.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 19 от общо 19

Тема: книгаа.. ;д

  1. #1

    книгаа.. ;д

    Привет..!! Кажете някоя яка книга. Мерси предварително..!!

  2. #2
    зависи на какво възраст си защото всяка възрастова група предпочита различно .. фантастика и такива неща
    I don't wanna wait for you I don't wanna wake up thinkin, hopin You'll get it right this time 'Cause you know that you’re so cold I don't wanna see no more And I can’t get away from you !!! MuSiC is not just my life she is who i am !

  3. #3
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    Така като гледам "Здрач" може и да ти хареса...
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

  4. #4
    Според мен може да си купиш книгата "Шоколадът и градът" от Карол Матюз,който също е написал "Шоколадов рай"!
    !!!

  5. #5
    Мега фен Аватара на Colouring
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    4 269
    Ох,какъв жанр?
    Нещо по-отпускащо и леко или пък някоя хубава,но сериозна книга.
    Не сме гадатели.

  6. #6
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Цитирай Първоначално написано от blue9
    "Шоколадов рай"!
    На скоро я разлистих , малоумно е , съквартирантката ми - бесна пуберка , я четеше, доста показателно.
    Пробвай я , пробвай и Здрач, и другите от серията.
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  7. #7

    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Плевен
    Мнения
    1
    Зависи от годините. Аз примерно започнах да чета " До Чикаго и назад " , като очаквах да е интересна, но ми е ужасно тъпа !!! Но предполагам, че на някои им харесва ...

  8. #8
    Интернет маркетинг и брандинг
    " Властта на хората "
    Разберете повече за Photoshop
    Skype : katsarov.design
    Най-големия спамер у форума съм ЯЗЕ !

  9. #9
    аз ти предлагам биографията на Justin bieber

  10. #10
    " Шоколад " на Джоан Харис. Много хубава, развлекателна книга, изобщо не е трудна за четене, но е страшно заинтригуваща.

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от Nic0le
    Зависи от годините. Аз примерно започнах да чета " До Чикаго и назад " , като очаквах да е интересна, но ми е ужасно тъпа !!! Но предполагам, че на някои им харесва ...
    офф и аз я почнах, но ми се струва страаашно скучна ..

  12. #12
    "До Чикаго и назад" е най-голямата глупост. Учихме я в училище преди известно време, прочетох главите, които бяха дадени в учебника и това е. Като цяло изобщо не съм фен на българската литература или поне не тази, която изучаваме в училище. Всъщност, не съм фен на нищо, което се изучава в училище.

  13. #13
    Мега фен Аватара на ZipFail
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    3 364
    Друго си е "Шоколада и Града" -

    "Когато ситуацията стане напечена, печените мацки хапват шоколад!

    Съвети за оцеляване във времена на стрес:

    1. Поеми си дълбоко дъх.

    2. Преброй до десет.

    3. Лапни парченце шоколад.

    Това е и програмата, и тържествената клетва, която четирите приятелки, основателки на клуба „Шоколадов запой”, следват в живота си. Когато свикват „спешни заседания“ и се събират в кафене „Шоколадов рай“, преминават директно към съвет номер 3!

    Луси Ломбард отново е изправена пред избор – сигурността или любовта. Възможно ли е да ги открие в един и същи човек!? Отъм е притеснена, че трябва да представи тъмнокожия си приятел на своите консервативни, аристократични родители, но това се оказва най-малкият й проблем. Надя прави последен опит да спаси мъжа си от погубващата го страст към хазарта. Пречка или спасение за брака на Шантал ще се окаже една бременност...

    Приятелството им... и шоколадът са двата стълба, които ги крепят, но ще успеят ли да си върнат и другите важни за тях неща!

    Спешно е обявена „Шоколадова тревога“!

    „Един ценен съвет – преди да започнете да четете, уверете се, че имате достатъчно шоколад до себе си!” Нюз ъв дъ Уорлд"

















  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от LovelyD
    "До Чикаго и назад" е най-голямата глупост. Учихме я в училище преди известно време, прочетох главите, които бяха дадени в учебника и това е. Като цяло изобщо не съм фен на българската литература или поне не тази, която изучаваме в училище. Всъщност, не съм фен на нищо, което се изучава в училище.
    Аз пък забелязах и нещо друго в тази книга. Писателят описва дадено нещо в продължение на 1 страница и накрая пише, че това е картина, която не може да се опише с думи ... е той нали я е описал ...

  15. #15
    Много зависи какъв жанр харесваш , но да кажем ,че си като мен ... Няма да съжаляваш , ако прочетеш Похитителят на мълнии ... И Бяла като мляко червена като кръв !

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от fredyy
    Много зависи какъв жанр харесваш , но да кажем ,че си като мен ... Няма да съжаляваш , ако прочетеш Похитителят на мълнии ... И Бяла като мляко червена като кръв !
    Бяла като мляко и червена като кръв е може би най-глупавата книга, която съм чела. Още един елементарен сюжет за това как младо момче се влюбва в умиращо момиче. В цялата книга се разказва за това как тя е целият му свят с няйните червени коси и на всеки два реда той споменава колко много се плаши от "бялото" и колко много обича "червеното". И на вс отгоре накрая когато тя умира, той вместо да изпадне в мъка, я забравя за отрицателно време и се влюбва в приятелката си от детинство и всички предни страници, в които описва как тая дето умира е всичко за него, изведнъж губят всякакъв смисъл. Много ме разочарова тази книга.

    Иначе за " До Чикаго и назад " - точно тази част даскалката ни я обясняваше много време и казваше, че това е гениалност и такива глупости... че е мн интересно това, че автора обяснява нещо и накрая казва, че не може да го опише :д И че нарочно го е написал за да дразни читателите :д Егати тъпнята

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от LovelyD
    "До Чикаго и назад" е най-голямата глупост. Учихме я в училище преди известно време, прочетох главите, които бяха дадени в учебника и това е. Като цяло изобщо не съм фен на българската литература или поне не тази, която изучаваме в училище. Всъщност, не съм фен на нищо, което се изучава в училище.
    Всъщност не е глупост книгата си е доста интересна и забавна това е една от малкото интересни книги които се изучават в училище


  18. #18
    Аз лично си падам по "готик" книгите. Среднощен ловец:На крачка от гроба ми харесва мн прочетох я на един дъх но пък аз обичам подобни книги

  19. #19
    Голям фен Аватара на gorska
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    в гората... !We all live in оur yellow submarine!
    Мнения
    811
    Чети Хорхе Букай. Знам, че е комерсиален, но всъщност "Нека ти разкажа" доста ми хареса, а и се чете лесно.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си