.
Затворена тема
Страница 3 от 6 ПървиПърви 123456 ПоследнаПърви
Резултати от 51 до 75 от общо 135
  1. #51
    точно пък футбола яко се проверява за допинг,що говорите като незнаете бе...

  2. #52
    Голям фен Аватара на revolver
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    622
    След като прочетох 4 страници коментари в които ня'кви мъжаги които предполагам мускулите им се праскат по шефовете говорят как щя разбият от бой футболистчетата ....е са как да не ви викаме "напомпани маймуни" като сте с интелект на шимпанзе и мускули на горила ,и също се наслушах на копмютърните войни дето ще ме пребият .Така по темата футбола не е женски спорт.ФАКТ !! Само безмочъна горила може да го каже.Няма повтарям това което казаха другите относно че няма да издаржите и 20 минути на един мач. Аз играя активно футбол и му се кефя на макс,обаче бокса не ми харесва обаче не създавам тема че бокса или там мма са спортове за тъпи мускулести "комптри" програмирани само да се бият.И относно че футболистите са по 60-65 кила...

    http://static.soccer24seven.com/wp-c...go-forlan5.jpg

    http://imageshack.us/photo/my-images...cb4f6bka1.jpg/

    http://habs.theoffside.com/files/200...ergioramos.jpg

    ^
    тези момчета играят в най-женственото според някои парвенство в Испания .Правете си изводи за футболистите във Англия,Франция и Скандинавските страни

    И за напомпаните войни от форума


  3. #53
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    2 016
    Цитирай Първоначално написано от revolver
    н мускулите им се праскат по шефовете говорят как щя разбият от бой футболистчетата ....обаче бокса не ми харесва обаче не създавам тема
    От коЯ селУ си УА? Сега футбол се играе и от жени и дори има световни първенства за жени.

  4. #54
    виртуалните боксьори и футболисти в случая нападат. Темата е за ключ от първото мнение, щото като ви гледам на 13 как разбирате ми се присира! Големи сте мишкари, щото наживо дума не обелвате ама зад клавиатурите е лесно! Ми нека, то за тва такива като вас ги оставям по канафките и да ви кажа изобщо не ме е яд ако някой ден се срещна с вас и ви оставя осакатени или направо мъртви някъде- просто следвам максимите "уважение всекиму, страх никому" и "като си хванал ножа режи до край"
    п.с= тея на снимките са наистина големи педераси! На това ако му се вика мъж аз съм трамвай
    Баварец вадя от гараж, после на масаж!
    Гледаш репортаж за мен и моя антураж!

  5. #55
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    2 016
    Дааа,мускулите ни праскат по нашите шефове. Съвсем ще ги изпраскаме тия наши шефове. Ама нали и ти имаш мускул там в гащите. Напраскай ги и ти.

  6. #56
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    2 016
    Цитирай Първоначално написано от revolver
    говорят как щя разбият от бой футболистчетата
    ЩЯ,щЯ. ЩЯ ва разбием от бой вас футболистчетата. Много скоро щЯ ви разбием!

  7. #57
    Цитирай Първоначално написано от DA0Trooper
    виртуалните боксьори и футболисти в случая нападат. Темата е за ключ от първото мнение, щото като ви гледам на 13 как разбирате ми се присира! Големи сте мишкари, щото наживо дума не обелвате ама зад клавиатурите е лесно! Ми нека, то за тва такива като вас ги оставям по канафките и да ви кажа изобщо не ме е яд ако някой ден се срещна с вас и ви оставя осакатени или направо мъртви някъде- просто следвам максимите "уважение всекиму, страх никому" и "като си хванал ножа режи до край"
    п.с= тея на снимките са наистина големи педераси! На това ако му се вика мъж аз съм трамвай
    По горе прочетох, че има женски футбол. ДОБРЕ - да направим такава съпоставка - колко жени тренират футбол и колко жени тренират БИ и фитнес ? В това отношение футбола като че ли губи ?

