.
Отговор в тема
Страница 20 от 40 ПървиПърви ... 1016171819202122232430 ... ПоследнаПърви
Резултати от 476 до 500 от общо 994
  1. #476
    Цитирай Първоначално написано от WesCraven Виж мнението
    Кошмари на улица Елм Стрийт






    В първия филм от поредицата, режисиран от Уес Крейвън (“Писък”), група тийнейджъри, живеещи на на пръв поглед обикновената улица Елм, започват да сънуват ужасяващо реални кошмари, включващи загадъчен, тежко обгорен мъж със смачкана шапка и стоманени нокти, прикачени към пръстите му. Този мъж е Фред Крюгер, педофил, преди години изгорен жив от побесняла тълпа. Сега той се връща като демоничен призрак в сънищата на децата на онези, които са го убили. В началото никой не вярва на странните истории на смъртно уплашените младежи. Злия Крюгер се възползва от това и започва да избива жертвите си по-отвратителен начин…



    Кошмари на улица Елм Стрийт:Отмъщението на Фреди





    Втория филм от тази “симфония на ужаса”, заснет от Джак Шолдър, дава на Фреди Крюгер нови нищо-неподозиращи жертви – семейство, нанесло се в къща на злокобната улица “Елм”. Скоро момчето Джеси, комплексирано от патриархалния си баща и грубия си учител по физкултура, бива обсебено от коварния Фреди и започва серия от ужасяващи убийства. Единствено гаджето му може да го спаси от злата сила на Крюгер.



    Кошмари на улица Елм Стрийт:Войни в Сънищата






    Третата част от мрачната сага за улица “Елм”, режисирана от Чък Ръсел, ни запознава с група тийнейджъри, които са затворени в психиатрична клиника, страдайки от общ проблем – кошмари, свързани с изгорения жив убиец Фреди Крюгер. Никой от лекарите не вярва, че сънищата им са истински, докато не се появава красивата психиатърка Нанси Томпсън. Преди години (иначе казано, в първия филм), тя се е сблъсквала с Фреди и е успяла да оцелее. Сега тя започва да тренира децата на групова психоза, в която всеки става някакъв герой в сънищата си – един е много як, друг е магьосник, трета – акробатка… Но дори и така Фреди е твърде силен, а в този филм превъплъщенията му стават все по-всемогъщи и отвратителни.




    Кошмари на улица Елм Стрийт:Господаря на Сънищата





    Четвъртата част на тъмния епос за Фреди Крюгер, режисирана от Рени Харлин (“Гориво в Кръвта”) е втората по-касовост от цикъла (след “Фреди с/у Джейсън”) и причините за това за мен остават загадка. В този филм малко неясно Фреди Крюгер се завръща от уж окончателната си смърт в края на третата част и започва методично да коли враговете си оттам като – за кой ли път – никой не вярва в завръщането му, докато не става твърде късно.




    Кошмари на улица Елм Стрийт:Детето на Сънищата





    Петия филм за многострадалната улица Елм и нейните обитатели е режисиран от Стивън Хопкинс (“Хищникът 2”), който показва, че може да прави съвсем прилични продължения. Фреди Крюгер е по-зъл, отколкото героинята от четвъртия филм Алис предполага. След като бива победен в собствения си кошмар предходния филм, сега той вниква в сънищата на нероденото дете на Алис и се завръща, отново започвайки да сее смърт сред нищо неподозиращи тийнейджъри. Единственото, което може да го спре е родната му майка Аманда, чиито дух преди това обаче трябва да бъде освободен.





