.
Затворена тема
Резултати от 1 до 20 от общо 20
  1. #1

    Издирва се костюм

    Здравейте. Издирвам костюма от снимката,но не мога да го намеря. Знам единствено,че е на Гучи(Gucci) . Интересува ме цената и къде се продава- дали тук или в чужбина...не мога да го намеря...Помогнете ми
    http://bp1.blogger.com/_U4mwr7lWUVA/...0-h/00070m.jpg
    ПП-пуснах темата в този раздел, защото видях,че пише мода..

  2. #2
    Мега фен Аватара на amk933
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    София
    Мнения
    7 208
    Този костюм, барабар с обувките, съм го виждал в Neiman Marcus преди 6-8 месеца някъде...
    И беше бая пара. Обувките помня, че бяха около 700 долара, другите части не помня.

    Ако ще е от чужибина, го търси в аутлет...
    Освен, ако не е нещо супер ново, което още не е излязло, но съм 99% сигурен, че тая цялата композиция съм я виждал. Или е било нещо адски подобно.

  3. #3
    Магазинът, в който си видял костюма, има ли го в България? Този модел на Гучи е от 2008 година някъде. Не е нов.
    Такъв магазин има ли го в Испания? Много скъпи ми се виждат обувките- 700 долара...това е...невероятно

  4. #4
    Мега фен Аватара на amk933
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    София
    Мнения
    7 208
    Не.

    Нито Neiman Marcus, нито Bergdorf Goodman, нито Saks5Avenue съществуват в БГ.

    Това е Gucci човек - нормално е. Едни маратонки са в порядъка 500-600 долара без таксите...костюмите му са доста скъпи като цяло, особено за БГ стандартите.

  5. #5
    В Испания има ли го този магазин- близо до Малага?

  6. #6
    Маратонки Гучи... .... нема такова животно. Това е все едно да кажеш риза Адидас. Ако разбираш какво имам предвид...

    П.П: Костюмът е много як.

  7. #7
    Мега фен Аватара на amk933
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    София
    Мнения
    7 208
    ^Точно ти ще ме кажеш...

    Авторе, не мисля. А и вече го няма там. Преди доста време го имаше (нали ти казах - 7-8 месеца някъде) - сега метнах едно око в сайта и го няма.

    Ето ти сайтовете иначе - гледай и се ориентирай. Има много готини неща:
    http://www.neimanmarcus.com/
    http://www.saksfifthavenue.com/
    http://www.bergdorfgoodman.com/

    Има и един bloomingdales, но там е по-спортно. Бергдорф Гуудма/ен и Нюман Маркус са пооочти едно и също. Мисля, че една фирма ги държи. Сакс5Авеню е малко по-различен (същия клас, различни неща). Мисля, че доставят до Испания, а Сакс май и до България, но не ти препоръчвам да си купуваш по нета, освен ако не си сигурен в номерата. Аз, например, както си мислех, че съм номер 42, като си купувах маратонка от Маркус, се оказа (на място), че съм 40. Сиреч, има разлика.

  8. #8
    Кажете ми има ли такъв магазин в Испания, близо до Малага или изобщо в Испания?

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от amk933
    Точно ти ще ме кажеш...
    Да, аз ще ти кажа. Правиш ли разлика между обувки и маратонки?

  10. #10
    Мега фен Аватара на amk933
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    София
    Мнения
    7 208
    Цитирай Първоначално написано от whiteterror
    Цитирай Първоначално написано от amk933
    Точно ти ще ме кажеш...
    Да, аз ще ти кажа. Правиш ли разлика между обувки и маратонки?
    Мхм, правя и познавам достатъчно добре въпросните фирми. Т'ва че в Ямбол не се продават и в Каргона ви лъжат, че има само обувки си е твой проблем. Гучи има и гуменки даже.

  11. #11
    Супер фен Аватара на slicky
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    1 389
    Цитирай Първоначално написано от amk933
    ^Точно ти ще ме кажеш...

    Авторе, не мисля. А и вече го няма там. Преди доста време го имаше (нали ти казах - 7-8 месеца някъде) - сега метнах едно око в сайта и го няма.

