.
Отговор в тема
Страница 8 от 40 ПървиПърви ... 45678910111218 ... ПоследнаПърви
Резултати от 176 до 200 от общо 994
  1. #176
    Супер фен Аватара на ccdesigns
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    2 773
    Здравейте, пичове. Нещо се накефих на такива филмчета, ама не искам да почвам от най-големите ужаси. Предложете нещо не чак толкова страшно.
    "Не е важно другите да те мислят за идиот, важното е ти да се мислиш за идиот."

  2. #177
    еми кажи какво искаш да е.
    ..с духове,с клане и т.н.
    Hans Zimmer
    Posthumus

  3. #178
    като група приятели и психопат ви препоръчвам това
    Midnight Movie

  4. #179
    горния филм е малко фантасмагорийка,но не е зле.
    Хълмовете стават червени мисля,че беше подобен.
    ..значи вчера гледах Pray for the morning ( 2006 ) ...
    // на моменти имаше слаба актьорска игра,много фантасмагория и глупости.режисьора и едиторите на музиката не са се справили добре,можеха да го направят далеч по стряскащ,но мисля,че ще ви хареса,пак е с тийнове и т.н.
    ..гледайте го.също е и брутален на моменти.

    сега си дърпам Dying Breed от 2008 година и ще го гледам след 5 минути ( като си направя пуканки и отида до магазина за безалкохолно ) .
    .. ще ви дам мнение и за него.

    първия филм ви го препоръчвам да го гледате ако няма какво да правите,може и да ви хареса.
    Hans Zimmer
    Posthumus

  5. #180
    Мега фен Аватара на SurfSky
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    3 346
    Цитирай Първоначално написано от tfk94
    Цитирай Първоначално написано от Showmehowtofeel
    Искам да попитам,дали можете да ми кажете филми от сорта на Wrong turn,the hills have eyes,Friday 13th смисал с тинеиджари отиващи на почивка кумпинг и психопати ги убиват или "изроди" това са лубимите ми в този жанр.
    Ехх любимия ми жанр и на мен (h)
    ама незнам мисля че първите два са единствени по рода си а за friday 13 може да пробваш The nightmare on Elm street
    Имаше един филм,преди 1 седмица го гледах....Приятеля на едно момиче,И купи къща за рд.-то И,и поканиха там гости....и момчетата(мъжете),намериха едни гробове,и изтръгнаха една пръчка(вудо),от един гроп...и после вечерта...
    Но незнам името на филма

  6. #181

  7. #182
    Супер фен Аватара на ccdesigns
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    2 773
    Цитирай Първоначално написано от supereightepic
    еми кажи какво искаш да е.
    ..с духове,с клане и т.н.
    Да не е нещо супер психо. Не знам точно какво искам. Може би по-скоро духове. Не знам още какво ми харесва повече
    "Не е важно другите да те мислят за идиот, важното е ти да се мислиш за идиот."

  8. #183
    Повече от фен Аватара на selenasky
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    САЩ (Бостън) - някогаааа
    Мнения
    491
    "Последен изход 5" излезе.. - хареса ми, вземам си назад всички лоши неща дето съм казала за филмите от поредицата - Филма може да има предвидим край ДОНЯКЪДЕ, но държи в напрежение и никога не знаеш кой как ще умре ... Хареса ми и краят, в стил "Movie in the movie" ..Интересен е !! Само да попитам, който го е гледал, забелязахте ли, че една от актрисите адски прилича на Меган Фокс, а единия актъор на Том Крус ??
    Sam <3 & Dean <3



    I'mma girl ;dd

  9. #184
    Супер фен Аватара на Mana
    Регистриран на
    Apr 2009
    Град
    Карлово
    Мнения
    1 083

    Филми на ужасите, а?

    Ако искате да се изплашите(е, за мен не е кой знае колко страшно), гледайте "Едуард ножиците". Мисля, че филмът се казваше така. ... Какво му е страшното, ли? Ами, главният герой, Едуард, има .... ножици вместо ръце!

  10. #185

    Re: Филми на ужасите, а?

    Цитирай Първоначално написано от Mana
    Ако искате да се изплашите(е, за мен не е кой знае колко страшно), гледайте "Едуард ножиците". Мисля, че филмът се казваше така. ... Какво му е страшното, ли? Ами, главният герой, Едуард, има .... ножици вместо ръце!


    ..препоръчвам ти Кошмари на улица елм стрийт ..
    Hans Zimmer
    Posthumus

  11. #186
    Повече от фен Аватара на TVDQueen
    Регистриран на
    Sep 2010
    Град
    Varna
    Мнения
    369

    Re: Филми на ужасите, а?

    Цитирай Първоначално написано от Mana
    Ако искате да се изплашите(е, за мен не е кой знае колко страшно), гледайте "Едуард ножиците". Мисля, че филмът се казваше така. ... Какво му е страшното, ли? Ами, главният герой, Едуард, има .... ножици вместо ръце!
    :

    На мен ми беше много тъжен.