    Кошмари на улица Елм Стрийт:Смъртта на Фреди: Последния Кошмар






    В този филм на Рейчъл Телалей действието ни отнася 10 години напред в бъдещето. В града се появява момче, изгубило своята памет. Приютено в сиропиталище, то разказва на д-р Меги Бъроуз, че не може да заспи, тъй като това ще го убие. Лекарката намира изрезка от в-к в джоба му, където пише за инцидент в Спрингууд. Меги решава да отведе момчето в този град с надеждата да върне така паметта му, но с нея неканени идват още трима сираци. Когато стигат до Спрингууд, групата се озовава в някакъв кошмар – в деца живеят само полудели старци, които говорят за загадъчен убиец, лишил ги от потомството им. Този убиец е Фреди Крюгер. Той е изклал всички деца и тийнейджъри в града и сега, с помощта на нищо неподозиращата си дъщеря, която дори не знае коя е, ще напусне Спрингууд, носейки смърт навсякъде.






    Филмът е абсолютна класика в този жанр.Няма да срещнете 2ри такъв ,защото той е просто уникален ,не защото има невероятни ефекти или нещо такова,а защото е нещо различно от другите..Гледайте го,няма да съжалявате.Някой път,като ви е скучно,просто си свалете всички части и се насладете на една истинска хорор класика.
    Shte gi izgledam kogato moga.

  2. #477
    Цитирай Първоначално написано от Kaena Smith Виж мнението
    Truth or Dare / Истина или предизвикателство (2012)

    Група колежани празнуват края на семестъра с най-голямото парти. По време на вечеря, изпълнена с алкохол и наркотици, започват играта ;Истината или се осмеляваш;, която жестоко наранява един от тях. Това дава старт на поредица от ужасяващи събития и нова посока на играта - истината вече може да убива.

    и този не ми хареса, но мисля, че беше защото имах отвратителна мигрена и не ми се излизаше D: може и да е добър
    ❝ Аз те моля, затвори очи,
    ти недей да плачеш, знам че те боли,
    от мойта стая бяла с безброй врати
    защо избяга?..❞


  3. #478
    Тоя новичкия Bite/Стръв не е лош, но ако сте в настроение за хубав филм, а не за страшен филм, дано правите разлика. Пробвали са да сложат доста елементи на Челюсти, но все пак се получи добре. Края малко нямаше драмата, която трябваше, но все пак не е лош, като за 2012 година.

  4. #479
    Супер фен Аватара на bijou
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    UK
    Мнения
    1 044
    Някой гледа ли Дневниците на Чернобил и би ли дал мнение, отдавна се каня да го гледам, но си мисля, че ще е поредната идиотщина като Wrong Turn или The hills have eyes?

  5. #480
    OUTPOST
    http://zamunda.net/details.php?id=309096&hit=1

    Трейлър: http://vbox7.com/play:c0feb1c5

    Хубав е. Гледайте го.

    Последно редактирано от phoeniX_boy_BG : 11-18-2012 на 12:23

  6. #481
    Някой знае ли филма Инсомния?

  7. #482
    Знам, че не тук е мястото за този въпрос.. ама.. Та търся си 3D Тв с приличен 3д ефект не по-малък от 27 инча + на него ще пуцам с Ps3.И въпроса ми е коя марка и модел ще ми препоръчате за до 900лв.. Мерси предварително.

  8. #483
    Banned
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14
    Ето тук е моят любим филм на ужасите.

  9. #484
    Някой гледал ли е Insidious (Коварство) и какво мисли, ако да ? Защото аз го гледах и останах с малко смесени емоции

  10. #485
    За мен най-отвратителния а не най-ужасния филм, който съм гледала е "Плюя на гроба ти".

  11. #486
    Супер фен Аватара на bijou
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    UK
    Мнения
    1 044
    Ако някой не е гледал Orphan или The Ward препоръчвам!
    Страхотни са, и двата са с неочакван край.

