.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14

Тема: TITANIC

  1. #1
    Голям фен Аватара на ex7azy
    Регистриран на
    Oct 2010
    Мнения
    763

    TITANIC

    Хора има ли Титаник 2?
    Не онзи Титаник, който се разправя как преживяват същата история, но сега!
    Не съм го гледала, но определено знам, че не е този който търся!
    Аз търся Титаник: Джак се завърна, но не знам дали въобще има такъв филм!!
    Разправя се за някакви учени, които намират Джак замръзнал на дъното на океана и го размразяват .. той се връща към живота, но в бъдещето и живота му общо взето е много объркан!
    Ето трейлъра: http://www.youtube.com/watch?v=nK_Jv4RIzpU
    Търсих го навсякъде, но го няма!
    Много ще се радвам ако ми кажете дали има такъв филм и ми дадете линк за сваляне!
    Can't get you outta my mind

  2. #2
    За съжаление няма такъв филм "Титаник: Джак се завърна". Това е фалшив трейлър, създателят му сам го е казвал.
    А доколкото как е направен трейлъра - просто са съединени части от различни филми на Леонардо Ди Каприо.

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от BluesCat
    За съжаление няма такъв филм "Титаник: Джак се завърна". Това е фалшив трейлър, създателят му сам го е казвал.
    А доколкото как е направен трейлъра - просто са съединени части от различни филми на Леонардо Ди Каприо.
    взе ми думите от устата
    Sometimes people cry not because they’re weak. It’s because they’ve been strong for too long...!

  4. #4
    Голям фен Аватара на ex7azy
    Регистриран на
    Oct 2010
    Мнения
    763
    Ееееееееееееее....... жалко!
    Мерси :P
    Can't get you outta my mind

  5. #5
    Мега фен Аватара на Nestlee
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    Града На Греха ..
    Мнения
    5 412
    Офф за първи път чувам за "Титаник 2" и тъкмо се зарадвах, ама ... Наистина много, много жалко, че няма!
    Ръка не ми подавай сама сега ще стана,ще те убия само да ме съжалиш. Животът ме накара с всичко да се справям !

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от Nestlee
    Офф за първи път чувам за "Титаник 2" и тъкмо се зарадвах, ама ... Наистина много, много жалко, че няма!
    и аз се заинтересовах и взех да търся апък то какво се оказа...

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2011
    Мнения
    780
    В интерес на истината има филм подобен на Титаник но сюжета е по друг има и разминавания в сценария . Казва се Британик даже са го давали по българска тв ..
    Но Титаник 2 НЯМА !
    Гледай Британик той също е много интересен

  8. #8
    Голям фен Аватара на ex7azy
    Регистриран на
    Oct 2010
    Мнения
    763
    Има Титаник 2, но не е този за Джак .. където се връща към живота, а е друг:
    http://zamunda.net/details.php?id=243548&hit=1
    Can't get you outta my mind

  9. #9
    Супер фен Аватара на FuckIt
    Регистриран на
    Jun 2011
    Град
    Everywhere
    Мнения
    1 852
    Цитирай Първоначално написано от BluesCat
    За съжаление няма такъв филм "Титаник: Джак се завърна". Това е фалшив трейлър, създателят му сам го е казвал.
    А доколкото как е направен трейлъра - просто са съединени части от различни филми на Леонардо Ди Каприо.
    Добре, ами частта в която той пише името на Роуз в Гугъл ? Как са го направили ?

  10. #10
    Голям фен Аватара на ex7azy
    Регистриран на
    Oct 2010
    Мнения
    763
    ^ Някой друг го пише .. не Джак!
    Аз се чудех за леда .. в който намериха Джак и за гроба на Роуз ..
    Can't get you outta my mind

  11. #11
    Хора,какво има да се чудите...Хората цял Аватар направиха с тези технологии,вие за няколко 2-3 секундни сцени...
    Честно казано,радвам се че няма подобен филм.Къде би отишла магията!?
    Diamonds,Mexico,Tequila

    Момиче съм,по кое не ми личи?

    http://www.facebook.com/pages/Rainy-...205109?sk=wall

  12. #12
    Супер фен Аватара на InnoraX
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    1 681
    Цитирай Първоначално написано от vakanciqta
    В интерес на истината има филм подобен на Титаник но сюжета е по друг има и разминавания в сценария . Казва се Британик даже са го давали по българска тв ..
    Но Титаник 2 НЯМА !
    Гледай Британик той също е много интересен
    Тъкмо това си мислех, за филма Британик. В интерес на истината за онези времена, Британик е бил същесвуващ кораб и е бил по-голям от Титаник Не съм 100% сигурен но имам някакъв такъв спомен.

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от InnoraX
    Цитирай Първоначално написано от vakanciqta
    В интерес на истината има филм подобен на Титаник но сюжета е по друг има и разминавания в сценария . Казва се Британик даже са го давали по българска тв ..
    Но Титаник 2 НЯМА !
    Гледай Британик той също е много интересен
    Тъкмо това си мислех, за филма Британик. В интерес на истината за онези времена, Британик е бил същесвуващ кораб и е бил по-голям от Титаник Не съм 100% сигурен но имам някакъв такъв спомен.
    Титаник и Британик са 2 различни кораба за Титаник повечето знаете как е потънал, а Британик е бил много по-голям, но потъва по друг начин Изследователите още спорят по въпроса дали е потопен от торпила, изстреляна от вражеска подводница, или се е натъкнал на мина. Трагедията се разиграва в утрото на 21 ноември 1916 година, а резултатът са трийсет жертви от 1036 души на борда… има и филм

  14. #14
    Супер фен Аватара на FuckIt
    Регистриран на
    Jun 2011
    Град
    Everywhere
    Мнения
    1 852
    Цитирай Първоначално написано от Rikity
    Цитирай Първоначално написано от InnoraX
    Цитирай Първоначално написано от vakanciqta
    В интерес на истината има филм подобен на Титаник но сюжета е по друг има и разминавания в сценария . Казва се Британик даже са го давали по българска тв ..
    Но Титаник 2 НЯМА !
    Гледай Британик той също е много интересен
    Тъкмо това си мислех, за филма Британик. В интерес на истината за онези времена, Британик е бил същесвуващ кораб и е бил по-голям от Титаник Не съм 100% сигурен но имам някакъв такъв спомен.
    Титаник и Британик са 2 различни кораба за Титаник повечето знаете как е потънал, а Британик е бил много по-голям, но потъва по друг начин Изследователите още спорят по въпроса дали е потопен от торпила, изстреляна от вражеска подводница, или се е натъкнал на мина. Трагедията се разиграва в утрото на 21 ноември 1916 година, а резултатът са трийсет жертви от 1036 души на борда… има и филм
    Да, но за жалост е доста смотан.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си