.
Отговор в тема
Страница 34 от 40 ПървиПърви ... 24303132333435363738 ... ПоследнаПърви
Резултати от 826 до 850 от общо 994
  1. #826
    The Strangers - 4.5/10
    Babadook - 5/10
    Knock, knock - 6/10
    Ich seh, ich seh - 5.5/10
    Night of the demons - 4/10
    Shark night - 7/10
    The gallows - 6/10
    The final girl- 7.5/10
    Extraterrestrial - 8.5/10
    Circle - 5/10
    Curve - 7/0
    Bound of vengeance/Reversal - 9.5/10
    The hallow - 5.5/10
    The visit - 7.5/10
    Alien Abduction - 7.5/10
    It follows - 8/10
    Jenifer's body - 8/10
    The possession - 8.5/10
    The possession of Michael King - 8/10
    The taking of Deborah Logan - 7/10
    Pernicious - 6.5/10
    Последно редактирано от merilyn85 : 12-27-2015 на 16:27

  2. #827
    Мега фен Аватара на solo_
    Регистриран на
    Dec 2015
    Мнения
    16 701
    просто гледейте човешка стоножка всички части

  3. #828
    Супер фен Аватара на RiB
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    1 514
    То не е ужас, то е повърня

  4. #829
    Супер фен Аватара на Supermassive____
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    2 812
    Goodnight Mommy; Knock Knock; Poltergeist; Sinister 2 .

  5. #830
    Цитирай Първоначално написано от Supermassive____ Виж мнението
    Goodnight Mommy; Knock Knock; Poltergeist; Sinister 2 .
    Poltergeist и Sinister 2 на мен лично доста ми харесаха. Goodnight Mommy биваше, но края беше жесток. Knock Knock едва ли може да се сметне за ужас - по скоро нещо като трилър, но като цяло не е нищо кой знае какво и очаквах повече от него.

  6. #831
    Супер фен Аватара на RiB
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    1 514
    Цитирай Първоначално написано от merilyn85 Виж мнението
    The Strangers - 4.5/10
    Babadook - 5/10
    Knock, knock - 6/10
    Ich seh, ich seh - 5.5/10
    Night of the demons - 4/10
    Shark night - 7/10
    The gallows - 6/10
    The final girl- 7.5/10
    Extraterrestrial - 8.5/10
    Circle - 5/10
    Curve - 7/0
    Bound of vengeance/Reversal - 9.5/10
    The hallow - 5.5/10
    The visit - 7.5/10
    Alien Abduction - 7.5/10
    It follows - 8/10
    Jenifer's body - 8/10
    The possession - 8.5/10
    The possession of Michael King - 8/10
    The taking of Deborah Logan - 7/10
    Pernicious - 6.5/10
    Браво, мацка! Повечето са с някви свръхестествени простотии, но има добри попадения. :3

  7. #832
    Мега фен Аватара на solo_
    Регистриран на
    Dec 2015
    Мнения
    16 701
    Кажете някой филм за психично болни мозъци...

  8. #833
    Цитирай Първоначално написано от solo_ Виж мнението
    Кажете някой филм за психично болни мозъци...
    Halloween
    Friday the 13th
    See no evil
    Oprhan
    Hide and seek

  9. #834
    Супер фен Аватара на RiB
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    1 514
    Цитирай Първоначално написано от solo_ Виж мнението
    Кажете някой филм за психично болни мозъци...
    Ако т'фа е Азис... дам... болен си невъзвратимо. Поради тази причина ти препоръчвам ABCs of Death... забавен е и на моменти много брутален :]

  10. #835
    Супер фен Аватара на mayaaa
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    2 868
    The Strangers - Малко предсказуем, а и очаквах някаква епична развръзка накрая, аааама не, то въобще не може да се каже, че има развръзка. Иначе не е лош, като цяло ми хареса. - 6,5/10

    Kristy - Хареса ми това, че началото не се развива в първите 5-10 мин и после касапница, както в повечето филми, а имаше време да се вникне в сюжета, а и реакциите на момичето в началото ми се сториха по-естествени като не се опитваха да ги претупат. И като цяло доста ми допадна, не знам какво му липсваше за да ми хареса напълно. - 9/10

  11. #836
    Цитирай Първоначално написано от RiB Виж мнението
    Ако т'фа е Азис... дам... болен си невъзвратимо. Поради тази причина ти препоръчвам ABCs of Death... забавен е и на моменти много брутален :]
    Гледах The ABCs of Death....чудя се дали е твърде оригинален или твърде тъп. Някои истории наистина си заслужаваха и бяха интересни(сравнение с останалите)...но другите си бяха тотално тъпи/безвкусни/скучни като най - отвратителни и безсмислени бяха японските части...