    Ето ти сайтовете иначе - гледай и се ориентирай. Има много готини неща:
    http://www.neimanmarcus.com/
    http://www.saksfifthavenue.com/
    http://www.bergdorfgoodman.com/

    Има и един bloomingdales, но там е по-спортно. Бергдорф Гуудма/ен и Нюман Маркус са пооочти едно и също. Мисля, че една фирма ги държи. Сакс5Авеню е малко по-различен (същия клас, различни неща). Мисля, че доставят до Испания, а Сакс май и до България, но не ти препоръчвам да си купуваш по нета, освен ако не си сигурен в номерата. Аз, например, както си мислех, че съм номер 42, като си купувах маратонка от Маркус, се оказа (на място), че съм 40. Сиреч, има разлика.
    В тези сайтове не кой знай колко ефтино,наистина.

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от amk933
    Цитирай Първоначално написано от whiteterror
    Цитирай Първоначално написано от amk933
    Точно ти ще ме кажеш...
    Да, аз ще ти кажа. Правиш ли разлика между обувки и маратонки?
    Мхм, правя и познавам достатъчно добре въпросните фирми. Т'ва че в Ямбол не се продават и в Каргона ви лъжат, че има само обувки си е твой проблем. Гучи има и гуменки даже.
    Познаваш ти...да не казвам какво. Гучи имат спортно-елегантни обувки, но не и маратонки. Ти даже не знаеш какво означава думата маратонка бе...

    П.П: С Каргона нямам нищо общо, понеже живея на пъпа на центъра и съм доста далечко от този квартал. Може да питаш Ароуса ако не вярваш.

  13. #13
    Мега фен Аватара на amk933
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    София
    Мнения
    7 208
    Гучи освен обувки има най-прости кецове в бяло.

    Ако на това в Ямбол казвате спортно-елегантни обувки си е ваш проблем. Аз му викам маратонки за разходка и би ме било срам да отида така на дискотека, например.

    Всъщност, изобщо няма да споря с теб...вярвай си ти какво има и какво не - през едното място ми е. Аз съм ги виждал тия неща - т'ва, че не можеш да си признаеш грешката всички го знаем.

    ПП: За да няма повече недоразумения - клик

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от amk933
    Гучи освен обувки има най-прости кецове в бяло.

    Ако на това в Ямбол казвате спортно-елегантни обувки си е ваш проблем. Аз му викам маратонки за разходка и би ме било срам да отида така на дискотека, например.

    Всъщност, изобщо няма да споря с теб...вярвай си ти какво има и какво не - през едното място ми е. Аз съм ги виждал тия неща - т'ва, че не можеш да си признаеш грешката всички го знаем.
    Виждал си маратонки Гучи, колкото аз риза Адидас. Прав си, да. Това на което ти викаш маратонки (маратонката е изцяло спортна обувка, жокерче) са спортно-елегантни обувки. А ти можеш да им викаш както си искаш. Блажени са невежите. И не намесвай Ямбол, че така трупаш само черни точки, не ме засягаш ни най-малко...

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от amk933
    ПП: За да няма повече недоразумения - клик
    Това са си чисто спортни кецове нали така? Кой не знае Гучи - един от реномираните спортни производители, начело с Найк и Адидас...

  16. #16
    Мега фен Аватара на amk933
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    София
    Мнения
    7 208


    Автора да казва, ако темата е приклюена, да я заключвам, че започна да лъха на сено от 100 километра.

    Като споря с теб, осъзнвам само едно - животът не ме е научил да общувам с дебили и селяни по душа. И съм доволен.

  17. #17
    Мега фен Аватара на amk933
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    София
    Мнения
    7 208
    Цитирай Първоначално написано от whiteterror
    Цитирай Първоначално написано от amk933
    ПП: За да няма повече недоразумения - клик
    Това са си чисто спортни кецове нали така? Кой не знае Гучи - един от реномираните спортни производители, начело с Найк и Адидас...
    На тая подметка като танк е точно това. Но ми е ясно - ти и култура нямаш, за да го разбереш.

  18. #18
    Айде, свършиха ли ти вече аргументите, че почна с обидите? Типично в стил ала тийнпроблем крю. Голяма работа си да знаеш, ама само във форума. И то не заради друго, ами защото имаш ранг модератор, даден ти от пианиста, oчевидно в момент в който не е бил особено трезвен. Заключвай я темата, но не я трий, моля те. Нека остане в историята изцепката ти...

  19. #19
    Стига сте се карали. Темата е приключена.

  20. #20
    Мега фен Аватара на amk933
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    София
    Мнения
    7 208
    Дано някой ден се осъзнаеш - това ти пожелавам.

    До автора: ок.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си