.
Отговор в тема
Страница 17 от 40 ПървиПърви ... 713141516171819202127 ... ПоследнаПърви
Резултати от 401 до 425 от общо 994
  1. #401
    Може ли да ми предложите някой филм с някакво пътуване,хора на които им се разваля колата или нещо такова. Нещо като The hitcher, Wolf Creek, Carriers , jeepers creepers...

  2. #402
    Голям фен Аватара на BluE_s
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Неизвестно...
    Мнения
    682
    Цитирай Първоначално написано от MnnLUSSY Виж мнението
    Може ли да ми предложите някой филм с някакво пътуване,хора на които им се разваля колата или нещо такова. Нещо като The hitcher, Wolf Creek, Carriers , jeepers creepers...
    Enter Nowhere - http://zamunda.net/details.php?id=311067&hit=1

  3. #403
    мен ми харесва The hills run red ,Insidous.... тези гледах последно ,за тях се сещам

  4. #404
    Мега фен Аватара на strawberry88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    10 697
    Цитирай Първоначално написано от MnnLUSSY Виж мнението
    Може ли да ми предложите някой филм с някакво пътуване,хора на които им се разваля колата или нещо такова. Нещо като The hitcher, Wolf Creek, Carriers , jeepers creepers...
    The hills have eyes
    Wrong turn всички части

  5. #405
    Супер фен Аватара на katii
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    София
    Мнения
    1 728
    Цитирай Първоначално написано от BluE_s Виж мнението
    Много готин филм. Не е баш ужас, но е много интересен.
    УБИЙ СКОРОСТТА - СПАСИ ЖИВОТ !

    Това, което винаги съм била, утре ще ме прави нещо по - различно

  6. #406
    Най-най любимите ми са Child's play ;; Friday the 13th ;; House of wax <3








  7. #407
    Мега фен Аватара на SurfSky
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    3 346
    Петък 13 и Кошмарите на Елмстреет са си класика
    Хора какво мислите за '' REC 3'' , днеска си го свалих ... Какво да очаквам от него?

  8. #408
    Очаквай да не очакваш REC 4 щото тоз е толкова зле че ако има следващ няма има навитаци да го гледат :Д:Д
    ...

  9. #409
    Третия кръг - След преживения наскоро развод Лин Греъм решава да се премести в нов дом заедно с трите си деца. Тя купува изгодно стара къща, без да обръща внимание на слуховете за зловещите събития, разиграли се там преди 30 години.Децата са запленени от къщичката за игра в задния двор, но не след дълго държанието им се променя, а в дома на Лин започват да се случват странни неща. Изглежда някой иска кървави събития от миналото да бъдат повторени отново…

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~

    Silent Hill - Във филма, базиран на хорър-екшън играта, Рада Мичъл / "Мъж под прицел" / е в ролята на Роуз - отчаяна майка, която отвежда осиновената си дъщеря Шарън в Сайлънт Хил, за да я отърве от заболяването й. След жестока автомобилна катастрофа Шарън изчезва и Роуз трескаво се опитва да я открие.Сред мъглата от димяща пепел тя се спуска в изкривената реалност на ужасяващата тайна на града. Преследвана от гротескно деформирани същества и местните жители, затворени в постоянно чистилище, Роуз започва да разкрива истината зад апокалиптичната катастрофа, изгорила града преди 30 години.

  10. #410
    Мисля,че интересен филм на ужасите е ''Заразно зло'' наистина си струва да го гледате

  11. #411
    Незнам дали вече някой го е споменал но хвърлете едно око на The Dark http://zamunda.net/details.php?id=229104
    абсолютен шедьовър в жанра ужаси/мистерия
    ...

  12. #412
    Повече от фен Аватара на Nikolcheto24
    Регистриран на
    Dec 2010
    Мнения
    427
    Някой може ли да ми препоръча хубави хоръри от 70, 80 и 90?