    Само да ви кажа една случка и спирам да пиша. Вероятно всеки е чул за Академията на МВР. Тази година кандидатствах, и като отидох там направо се забърках всички бяха по 2 метра с гръдна обиколка колкото дължината на крака ми. Както се казва - пръскаха се по шевовете. И си казах какво правя тук ? Тези ще ме отвеят на всички дисциплини. ДА ама НЕ! Още на лицевите се паднах с някакви машини те докато направят 15 лицеви аз направих 30 - направо ми стана смешно. След това бягането, на 30 метра ги надбягах с 3-4 крачки
    Дадох 3-то време от всички 100 човека дето се явиха. 1-во време даде отново футболист, а 2-ро леко-атлет. На 800 метра от 12 човека бях на 2-ро място а големите момчета бяха с 1 минута зад мен От 100-те човека бях отново с 3-то време а пред мен бяха отново футболистчето с най-добро време на 30 -те метра и леко-атлета.
    Жена с пари е като луд с картечница.....

  8. #58
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    Цитирай Първоначално написано от awerw
    Тцц според DarkTemplar аз съм путио За пръв път чувам, че който отрича футбола е такъв .... Както каза tarlyo " Футболът е най-великата игра"
    Въобще не съм конкретизирал кой какъв е, не ми вменявай подобни твърдения. Просто казах, че много от комплексарите напоследък наблягат на бойните спортове, само и само да се докажат по някакъв начин. Което НЕ означава, че всеки, който тренира боен спорт, е комплексар. Имам приятели каратисти, самбисти, боди билдъри, които са съвсем нормални хора.

    Цитирай Първоначално написано от HatersAlwaysGonnaHate
    Порасни малко и пак ми се обади,мненията на мацките ще слушам аз,вари се гръмни по-добре

    И това с кво искаме да привлечеме внимание ти не го знаеш и само гадаеш,мъник
    Абе мамин златен, откъде се извъди такъв компетент? Кво ми говориш със снизхождение все едно си Big Brother? Точно пред теб ли да се доказвам къв съм и що съм и то в някакъв форум?

    Ако имаш някакви нормални аргументи по темата, ги напиши, ако не - отивай да се лъжеш с наборчетата ти кой е по-велик.


    Футболът е най-великият спорт, той отдавна не е само игра, а огромен бизнес и обект на внимание от стотици милиони хора по света. Не можете да си представите колко хора всеки ден лягат и стават с мисълта за футбол, какви колосални суми се въртят около него, как някои дори са готови дори да убиват в името на любимия отбор (и понякога го правят). Цялата система е толкова огромна и сложна, че ако искам да я обясня, трябва да изпиша фермани.

    Има много други интересни и доходоносни спортове, но нито един не може да се сравнява по популярност и мощ с футбола, просто мащабите са различни.
    Welcome to the Jungle...

  9. #59
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117

    Re: футболът ?!

    Цитирай Първоначално написано от firstdiesel
    към DarkTemplar
    мацките кой ги пита кво обичат, нали му духат на човека и не го е**!
    Тея комплексари по-скоро са футболистите дето като потренират 2-3 месеца футбол и после не моеш да им кажеш здрасти ... само ми кажете, че не съм прав, особенно в България