    Sasuke Uchiha!
    ---------------------------------------------
    We'll keep our red flag high!'Cause Manchester United will never die!
    --------------------------------------------
    Женско съм!

  12. #187
    Мега фен Аватара на SurfSky
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    3 346
    Цитирай Първоначално написано от selenasky
    "Последен изход 5" излезе.. - хареса ми, вземам си назад всички лоши неща дето съм казала за филмите от поредицата - Филма може да има предвидим край ДОНЯКЪДЕ, но държи в напрежение и никога не знаеш кой как ще умре ... Хареса ми и краят, в стил "Movie in the movie" ..Интересен е !! Само да попитам, който го е гледал, забелязахте ли, че една от актрисите адски прилича на Меган Фокс, а единия актъор на Том Крус ??
    но качеството не е добро,ако несе гледа на кино

  13. #188
    Първо да кажа, че претърсих собственоръчно цялата тема и не намерих ищо. Та така, това е един от филмите, които бих сложил в личния си топ 10:


    И друг любим филм от колекцията е този:

    И него горещо го препоръчвам. Гледал съм го около 4 пъти.
    青の祓魔師

  14. #189
    има две нови филмчета,които вече са излезли.Реших да постна,защото вече и рейтинга в IMDB е излязал ..


    http://www.youtube.com/watch?v=0F6DU6gx7-w


    този е 8/10

    http://www.youtube.com/watch?v=g8FBR...eature=related



    този филм е 6/10

    изглеждат добри,но не знам ..чакам да излязат и тук,но едва ли ще ги пуснат по кината , щото..тук рядко пускат ужаси ..само remakes и sequals .
    Hans Zimmer
    Posthumus

  15. #190
    вчера гледах филма

    Bereavement (2010)

    значи горещо препоръчвам да гледате този филм .. той е от онези реални филми,които показват истинската същност на един класически психопат .
    ..актьорската игра беше добра и не беше предсказуем от страна на кой ще умре,кой ще живее..става ,каквото може би станало и в истинския живот,а не винаги това,което иска да види публиката.
    ..няма да давам информация повече,защото ще стане спойлер,но ако си падате по реални филми ви го препоръчвам да го гледате !
    Hans Zimmer
    Posthumus

  16. #191
    Когато гледах Паранормална активност, колената ми трепериха.

  17. #192
    Супер фен Аватара на mayaaa
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    2 868
    Някой може ли да ми каже дали този филм е хубав или не? http://www.zamunda.net/details.php?id=273529
    Харесвам те защото... Защото си ти. Прикрит от всички твои лъжи!!!

    Моят сайт!

  18. #193
    Цитирай Първоначално написано от bulgariancho
    Когато гледах Паранормална активност, колената ми трепериха.
    +1
    Препоръчвам ти да видиш и втората част,тя не е по-малко страшна от първата.
    "Death is not the greatest loss in life. The greatest loss is what dies inside while still alive. Never surrender."

    — Tupac Shakur

  19. #194
    Цитирай Първоначално написано от TheTinyMasterOfEvil
    Цитирай Първоначално написано от bulgariancho
    Когато гледах Паранормална активност, колената ми трепериха.
    +1
    Препоръчвам ти да видиш и втората част,тя не е по-малко страшна от първата.
    Това се отнасяше и за двете части Иначе сега 3-та част, която много скоро ще излезе много ми се иска да я гледам, но не знам как ще стане

  20. #195
    Цитирай Първоначално написано от bulgariancho
    Цитирай Първоначално написано от TheTinyMasterOfEvil
    Цитирай Първоначално написано от bulgariancho
    Когато гледах Паранормална активност, колената ми трепериха.
    +1
    Препоръчвам ти да видиш и втората част,тя не е по-малко страшна от първата.
    Това се отнасяше и за двете части Иначе сега 3-та част, която много скоро ще излезе много ми се иска да я гледам, но не знам как ще стане
    Може би ще стане добра,може би няма.Ще видим.
    Лично според мен трябваше да си останат с Паранормална активност 1 ,без да правят 2,но .. мое мнение.

    Only I can live ,forever.

  21. #196
    Голям фен Аватара на Snik4er
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    519
    Shutter (Тайландският) 2004




    И една трилогия, която не видях:




    Last.fmFacebookBLOG

  22. #197
    Мега фен Аватара на xXxAngerfisTxXx
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Adidas City a.k.a. Бургас ве лек...
    Мнения
    26 776
    Death Tunnel или Dead Tunnel беше... нещо като документален, правем по истински случай

  23. #198
    Аз да предложа някои страшни филми, които са много интересни. Остани жив.Погребани живи, Тексаско клане, Некропуслис ( 1,2,3,4, ). Само толкоца се сещам.
    Cause only when I touch .. You make me feel alive

  24. #199
    Rec ......................................
    Американски форум: питаш нещо и ти отговарят; Руски форум: питаш нещо и теб те питат; Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп!

  25. #200

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си