  13. #413
    Мега фен Аватара на strawberry88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    10 697
    Цитирай Първоначално написано от Nikolcheto24 Виж мнението
    Някой може ли да ми препоръча хубави хоръри от 70, 80 и 90?
    http://www.zamunda.net/details.php?id=6911

  14. #414
    Повече от фен Аватара на Ou7oFmYhEaD
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    308
    Цитирай Първоначално написано от Joc Виж мнението
    за това не си правя, няма убийствен пъзел на вила.
    Пъзелите ги знам този не е от тях и не е много известен. Някакъв тип ги забърка в тази игра, като неговото лице не се виждаше а само ръката му. Накрая приятелите си избиха един друг.

    А по темата, преди няколко дни гледах "Nailbiter" не е някое клане, обаче за убиване на времето става, края също е интересен.
    Times have changed and times are strange
    Here I come , But I ain't the same

  15. #415
    Мега фен Аватара на strawberry88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    10 697
    Цитирай Първоначално написано от Ou7oFmYhEaD Виж мнението
    Пъзелите ги знам този не е от тях и не е много известен. Някакъв тип ги забърка в тази игра, като неговото лице не се виждаше а само ръката му. Накрая приятелите си избиха един друг.
    За кой филм говориш???

  16. #416
    Мега фен Аватара на strawberry88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    10 697
    Цитирай Първоначално написано от Kaena Smith Виж мнението
    Ring(Предизвестена смърт) - Обявен е за най-страшният филм на десетилетието.Това говори достатъчно...
    Сериозно ли?

  17. #417
    Супер фен Аватара на Incadeptus
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    1 425
    ненормалник,в ring,което въобще не значи предизвестена смърт и не знам кой глупак го е превел няма нищо подобно (facepalm)

  18. #418
    Супер фен Аватара на Incadeptus
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    1 425
    и няма хубави ужаси,хич не са страшни

  19. #419
    Banned Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    468
    Никъде не видях някой да споменава трилогията Злите Мъртви. Това са страхотни филми. Първият е истински хорор от които можеш да се стреснеш, и въпреки лошите ефекти, филма е много добър. Вторият е римейк на първия, но с повече комедия. А третия - Злите мъртви 3: Армията на мрака е може би един от любимите ми филми. Не знам как режисьора е успял да съчетае хорор и чисто забавление по такъв начин. При всички случаи си струва да ги прегледате http://zamunda.net/details.php?id=106082&hit=1

  20. #420
    Голям фен Аватара на Kaena Smith
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    620
    Цитирай Първоначално написано от strawberry88 Виж мнението
    Сериозно ли?
    http://life.dir.bg/news.php?id=7021431

    Според друга класация е шести :

    Bloody Disgusting ranked the film sixth in their list of the 'Top 20 Horror Films of the Decade', with the article saying "The Ring was not only the first American “J-Horror” remake out of the gate; it also still stands as the best."

  21. #421
    Мега фен Аватара на strawberry88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    10 697
    Днес ще гледам този.Много го хвалеха в един форум. Дали е добър?Някой да го е гледал?

  22. #422
    Повече от фен Аватара на Ou7oFmYhEaD
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    308
    Да много е хубав и е изпълнен с напрежение, гледах го преди 3 години и ще взема пак да го гледкам, че новите ужаси са "олеле малеле"
    Times have changed and times are strange
    Here I come , But I ain't the same

  23. #423
    Мега фен Аватара на strawberry88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    10 697
    Цитирай Първоначално написано от Ou7oFmYhEaD Виж мнението
    Пъзелите ги знам този не е от тях и не е много известен. Някакъв тип ги забърка в тази игра, като неговото лице не се виждаше а само ръката му. Накрая приятелите си избиха един друг.
    Пак питам-кой е филма?

  24. #424
    Повече от фен Аватара на betty-dimitrova
    Регистриран на
    Dec 2011
    Мнения
    314
    Цитирай Първоначално написано от Incadeptus Виж мнението
    ненормалник,в ring,което въобще не значи предизвестена смърт и не знам кой глупак го е превел няма нищо подобно (facepalm)
    Не всички филми се превеждат буквално

  25. #425
    Олее.. Ами.. Чъки- куклата убиец

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си