    тая щанга се вдига защото ти харесва, не защото някой трябва да те забележи като поуър ренджър.
    А бойният спорт е просто необходимост, човек да се бори и бие му е вродено ... вместо да го прави пред дискотеките и в училище (както много футболисти), го прави на ринга или тепиха с хора, които са в неговата категория ... а не да се дървиш (с компанийката ти) на някво лапе с близалка.
    Пич, първо комплексарите са навсякъде - има ги и във футбола, и в баскета, сигурно и в тениса и т.н. В бойните спортове и фитнеса (заради естеството на тея занимания) обаче са най-лесно забележими. Фитнесът дава физическо изражение на тренировките - трупане на мускулна маса, релеф и т.н. Това дава възможност на практикуващите го да изглеждат по-респектиращо в очите на останалите, които не се занимават с нещо подобно. И тук комплексарите започват си личат жестоко - показват мускули насам-натам, просто щото нямат с кво друго да блеснат - нямат 2 грама мозък в главата си (държа да отбележа, че едното по принцип НЕ пречи на другото). Живял съм дълго време в град, където подобни занимания са почти религия и съм запознат кво е положението. Виждал съм много пъти как вчерашния дребосък от махалата, на когото всички са се присмивали, влиза в пубертета, започва активни тренировки, пие хормон на растежа и изведнъж става "машина". И всичко това не е от любов към "блъскането" в залата, а просто, за да се докаже пред останалите и да ги респектира. Е това не е ли комплексарщина?

    Същият случай само че с бойните спортове. Кварталният дребосък поотрасва, започва да тренира бокс/кикбокс и раздава тупалки наляво-надясно. Един борец от бившето ми училище много държеше да прави ключ на кръста на рандом хора (повечето от които хич не му бяха в категорията). Мисля не е нужно да ти казвам, че захватът му беше като менгеме и не беше особено комфортно. Учителя по физическо веднъж го попита защо го прави. Оня се охили тъпо и вика: "ахъхъхъ ами ей така, за кеф, щото е весело".

    Българските "футболисти" въобще не искам да ги коментирам. Тва са алкохолизирани гейове-манекени, накичени с татуси, които издъхват още преди полувремето. Не може да си се наливал цяла вечер в Син Сити, Найт Флайт и т.н. и на другия ден да искаш да тичаш 90 минути, просто не става. Тотални непрофесионалисти и позьори са и именно заради това се движат най-вече с фолк певачките и манекенките - акъл при акъл отива.
    Welcome to the Jungle...

  10. #60
    Цитирай Първоначално написано от revolver
    След като прочетох 4 страници коментари в които ня'кви мъжаги които предполагам мускулите им се праскат по шефовете говорят как щя разбият от бой футболистчетата ....е са как да не ви викаме "напомпани маймуни" като сте с интелект на шимпанзе и мускули на горила ,и също се наслушах на копмютърните войни дето ще ме пребият .Така по темата футбола не е женски спорт.ФАКТ !! Само безмочъна горила може да го каже.Няма повтарям това което казаха другите относно че няма да издаржите и 20 минути на един мач. Аз играя активно футбол и му се кефя на макс,обаче бокса не ми харесва обаче не създавам тема че бокса или там мма са спортове за тъпи мускулести "комптри" програмирани само да се бият.И относно че футболистите са по 60-65 кила...

    http://static.soccer24seven.com/wp-c...go-forlan5.jpg

    http://imageshack.us/photo/my-images...cb4f6bka1.jpg/

    http://habs.theoffside.com/files/200...ergioramos.jpg

    ^
    тези момчета играят в най-женственото според някои парвенство в Испания .Правете си изводи за футболистите във Англия,Франция и Скандинавските страни

    И за напомпаните войни от форума

    Пича 99та година,вземи пиши малко по-грамотно,че очите ми се насълзиха,много си станал мъдър от този футбол,евала ти правя!

  11. #61
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    452
    Слушайте DarkTemplar какво ви говори. Да не се излагате после с такива теми и коментари. А относно този:

    "виртуалните боксьори и футболисти в случая нападат. Темата е за ключ от първото мнение, щото като ви гледам на 13 как разбирате ми се присира! Големи сте мишкари, щото наживо дума не обелвате ама зад клавиатурите е лесно! Ми нека, то за тва такива като вас ги оставям по канафките и да ви кажа изобщо не ме е яд ако някой ден се срещна с вас и ви оставя осакатени или направо мъртви някъде- просто следвам максимите "уважение всекиму, страх никому" и "като си хванал ножа режи до край"
    п.с= тея на снимките са наистина големи педераси! На това ако му се вика мъж аз съм трамвай"

    Ей на това му се вика липса на аргумент и естествено, твърдения от рода: "някакви недорасли лапета тука ми се отварят, ама то така не може, задклавиатурни супермени" веднага изпъкват. Направо си жалък. Тука всички за теб сме 13 годишни и някакви страхливци на живо. И най-интересното е какъв убиец си - чупиш вратове, хвърляш в канаВките.. За такива психически нестабилни като теб има само едно място и ти знаеш кое е.

