.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 994

Hybrid View

  1. #1
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    Има важна тема. Моля, ползвайте я от тук нататък
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

  2. #2
    Здравейте Искам да попитам за един филм,който гледах преди известно време и немога да се сетя за името му.. ето някой неща за този филм: става въпрос за един фотограф,дето след като снима някой,на снимката се вижда нещо като светлина върху самия образ и по този начин ще умре..

  3. #3
    Фен Аватара на lovehorror
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Sofia
    Мнения
    228
    Последен изход 3
    Любовта е прекрасно чувство...

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от alexadeliq Виж мнението
    Здравейте Искам да попитам за един филм,който гледах преди известно време и немога да се сетя за името му.. ето някой неща за този филм: става въпрос за един фотограф,дето след като снима някой,на снимката се вижда нещо като светлина върху самия образ и по този начин ще умре..
    The Omen / Поличбата
    от 2006та
    Цитирай Първоначално написано от MilanowPz Виж мнението
    Абе имаше един филм ... едни тинейджъри отиват в някаква хижа .. и там намират съкровище на някакви мъртви войници от времето на Хитлер ... кажете името плс !
    Dead Snow
    Последно редактирано от Deathwhisper : 04-13-2012 на 20:15

  5. #5
    Моят топ 5 филми на ужасите :

    5)Ужасът в Амитивил

    4) Кошмарът на улица "Елм"

    3) I know what you did last summer, I still know what you did last summer, I allways know what you did last summer ( Знам какво направи миналото лято, Още знам какво направи миналото лято, Винаги ще знам какво направи миналото лято)

    2) The cat ( Котенцето )

    1) The Ring 1, 2 ( Предизвестена смърт 1, 2 )

  6. #6
    Ghost ship/ Призрачен кораб

  7. #7
    Мега фен Аватара на SurfSky
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    3 346
    Цитирай Първоначално написано от be_yourself Виж мнението
    Ghost ship/ Призрачен кораб
    Този филм като малък все проверявах програмата дали ще го дават по ТВ-то

  8. #8
    мен ми харесва The hills run red ,Insidous.... тези гледах последно ,за тях се сещам

  9. #9
    Banned
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14
    Ето тук е моят любим филм на ужасите.

  10. #10
    tanchetyyyyyy
    Guest
    Zdraveite tarsq edin film no ne moga da se setq kak se kazva razpravq se za grupa priqteli koito iskat da se posheguvat s edin ot priqtelite i go hvarlqt v baseina i toi umira a posle nqkoi si otmashtava za tova molq ako se setite kak se kazva blagodarq predvaritelno

  11. #11
    Супер фен Аватара на DoctorSatan666
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    1 327
    Цитирай Първоначално написано от tanchetyyyyyy Виж мнението
    Zdraveite tarsq edin film no ne moga da se setq kak se kazva razpravq se za grupa priqteli koito iskat da se posheguvat s edin ot priqtelite i go hvarlqt v baseina i toi umira a posle nqkoi si otmashtava za tova molq ako se setite kak se kazva blagodarq predvaritelno
    Eй, спомням си го този филм, въртяха го по диемата. Бях напълно забравил за него докато не прочетох написаното. Моля ако някой се сеща да пише.

  12. #12
    Здравейте,
    имам една молба към вас
    С приятелКи ще се събираме в нас и сме планирали да се отдадем на филмите на ужасите. Ще изгледаме към 3-4 филма, но трябва да са такива, че да ни се изправят косите. Нещо, от което да изтръпнем и чак да пищим от страх Имате ли някакви предложения? Говорим за СТАБИЛНИ ужаси. Филми с тийнейджъри са с предиство

  13. #13
    Повече от фен Аватара на greenblood
    Регистриран на
    Sep 2012
    Мнения
    323
    Цитирай Първоначално написано от Ягодка Виж мнението
    Здравейте,
    имам една молба към вас
    С приятелКи ще се събираме в нас и сме планирали да се отдадем на филмите на ужасите. Ще изгледаме към 3-4 филма, но трябва да са такива, че да ни се изправят косите. Нещо, от което да изтръпнем и чак да пищим от страх Имате ли някакви предложения? Говорим за СТАБИЛНИ ужаси. Филми с тийнейджъри са с предиство
    Най добрите филми на ужасите според мен са S.A.W, Очите на скалите1 и втора част, поредиците на погрешен завой. Но понеже тези са най добрите филми и предполагам сте ги гледали. Предлагам ви да гледате. The Descent / Спускането (2005) http://www.zamunda.net/details.php?id=175411 The Descent: Part 2 / Спускането: Част 2 (2009) http://www.zamunda.net/details.php?id=212699
    Orphan / Сирак (2009) http://www.zamunda.net/details.php?id=191455

  14. #14
    ivan1324
    Guest
    Искам да ви попитам дали знаете един филм.Разказва се за таксиметров шофьор сериен убиец който убива около 7 души във филма.Филма е старичак.

  15. #15
    Аз лично съм много голяма фенка на филмите на ужаси, но лично не харесвам със зомбита или някакви свръхестествени и т.н.Вече трудно си намирам такъв хубавичък филм, защото доста съм изгледала.Иначе ми направиха впечатление Тексаско клане и разбира се много ви препоръчвам за феновете на жанра - Плюя на гроба ти!

  16. #16
    HORROR FOREVER MАDAFAKA !!!!! ПИСЪК ПЕТЪК 13 ТЕКАСКО КЛАНЕ КЪРВАВАТА МЕРИ ПРЕДИЗВЕСТЕНА СМЪРТ ПОСЛЕДЕН ИЗХОД УБИЙСТВО НА ЕЛМ СТРИЙТ ХЕЛОУИН

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от ~~~~Ghostface~~~~ Виж мнението
    HORROR FOREVER MАDAFAKA !!!!! ПИСЪК ПЕТЪК 13 ТЕКАСКО КЛАНЕ КЪРВАВАТА МЕРИ ПРЕДИЗВЕСТЕНА СМЪРТ ПОСЛЕДЕН ИЗХОД УБИЙСТВО НА ЕЛМ СТРИЙТ ХЕЛОУИН
    иха

  18. #18
    Мега фен Аватара на solo_
    Регистриран на
    Dec 2015
    Мнения
    16 701
    Цитирай Първоначално написано от Awesome. Виж мнението
    иха
    Пропусна да каже "човешка стоножка" той също е психопатски филм.
    Гледането му си заслужава!

  19. #19
    евала на този, който е направил темата (и този, който я е направил важна ) Аз лично предпочитам филмите със серийни убийци, но доста често гледам и с духове, по-рядко разни като Погрешен Завой

  20. #20
    Знам че не е нов и че доста хора го смятат за тъп, но на мен погрешен завой почти всички части доста ми харесва.

  21. #21
    вече не ги правят като едно време когато бях на 10



    Изкупуване на коли за скрап коли за скрап за гр. София и региона

  22. #22
    vsetaia
    Guest

  23. #23
    Delight
    Guest
    Супер тема, връщам се да чета.

  24. #24
    Ходих да гледaм The Nun. Просто велик филм. Ефектите са топ, а сюжета невероятен.

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от tinka55 Виж мнението
    Ходих да гледaм The Nun. Просто велик филм. Ефектите са топ, а сюжета невероятен.
    Брутален филм! Гледах го през пръсти

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си