- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Секс
- Проблем...:(
Хора знам че ви е писнало от такива теми..и аз от доста време чета и на мене ми е писнало..но да карам по същество..днес правихме секс с приятелката ми и кондома се скъса но не разбрахме и продължих и след като свърших видях че е скъсан..а след 2 дена трябва да й дойде цикъла та въпроса ми е какъв е шанса да забременее 2 дена преди цикъла?
ПС: Тя ходи да пишка веднага след това..ако има значение това..
- Луд съм мамо луд съм
- Пиян си сине въри си лягай
Кирилицата е задължителна.
Extremescream
мда, прав си няма нужда да си даваш стотинките сега , запази ги след 9 месеца ще ти трябват![]()
Ходете за един ескапел ! Иначе си играеш огъня и можеш сериозно да се изгориш :)
Ако нещата са така както казваш,приятелката ти е била в овулация на 07.06.11г/08.06.11г.Тогава е имало възможност за бременност,а щом рисковия акт е бил днес,няма повод за притеснение,стига обаче да има точен цикъл.Аз обаче не бих разчитала на това,при положение ,че е попаднал еякулат във влагалището и че липсват коректни данни относно менструацията на приятелката ти.
Колкото по-скоро изпие Ескапела толкова по-добре. На всичкото отгоре, той не действа, когато вече на лице има бременност. Не мисля, че е бременна де, но все пак да сте спокойни.
Усмихвай се.. Това кара хората да се чудят какво мислиш..
Частицата "НЕ" се пише отделно от глаголите! Пример: не знам, не мога..
Изключения: недочувам, недовиждам..
Да,но в събота трябва да й дойде цикъла а Ескапела е до 72 часа тоест по мойте изчисления трябва да може да се пие до неделя..мисля че е по добре да изчакаме да видим дали ще й дойде цикъла понеже ако й дойде само ще го е пила на празно..а Ескапела не са бонбонки че да си ги пие така..Поправи ме ако греша.
Как искаш да е забременяла 2 дни преди цикъла?! МНОГО, ама много ми е интересно това.... Хайде бягай, тъпчи я с Ескапел. Искал сериозни мнения.. "тя се изпишка веднага след това" - от къде пишкат жените знаеш ли? Ами не, не е от вагината.
Когато правиш нещо с любов, ти го правиш завинаги.
Първоначално написано от Drogiranata_
Първоначално написано от gigiii
Оставам с впечатлението, че много много нямаш идея как, защо и кога се пие Ескапел.. Прочел си някъде, че не са бонбонки и го повтаряш. На всичкото отгоре не е сигурно дали няма да й закъснее, все пак момичето в момента е под стрес. Според мен едва ли е бременна, честно казано, бебетата не стават толкова лесно.
Усмихвай се.. Това кара хората да се чудят какво мислиш..
Частицата "НЕ" се пише отделно от глаголите! Пример: не знам, не мога..
Изключения: недочувам, недовиждам..
Ако МЦ е точен: т.е. всеки месец си идва на една и съща дата. Следователно щом след два дена трябва да й дойде - нищо й няма. И ги ползвайте тез' презервативи,а не всеки ден да задавате някакви тъпи въпроси.
Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
но само ти избираш кой да остане ♥
Ееее, стига бе, хора. Не го плашете така. Тя се е ИЗПИШКАЛА. Няма проблем значи.
Не ми пука за мнението на обществото, шото за мене едва ли му пука на някой от обществото ; ))
Hilary_![]()
КФ'О КЪТ ГЛААТА МИ Е ПРОСТЪ, НАЛИ УГЪВАМ ЛОСТЪ..!!
о да ти кажа има такъф шанс и то не малък , шанса е по голям от колкото след цикъл , така че на твое място бих и подарил ескапел![]()