    Призовавам модератора на раздел "Спорт" (не му помня името) със зимния аватар с гарваните да се включи най-накрая. Което най-вероятно ще рече ключ. Защото тука не става спор между хора с различни мнения, а избиване на комплекси и подхвърляне на селски нападки.

    HatersAlwaysGonnaHate, точно ти за грамотност недей да говориш, за да не ти изброявам твоите грешки. И ни кажи най-накрая на колко години си, че постоянно лаеш колко са малки всички. Тоя и 99-ти набор да е, пак е по-умен от теб.
    МОМЧЕ

  12. #62
    Цитирай Първоначално написано от DarkTemplar
    Цитирай Първоначално написано от awerw
    Тцц според DarkTemplar аз съм путио За пръв път чувам, че който отрича футбола е такъв .... Както каза tarlyo " Футболът е най-великата игра"
    Въобще не съм конкретизирал кой какъв е, не ми вменявай подобни твърдения. Просто казах, че много от комплексарите напоследък наблягат на бойните спортове, само и само да се докажат по някакъв начин. Което НЕ означава, че всеки, който тренира боен спорт, е комплексар. Имам приятели каратисти, самбисти, боди билдъри, които са съвсем нормални хора.

    Цитирай Първоначално написано от HatersAlwaysGonnaHate
    Порасни малко и пак ми се обади,мненията на мацките ще слушам аз,вари се гръмни по-добре

    И това с кво искаме да привлечеме внимание ти не го знаеш и само гадаеш,мъник
    Абе мамин златен, откъде се извъди такъв компетент? Кво ми говориш със снизхождение все едно си Big Brother? Точно пред теб ли да се доказвам къв съм и що съм и то в някакъв форум?

    Ако имаш някакви нормални аргументи по темата, ги напиши, ако не - отивай да се лъжеш с наборчетата ти кой е по-велик.


    Футболът е най-великият спорт, той отдавна не е само игра, а огромен бизнес и обект на внимание от стотици милиони хора по света. Не можете да си представите колко хора всеки ден лягат и стават с мисълта за футбол, какви колосални суми се въртят около него, как някои дори са готови дори да убиват в името на любимия отбор (и понякога го правят). Цялата система е толкова огромна и сложна, че ако искам да я обясня, трябва да изпиша фермани.

    Има много други интересни и доходоносни спортове, но нито един не може да се сравнява по популярност и мощ с футбола, просто мащабите са различни.
    Само едно смислено нещо каза,парите са истината,ако не са те футбола е просто едно топка

  13. #63
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    452
    Цитирай Първоначално написано от HatersAlwaysGonnaHate
    Само едно смислено нещо каза,парите са истината,ако не са те футбола е просто едно топка
    Футболът като почти всеки спорт е създаден с цел игра и забавление. А от зарибявката идва и съперничеството и създаването на първенства. Чак тогава се намесват парите, ама ти с твоя ограничен мозък откъде да го знаеш това? Просто една топка е главата ти.
    МОМЧЕ

  14. #64
    Цитирай Първоначално написано от dunce
    Цитирай Първоначално написано от HatersAlwaysGonnaHate
    Само едно смислено нещо каза,парите са истината,ако не са те футбола е просто едно топка
    Футболът като почти всеки спорт е създаден с цел игра и забавление. А от зарибявката идва и съперничеството и създаването на първенства. Чак тогава се намесват парите, ама ти с твоя ограничен мозък откъде да го знаеш това? Просто една топка е главата ти.
    Е аз като гледам само дарк и ти как защитавате едната топка мога да разбера за какво става въпрос Няма смисъл да продължаваме,нали се сещаш А за това кой е по-умен и как се доказва и тн,с ритането на топка,едва ли

