност на убийствата ..Доста добро направено,публиката не е виждала такова нещо..Както и в другите филми,те продължават ИСТОРИЯТА на филмите...Петък 13ти,Кошмари на улица елм стрийт,Хелуйн и така нататък..
    Та,в тоя филм ,те продължават историята,но според мен правят други части,щото публиката се кефи .. Но с всяка част изобретателността се изгубва и става все по-брутален,глупав и доста гаден.Радвам се че най-накрая спряха с тая тъпотия,щеше да е добре да направят трилогия,максимум четирилогия,но те си ебаха майката..Сори за грешките,но кирилицирам ся цялата лютиница и копвам..


    Randy: Oh yeah? We'll lets re-direct the moment Mr. I'm So Original. Where's your motivation? Huh? Why copy yourself off of two high school loser ass dickheads? Stu was a pussy ass wet rag. And Billy Loomis? Billy Loomis, what the fuck? Jesus! Talk about a rat looking homo repressed momma's boy! Why not set your goals higher huh? You wanna be one of the big boys! Huh? Manson, Bundie, O.J, Son of...

  25. #125
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    488
    saw е пълен шит след 3-тата част..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си