  12. #837
    Супер фен Аватара на mayaaa
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    2 868
    Цитирай Първоначално написано от merilyn85 Виж мнението
    Който харесва revenge/slasher/horror - ите задължително да гледа "Bound of vengeance". Определено си струва!
    От къде свали филма, защото не мога да го намеря в замунда?

  13. #838
    Цитирай Първоначално написано от mayaaa Виж мнението
    От къде свали филма, защото не мога да го намеря в замунда?
    Има го в замунда, обаче без да искам съм объркал "of" с "to"....http://zamunda.net/banan?id=447296&hit=1&t=movie

  14. #839
    Супер фен Аватара на RiB
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    1 514
    Цитирай Първоначално написано от krastata Виж мнението
    Гледах The ABCs of Death....чудя се дали е твърде оригинален или твърде тъп. Някои истории наистина си заслужаваха и бяха интересни(сравнение с останалите)...но другите си бяха тотално тъпи/безвкусни/скучни като най - отвратителни и безсмислени бяха японските части...
    Така е... наистина някои не разбрах изобщо... особено това с пръдните... беше възможно най-малоумното, но определено има 5-6 истории, които бяха наистина оригинални и интересни!

  15. #840
    Еййй взе ми думите от клавиатурата тъкмо щях да напиша за scream3

  16. #841
    ev4e 6e po4ne6 da se napikava6

  17. #842
    Супер фен Аватара на RiB
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    1 514
    Цитирай Първоначално написано от mayaaa Виж мнението
    Kristy - Хареса ми това, че началото не се развива в първите 5-10 мин и после касапница, както в повечето филми, а имаше време да се вникне в сюжета, а и реакциите на момичето в началото ми се сториха по-естествени като не се опитваха да ги претупат. И като цяло доста ми допадна, не знам какво му липсваше за да ми хареса напълно. - 9/10
    Оф... гледам го и... ей, така мноо ме дразни 3-4 човека срещу едно момиче... бахти путките скапани! Много се агресирах, нз що :Д

  18. #843
    Ето последните филми, които гледах
    The Thing(2011) - един от малкото prequel/sequel на стари класики, който си заслужава! - 7.5/10

    The Pact - добре са смесили двете крайности в жанра - сериен убиец и духове. За инди филм е добре, но като цяло криминалната нишка не ми допадна - 5/10

    Black Christmas - не е лош, но не бих го гледала втори път - 6

    The Animal - няма как да не оприлича животното на извънземното от "alien", но си струва, въпреки леко баналния сюжет - 7.5/10

    Zombeavers - след като го гледах, само една мисъл ми беше в главата "what the fuck did i just watch" - 4/10

    The Feast - напоследък все повече ми допадат подобни филми, препоръчвам го - 7.5/10

    All Cheersleaders Die - става за един път.....да не кажа половин път..ама айде от мене да мине - 6/10

    Cooties - успешно са комбинирали ужаси с комедия. Не мога да кажа, че се изплаших(вероятно поради огромното количество страшни филми, които гледам), но пък имаше моменти, в които се заливах от смях - 8.5/10

    Maniac - става да убиеш времето, но нищо повече - 6/10

    Shaun of the dead - доста прехвален, няма момент, в който да ми беше забавен или както се казва на английски "entertaining" - 5.5/10

    Slither - не мога да кажа нищо хубаво, но и нищо лошо. Единствената дума, която ми идва на ум е "странен", но по различен начин и за това ще му дам - 6.5/10

    ABC's of Death - както някои потребители, гледали филма, се изразиха....оригинален, но не всички истории си заслужават. Като цяло не ви го препоръчвам - 5/10

    ATM - не бих казала ужас, но трилър - да. Трилър със страшна нишка, който си заслужава - 7/10