  15. #65
    Хайде да сложим точка на тази тема. Ясно е че футболът е най-популярната игра в Европа, а и извън нея. Мога да ви дам 1000 линка с доказателства, но няма защото ме мързи. Просто прочетете какво е Футбол - http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A4%...B1%D0%BE%D0%BB
    Жена с пари е като луд с картечница.....

  16. #66
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    HatersAlwaysGonnaHate, в другите теми беше споменал, че си чел книги. Никак не ти личи (или може би просто си ги чел механично, без да осмислиш идеите в тях). Разсъждаваш повърхностно и ограничено и въобще не можеш да схванеш смисъла на това, което ти се пише. Не става въпрос за защитаване на едно и маргинализиране (ако тая сложна думичка не я знаеш, може да поровиш в речника на чуждите думи, не е срамно) на друго, а за факти. Знаеш клишето, че когато те говоря и онези горе мълчат. Е, и в случая е така. Ние с тебе може да си чешем езиците и да дрънкаме по клавиатурите по цял ден и пак няма да променим статуквото. Що се отнася до парите, те са израз на определена стойност. Никой не дава пари на вятъра за нещо, което не струва. Оттук нататък сам си прави изводите.

    Това, че само аз и dunce "защитаваме" футболът е чисто стечение на обстоятелствата. Пък и като гледам повечето от другите неграмотни полу-идиоти, които са писали в темата, се радвам, че сме само ние. Предпочитам качеството пред количеството.

    Абсолютно съм убеден, че съм по-голям от теб, но не само възрастта е определяща за начина на мислене. Някои хора цял живот си оставят бунаци.
    Welcome to the Jungle...

  17. #67
    Супер фен Аватара на HolyShit
    Регистриран на
    Jul 2011
    Мнения
    2 295
    Цитирай Първоначално написано от DarkTemplar
    HatersAlwaysGonnaHate, в другите теми беше споменал, че си чел книги. Никак не ти личи (или може би просто си ги чел механично, без да осмислиш идеите в тях). Разсъждаваш повърхностно и ограничено и въобще не можеш да схванеш смисъла на това, което ти се пише. Не става въпрос за защитаване на едно и маргинализиране (ако тая сложна думичка не я знаеш, може да поровиш в речника на чуждите думи, не е срамно) на друго, а за факти. Знаеш клишето, че когато те говоря и онези горе мълчат. Е, и в случая е така. Ние с тебе може да си чешем езиците и да дрънкаме по клавиатурите по цял ден и пак няма да променим статуквото. Що се отнася до парите, те са израз на определена стойност. Никой не дава пари на вятъра за нещо, което не струва. Оттук нататък сам си прави изводите.

    Това, че само аз и dunce "защитаваме" футболът е чисто стечение на обстоятелствата. Пък и като гледам повечето от другите неграмотни полу-идиоти, които са писали в темата, се радвам, че сме само ние. Предпочитам качеството пред количеството.

    Абсолютно съм убеден, че съм по-голям от теб, но не само възрастта е определяща за начина на мислене. Някои хора цял живот си оставят бунаци.
    Да,евалата на най-великият спорт на света,ако не беше той, сега нямаше да съществувам!

    Искам да ти видя аргументите,защо мислиш,че примерно футболът иска повече да учиш от други спортове? Много ми е интересно

    ПП: Аз съм HatersAlwaysGonnaHate

  18. #68
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    Цитирай Първоначално написано от HolyShit
    Да,евалата на най-великият спорт на света,ако не беше той, сега нямаше да съществувам!
    Нали се сещаш колко ми пука на мен, а и на всички, които не те познават дали съществуваш или не?

