.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17
  1. #1

    Чупливи нокти :(

    Здравейте! Имам проблем с ноктите си, постоянно се белят. Слоевете на нокътя просто не искат да останат слепени. Много е кофти и не знам на какво точно се дължи. Може би е липса на витамини, или пък не се грижа достатъчно добре за тях? А сега като дойде лятото и като си ходя на море редовно положението се влошава още повече от тая солена вода и пясъка. Някакви предложения как да се отърва от проблема?
    You live to learn and you learn to live

  2. #2
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883

    Re: Чупливи нокти :(

    и моите са така..ползвала съм масло за нокти на Икаров, зехтин и още нз какво, но така си остават..от зехтина за 1 седмица секи ден по 20 мин. масаж ми растат много бързо, но пак си остават на люспички.. някой ако може да помогне да казва, че и аз се интересувам

  3. #3
    Аватара на kristito
    Регистриран на
    Jun 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    2
    вземи си Мерц или ГеритаминНео и крем за ръце и нокти и/или бадемово масло примерно

  4. #4
    Аватара на ra4ence
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    София
    Мнения
    1 016
    Заздравител на OPI, 37лв!!! Започваш от Понеделник с 2 слоя,като всеки следващ ден ги лакираш. В Неделя го изтриваш и в Понеделник пак по същия начин, стига за около 4-5 месеца
    Smile!?

  5. #5
    Супер фен Аватара на shell
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    София
    Мнения
    1 273
    Бих ти препоръчала да си вземеш ГЕРИТАМИН НЕО или бирена мая /аз съм пила и не съм напълнявала/ за вътрешно окрепване,а за външно МАСЛО НА ИКАРОВ или зехтин

  6. #6
    Мега фен Аватара на zlatit0o
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    ..в близката далечина..
    Мнения
    5 077
    Уффф, моите растат бързо, но са адски чупливи

  7. #7
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Напълняла ли си? Сънлива ли си? Менструацията редовна ли е?
    Изобщо някакви здравословни проблеми да имаш?

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  8. #8
    липса на калции мисля или някакви витамини, може да си купиш мерц или други хранителни добавки

  9. #9
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Купи си Геритамин Нео и си купи добър заздравител за нокти.Аз ползвам на Мис спорти и съм адски доволна,в ДМ го продават.И най-важното е,купи си стъклена пила за нокти,от нея ноктите не се цепят,както от металните.

  10. #10
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    от геритамин нео само ми растат по-бързо ноктите, но продължават да се цепят

  11. #11
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Еми явно твойте нокти са си такива и нямат оправяне.

    Сетих се за балсама Макси на Биотрейд,той много ми помогна,пробвай го.В аптеките се продава за около 5лв.Мажеш си ноктите сутрин и вечер с него и втриваш хубаво в нокътя и малка част от кожата около самата плочка.Ползва се 1 месец,като през това време не трябва да слагаш никакъв лак за нокти,дори и заздравител.И след като си намажеш ноктите,не си мокри ръцете с вода поне 1 час.

  12. #12
    Калций и витамин-ц
    Разберете повече за Photoshop
    Skype : katsarov.design
    Най-големия спамер у форума съм ЯЗЕ !

  13. #13
    Ами благодаря ви за отзивите, ще опитам с разни мазила. Почнах да пия бирена мая и май се пооправиха. Между другото не знаех, че от бирената мая може да се напълнее, ако почна да се разширявам я спирам
    You live to learn and you learn to live

  14. #14
    Супер фен Аватара на badsector
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    2 117
    Явно не се храниш здравословно. И може все пак да отговориш на въпросите на @kalpazanka.

  15. #15
    Голям фен Аватара на gugenceto2
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    584
    Аз пия бирена мая всеки ден и не съм напълняла!Иначе съм ползвала всякакви лакове и масла но нищо не ми помага
    !!Само йод ми помага.Ръсиш върху памук и почваш да мацаш.Е неприятното е че ноктите ти се оцветяват за това ти предлагам да избереш ден в който няма да шаваш много

  16. #16

  17. #17
    Голям фен Аватара на gugenceto2
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    584
    Цитирай Първоначално написано от antoniqqq
    Йод!!!!!!
    Мдаа На мен само това ми помага

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си