  12. #487
    Супер фен Аватара на druzilla
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    България
    Мнения
    1 182
    Цитирай Първоначално написано от bijou Виж мнението
    ще е поредната идиотщина като Wrong Turn
    Какво пък му е на Wrong turn?Като човек който е изгледал страшно много филми на ужасите,бих казала,че си е доста добър.
    “If you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be dealt with.” - Michael Jackson ♥

  13. #488
    Супер фен Аватара на druzilla
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    България
    Мнения
    1 182
    Кошмари на улица Елм Стрийт го гледах наскоро,очаквах повече.Но като цяло не беше лош,не случайно е толкова популярен.
    “If you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be dealt with.” - Michael Jackson ♥

  14. #489
    Цитирай Първоначално написано от SqNkA Виж мнението
    Здравейте..имам един спешен въпрос..търся един филм....Група тинейджъри отиватна хижа ли ко беше не помня..и там са напиват...и в хижата намират...една игра (нещо като монополи..но не е такова) и започват да я играят...и после не помня точно но мисля, че хвърляха зара и се появяваха на различни места и умираха...играта била направена от кръв и кожа на изгорена вещица...Филма беше нещо подобно ...Ще съм много благодарна ако някой се досеща....
    Този изглежда интересен.Ако някой го каже и аз ще съм много благодарен

  15. #490
    Цитирай Първоначално написано от CrAzZyDeViLl Виж мнението
    Този изглежда интересен.Ако някой го каже и аз ще съм много благодарен
    Open Graves / Отворени гробове (2009) http://zamunda.net/details.php?id=267944&hit=1

  16. #491
    Така .. Първо Здрасти на всички .. Искам да ви помоля да кажете някой много (ама много ) интересен и в същото време психически страшен. Почти никъде не намирам такъв. Да кажем нещо от сорта на да почне някой да преследва някой в къща (затворено пространство демек ) и там така такива страхотиики. Сега съм сложила да се теглят около 19-20 така по-тежички, но ако има някой такъв филм .. моля да не се притеснява да ми каже.

  17. #492
    Препоръчвам ти:

    Мизъри
    Ужасът в Амитивил
    Сиянието

  18. #493
    Някой от вас гледа ли новия Тексаско Клане 3Д?Нямам търпение да го гледам, ще е страхотно продължение на оригинала, предполагам.А тази година идва и Брадвата 3, абе страхотни филми си очертават тази година!

  19. #494
    Цитирай Първоначално написано от fasul Виж мнението
    Някой от вас гледа ли новия Тексаско Клане 3Д?Нямам търпение да го гледам, ще е страхотно продължение на оригинала, предполагам.А тази година идва и Брадвата 3, абе страхотни филми си очертават тази година!
    Знаете ли кога ще бъде примиерата на Тексаско Клане?

  20. #495
    Ами то премиерата в САЩ беше на 4-ти януари.В България май няма да има...

  21. #496
    Цитирай Първоначално написано от fasul Виж мнението
    Ами то премиерата в САЩ беше на 4-ти януари.В България май няма да има...
    Ами ето ти го http://www.zamunda.net/details.php?id=340088 , но е без субсове Aз лично ще изчакам докато излезе с хубаво качество и субтитри.

  22. #497
    Ами точно това казвам.Аз го чакам също, а това вече от както е излязло го знам.

  23. #498
    Извинявайте, но описанието на първия филм на Кошмари на Елм Стрийт не е вярна. Фреди НЕ Е педофил и това се разбира в най-новият филм от 2010 .. Родителите на децата от детската градина са го обвинили в нещо, което не е направил. Били са виновни децата, че са излъгали и той затова ги преследва и убива! Иначе филма просто няма втори. Най-великият филм от 90-сетте и филми като Паранормална активност са НИЩО. Класика в жанра. : )

  24. #499
    Излязоха субсовете на Тексаско Клане 3Д... Обаче качеството...телефона ми по-добре снима...

  25. #500
    Повече от фен Аватара на Ou7oFmYhEaD
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    308
    И последно това новото клане 2013, като продължение на коя част се явава? Че от коментарите в замунда нищо не разбрах, според едните е продължение на 2003, според другите е напълно нов филм без връзка с предишните.
    Times have changed and times are strange
    Here I come , But I ain't the same

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си