    Искам да ти видя аргументите,защо мислиш,че примерно футболът иска повече да учиш от други спортове? Много ми е интересно
    Не казвам, че е нужно да учиш повече от определен(и) спорт(ове), но си трябва много сериозна отдаденост на това, което вършиш.
    Нужни са поне 10-тина години тренировки, за да укрепнеш физически и да се научиш на тактическа дисциплина. Естествено е нужен и определен талант, трябва да ти се отдава и да го правиш с известно удоволствие. Нужно е да мислиш, докато играеш, не само механизирани действия и реакции, защото обстоятелствата се променят. Характерът също е важен - за да си добър футболист, трябва да спазваш режим и да се лишиш от определени удоволствия и забавления (а изкушенията са много, особено когато си млад, богат и известен). Футболът учи на дисциплина и работа в колектив. Много футболисти нямат изобилие от талант, но пък са работоспособни, със силен характер и лидерски качества в напечените моменти, с което са много по-полезни на колектива. Всичко свързано с футбола гълта много време. Това ти се отплаща после на тренировките и в самите мачове.
    За мен е много по-трудно да си футболист, отколкото някакъв вид лекоатлет или състезател в моторните спортове (където половината работа върши машината) примерно. Единствено тенисът за мен е по-труден и сложен, защото е убийствено натоварващ и чисто индивидуален (затова и кариерата на един тенисист продължава много по-кратко, отколкото тази на фуболист).
    Welcome to the Jungle...

  19. #69
    DarkTemplar , защо му обясняваш ... той отново няма да те разбере. Сега пак ще лепне два реда отдолу с нещо което не било така или не е съгласен. Не виждаш ли че той трябва да е капака винаги ... ?!

  20. #70
    Супер фен Аватара на HolyShit
    Регистриран на
    Jul 2011
    Мнения
    2 295
    Цитирай Първоначално написано от DarkTemplar
    Цитирай Първоначално написано от HolyShit
    Да,евалата на най-великият спорт на света,ако не беше той, сега нямаше да съществувам!
    Нали се сещаш колко ми пука на мен, а и на всички, които не те познават дали съществуваш или не?

    Искам да ти видя аргументите,защо мислиш,че примерно футболът иска повече да учиш от други спортове? Много ми е интересно
    Не казвам, че е нужно да учиш повече от определен(и) спорт(ове), но си трябва много сериозна отдаденост на това, което вършиш.
    Нужни са поне 10-тина години тренировки, за да укрепнеш физически и да се научиш на тактическа дисциплина. Естествено е нужен и определен талант, трябва да ти се отдава и да го правиш с известно удоволствие. Нужно е да мислиш, докато играеш, не само механизирани действия и реакции, защото обстоятелствата се променят. Характерът също е важен - за да си добър футболист, трябва да спазваш режим и да се лишиш от определени удоволствия и забавления (а изкушенията са много, особено когато си млад, богат и известен). Футболът учи на дисциплина и работа в колектив. Много футболисти нямат изобилие от талант, но пък са работоспособни, със силен характер и лидерски качества в напечените моменти, с което са много по-полезни на колектива. Всичко свързано с футбола гълта много време. Това ти се отплаща после на тренировките и в самите мачове.
    За мен е много по-трудно да си футболист, отколкото някакъв вид лекоатлет или състезател в моторните спортове (където половината работа върши машината) примерно. Единствено тенисът за мен е по-труден и сложен, защото е убийствено натоварващ и чисто индивидуален (затова и кариерата на един тенисист продължава много по-кратко, отколкото тази на фуболист).
    Твоя краен извод: футболът е най-великият спорт ..

