.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1
    Супер фен Аватара на pinki
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    1 430

    Lineage II Лайнейдж 2 :)

    Здравейте, имам огромно желание да играя Lineage, но имам нужда от малко информация за начален старт Ако има някой, който я играе моля да ме светне малко как стават нещата Благодаря .
    От самозагубени, празноглави, антиинтелигентни, прости, морално-деградирали, материално извисени, несъстоятелно ориентирани, префукани, нагли, нахални индивиди ми писна!

  2. #2
    То там имаш начални съвети. Изпълнявай Quests и дигай лвл. Тва е типичното при всички MMORPG игри
    Искат да съм кофа... Боклучийски кош - аз им го показах с "Гол в ръката нож"

  3. #3
    Супер фен Аватара на pinki
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    1 430
    мене ми е ясно какво тр да се прави в играта, играла съм подобни игри просто нз как да я инсталирам и там нали си има тънкости.. това питам
    От самозагубени, празноглави, антиинтелигентни, прости, морално-деградирали, материално извисени, несъстоятелно ориентирани, префукани, нагли, нахални индивиди ми писна!

  4. #4
    Теглиш съответната версия от Замунда. Инсталираш според инструкциите в торента. След това си намираш сървър и във него обикновено има инструкции как да се кънектнеш. Обикновено сваляш един файл който съдържа папка system. Влизаш в директорията къде си инсталирала играта и триеш папката system. После слагаш изтеглената папка system от сайта на нейно място.

    Lupus in fabula

    http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php - Онлайн кирилизатор!

  5. #5
    Супер фен Аватара на ohluv
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    Maina Town
    Мнения
    2 636
    епик тема
    Creative Technologie

  6. #6
    Фен Аватара на TwoFace
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    Blagoevgrad ;]
    Мнения
    203
    Зависи какъв хроникъл ще играеш..най-добре да започнеш от Interludе другите са по-сложни
    Който се цепи от к0олектива,к0олектива му го нацепва ко0лективно !

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си