.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1
    Повече от фен Аватара на lubo111
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    razgrad, bulgaria
    Мнения
    413

    Препоръчайте ми мишка ако може

    Препоръчайте ми мишка ако може , защото ми писна да се занимавам с боклуци които не ме издържаха 3 месеца ....
    1. Да има дълъг живот най-важното (на тая която се счупи пишеше 3 000 000 клика може да издържи, не знам дали ги превиших, но копчето умекна като ***, правя над 10000 клика на ден (малко геймър си падам :Д))
    2. Да е евтина
    3. Да е за компютър

    Искрено благодаря предварително на тези, които ще предложат здрави мишки

  2. #2
    Фен Аватара на Serphent
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Пазарджик
    Мнения
    122
    Аз лично използвам ето тази http://www.x7.cn/en/product.asp?id=47
    You are not a beautiful and unique snowflake. You are the same decaying organic matter as everyone else, and we are all part of the same compost pile .

  3. #3
    Това за копчето, вътре има едни малки работи които всъщност издават кликащия звук, които се сменят и мишката си е като нова.

    Аз ти препоръчвам Razer DeathAdder, мисля че няма нужда да обяснявам Razer си е Razer. For gamers by gamers. Би трябвало да издържи на геймърските ти кликания, все пак за това е създадена.

    От българия може да си я купиш от тук и тук.
    Не е евтина, но е много качествена. Не съм срещал оплакване от Razer като цяло.
    „След два дни утре ще бъде вчера !“ – Димитър Пенев




  4. #4
    Напълно съм съгласен с Kolev, от 2 години съм с Razer Copperhead (може би един от по "евтините" варианти на razer) и нямам абсолютно никакви проблеми. Mоже би перфектният вариант ако си търсиш геймърска мишка, която да издържа повечко.

  5. #5
    Препоръчвам ти да се ориентираш към някой модел на Microsoft. С един френд веднъж намерихме няква промоция в Плесио, мишки MS за по 8лв. Той си взе и вече 3 години я търкаля, хем на usb
    Дай му на лумпена злоба,
    окъпи глупака във власт,
    пусни го в тъмната доба,
    да раздава правда за нас.

    My Blog / Update 22.09.2011

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си