    Иначе става добро кардио

  21. #71
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    452
    Цитирай Първоначално написано от HolyShit
    Твоя краен извод: футболът е най-великият спорт ..
    Иначе става добро кардио
    Неговият краен извод е, че трябва да се примирите вече с тоя футбол. Безмислено е да спорим за нещо, което е факт. И той е, че футболът е най-известният и разпространен спорт. И се научете на малко толеранс, не може всяко нещо, което не харесвате, да го плюете. Не само плюете, ами и да говорите глупости. Футболът бил за жени, за жени ама знаеш ли през колко контузии ще преминеш, докато играеш футбол? Аз в квартала като съм играл, винаги съм бил с най-малко 5 рани, а пък на тренировка или на терена какво е? Там е 5 пъти по-зле. Ако искаш можеш да видиш и някоя статистика за спортовете с най-много контузии.
    МОМЧЕ

  22. #72
    Аватара на Hicho
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Mexico
    Мнения
    1 098
    Цитирай Първоначално написано от HolyShit
    Цитирай Първоначално написано от DarkTemplar
    Цитирай Първоначално написано от HolyShit
    Да,евалата на най-великият спорт на света,ако не беше той, сега нямаше да съществувам!
    Нали се сещаш колко ми пука на мен, а и на всички, които не те познават дали съществуваш или не?

    Искам да ти видя аргументите,защо мислиш,че примерно футболът иска повече да учиш от други спортове? Много ми е интересно
    Не казвам, че е нужно да учиш повече от определен(и) спорт(ове), но си трябва много сериозна отдаденост на това, което вършиш.
    Нужни са поне 10-тина години тренировки, за да укрепнеш физически и да се научиш на тактическа дисциплина. Естествено е нужен и определен талант, трябва да ти се отдава и да го правиш с известно удоволствие. Нужно е да мислиш, докато играеш, не само механизирани действия и реакции, защото обстоятелствата се променят. Характерът също е важен - за да си добър футболист, трябва да спазваш режим и да се лишиш от определени удоволствия и забавления (а изкушенията са много, особено когато си млад, богат и известен). Футболът учи на дисциплина и работа в колектив. Много футболисти нямат изобилие от талант, но пък са работоспособни, със силен характер и лидерски качества в напечените моменти, с което са много по-полезни на колектива. Всичко свързано с футбола гълта много време. Това ти се отплаща после на тренировките и в самите мачове.
    За мен е много по-трудно да си футболист, отколкото някакъв вид лекоатлет или състезател в моторните спортове (където половината работа върши машината) примерно. Единствено тенисът за мен е по-труден и сложен, защото е убийствено натоварващ и чисто индивидуален (затова и кариерата на един тенисист продължава много по-кратко, отколкото тази на фуболист).
    Твоя краен извод: футболът е най-великият спорт ..

    Иначе става добро кардио
    Абсолютно -.-

  23. #73
    Супер фен Аватара на firstdiesel
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    село Горно надолнище
    Мнения
    1 545
    който квото иска тва си тренира, но всеки има право на лично мнение ... аз лично намирам футбола за пошла работа, а баща ми е батти фена, иди кажи че съм му син (тряа питаме майка ).

    Два спорта не могат да бъдат сравнени.

    Малко факти :
    ДА, футболът е с най-много контузии по статистиката, тва е щото се играе от много народ! Но далеч не е най-опасният спорт.

    Тва че в един спорт има контузии не го прави нито женски, нито мъжки или какъвто и да е ... тея контузии са от некадърността и/или рисковете които предприемат спортистите.

    Друг факт е че много футболисти-лапета тръгват на фитнес или на боен спорт, ама обратното го няма ... и да има 1 на 50

    Има много дисциплинирани и културни футболисти (пичаги отсякъде), познавам 3-4ма такива ... но другите 20-30 са пълни позьори.

    Ако сравним футбола и бокса за популярност бокса губи доста лошо ... в света има 3.5 милярда футболни фена, а за бокса не знам дали ша се съберат и 200 милиона ...
    но пък бокса е много по-стар спорт, някъде 700 години пр. Хр са били първите олимнийски игри по бокс, футбола е някъде през 19 век въведен...