    Life After Beth - очаквах много повече. Чиста загуба на врем и пари. Не съм учудена, че филма е на загуба - 4.5/10

    Stung - бива, чат-пат, но не бих го гледала за втори път - 5.5/10

    The Facility - нещо не му достигаше, за да ми хареса самия филм, иначе самия сюжет е оригинален и добър, жалко, че не с го развили както трябва, въпреки всичко - 6.5/10

    Wolf creek 1, 2 - е това е вече нещо друго. Страшно много ми хареса. Самия убиец е допринася за страхотната атмосфера във филма. Силно ви го препоръчвам - 9/10


    Ако си търсите филм...надявам се да сте го намерили тук!!
    Последно редактирано от merilyn85 : 01-30-2016 на 13:09

  19. #844
    Мега фен Аватара на solo_
    Регистриран на
    Dec 2015
    Мнения
    16 701
    Най-дората поредица беше заразно зло (resident evil)... Обаче нещо главната актриса там нсе отказа... и май го спряхо но не съм сигурен

    Иначе злите мъртри също е скандален филм

  20. #845
    Помня като малки как всички деца от квартала ни беше страх от филма Убийствен пъзел и който го гледаше беше най-големия. Иначе филма не е от най-добрите. Човешката стоножка разбива!

  21. #846
    Супер фен Аватара на RiB
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    1 514
    Мери, ти си моят дилър на ужаси - мерси!

  22. #847
    Супер фен Аватара на mayaaa
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    2 868
    Цитирай Първоначално написано от RiB Виж мнението
    Мери, ти си моят дилър на ужаси - мерси!
    +1
    Бтв, на Black Christmas оригинала ли гледа или ремейка, че аз се чудя дали да му дам шанс.

    The Purge - Не беше никак лош филма и идеята му е доста добра, но ми беше малко предсказуем. Смисъл от типа, когато знаеш какво точно ще се случи в следващите 3 мин, защото си гледал много подобни филми и просто очакваш то да стане. 8/10

    The Purge: Anarchy - Това е нещо друго. Не бих казала, че е ужас, а по-скоро трилър с екшън моменти, но определено си заслужава да се види и далеч не е така предсказуем, както първата част. 9,5/10

    Scream - Сегааа, едва ли има много хора тук, които да не са гледали поредицата, но все пак да кажа по няколко думи. Честно първата част малко ме разочарова. Отново много ми хареса, НО просто бях с много високи очаквания филмът да е УАУ и да мога да кажа, че 10 му е малко... Абе, след A Nightmare On Elm Street очаквах маааалко повече от Уес Крейвън. Иначе като идея е много оригинално и мацето е страхотна. 8,5/0

    Scream 2 и 3 - Определено ми харесаха повече от първата част. Тук-там имаше съвсем малки пропуски за мен, но са наистина незначителни. 9,5-10/10

    Scream 4 - Началото беше зле, но в последствие започна да става интересно, развръзката (с изключение на едно нещо от нея) и края много, много ме изкефиха. 8,5/10
    Последно редактирано от mayaaa : 02-01-2016 на 07:53

  23. #848
    Римейка....btw The Purge: Anarchy на мен също ми хареса повече от първата част. Нямам търпение да излезе тази година и 3-та част

  24. #849
    Супер фен Аватара на RiB
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    1 514
    На тоя филм All Cheerleaders must die се чудя дали повече се погнусих или възбудих от тоя филм

  25. #850
    Супер фен Аватара на RiB
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    1 514
    Не знам дали сте ги писали или аз дали съм ги писал, но лично за мен има два доста добри филма, просто защото си падам по психопатските истории - "Къщата на 1000-та трупа" (House of 1000 corpses) и втората му част "Отхвърлени от Дявола" (The Devil's Reject). Общо взето става дума за извратена фамилия... не очаквайте нещо уникално, просто психарски изцепки и буквално луди персонажи.

    П.С. За ценителите на ужасите препоръчвам горещо сериала American Horror Story. Оценката 8.3 в imdb говори достатъчно, въпреки че смятам, че дори трябва да е по-висока.
    Последно редактирано от RiB : 02-01-2016 на 12:15

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си