    А ако говорим кво ша стане ако футболист се изправи срещу боксьор в бой ... еми то е ясно ако и двамата имат подобни размери боксьора ша го смаже

    Ако говорим за заплащане във футбола се въртят парите... повече фенове - повече билети - повече пари.

    Ум се иска във всеки спорт, тъпи преуспели атлети НЯМА!

    Извод : Яжте кроасани!
    8-6-4-2-1-1-1-1-1-9

  24. #74
    Супер фен Аватара на HolyShit
    Регистриран на
    Jul 2011
    Мнения
    2 295
    Ум се иска във всеки спорт, тъпи преуспели атлети НЯМА!
    Винаги рекламата и пласирането на стоката е най-важна , нали се сещаш

    А пък културизма,фитнес зала и тн е нов спорт , преди 20 години я има я няма 1 фитнес зала в града,ся по 7-8 и тн..

    Ама все пак , като човек иска да тренира , ходи във фитнес залата,не на стадиона , на кой ще се довериш за хранителен режим,на футболен треньор или на фитнес инструктор ?

  25. #75
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    452
    firstdiesel, много ти е странна логиката нещо.
    "Малко факти :
    ДА, футболът е с най-много контузии по статистиката, тва е щото се играе от много народ! Но далеч не е най-опасният спорт."

    Някъде в коментара ми да прочете, че футболът е най-опасният спорт? И контузиите му също не са най-честите ако става дума. А на американския футбол. А какво ще рече това "много народ" не можах да разбера. От колкото и народ да се играе, контузиите какво общо имат с това, нали все пак ги има...

    "Тва че в един спорт има контузии не го прави нито женски, нито мъжки или какъвто и да е ... тея контузии са от некадърността и/или рисковете които предприемат спортистите."

    Каква некадърност, какви рискове? Пак казвам, когато тръгнеш да тренираш футбол, тогава ще обясняваш какви рискове и какви контузии се правят. Отстрани е едно да гледаш, друго е сам да го изпиташ. Контузии има 1 милион различни и дори от едно стъпване на криво можеш да получиш една. Да не мислиш, че са само от това, че някой те е спънал? И ако искаш да ми кажеш, че като ти се вреже някой в крака с бутонката и умреш от болка, това не било мъжки спорт.. то не знам кой спорт е такъв тогава, ама надали е женски.

    "Друг факт е че много футболисти-лапета тръгват на фитнес или на боен спорт, ама обратното го няма ... и да има 1 на 50"

    Може би защото футболът не е като бойните спортове или фитнеса? Докато боен спорт можеш да тренираш любителски, както и да ходиш на фитнес когато си поискаш, футбол или тренираш или не. То това е кариера.. не че няма такава и при бойните спортове де.

    "Има много дисциплинирани и културни футболисти (пичаги отсякъде), познавам 3-4ма такива ... но другите 20-30 са пълни позьори."

    Да не мислиш, че аз ги харесвам тия позьори? Напротив, много ме дразнят.

    "Ако сравним футбола и бокса за популярност бокса губи доста лошо ... в света има 3.5 милярда футболни фена, а за бокса не знам дали ша се съберат и 200 милиона ...
    но пък бокса е много по-стар спорт, някъде 700 години пр. Хр са били първите олимнийски игри по бокс, футбола е някъде през 19 век въведен..."

    Не се заблуждавай, може официално футболът да е въведен 19ти век, но ритане на топка има също от преди Христа. И то много различни вариации на ритане на топка. Дори вмомента има една такава разновидност, ако искаш виж в Уикипедия.

    "А ако говорим кво ша стане ако футболист се изправи срещу боксьор в бой ... еми то е ясно ако и двамата имат подобни размери боксьора ша го смаже"

    Еми това е супер тъпо сравнение, да ме извиняваш. Все едно аз да сравнявам спринт на футболист и боксьор, кой ли ще бие? То е ясно, ама реална база за сравнение има ли? Не.
    МОМЧЕ

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си