Здравейте, взаимствах темата от друг форум и се надявам да е полезна. Тук можем да обсъждаме сделките, които се предлагат в София, да сравняваме цените и качеството на предлаганите услуги. Можем да поставяме оценки /по десетобалната система/ и да споделяме впечатления от различните оферти
Всички оферти за колективно пазаруване на едно място:
Днес посетих салон SASSY - от ето тази оферта: http://www.imasdelka.com/manikur-ili...za-30lv-owzn1w
Бях взела два ваучера - един за маникюр и един за педикюр. Бих поставила оценка 6.5 от 10, защото:
1. Педикюристката не беше съвсем информинара какво може и не може да се прави с Gelish, първо каза, че може да ми направи декорация с Gelish, после се посъветна с маникюристката и каза, че може само с обикновен лак, защото когато слоя не бил на целия нокът се излющвал. Освен това ме попита дали искам да ми реже кожичките, аз казах, че искам само на кутретата, но въпреки това не ми ги изряза.
2. Маникюристката ми залепи едни камъчета, които не само, че вече паднаха, а и ми развалиха Gelish-a. Мисля, че би било редно да ме предупреди за това, че могат да го развалят.
3. Посетих и козметичката им, без да имам предварително записан час ме взе за кола маска на ръце. Единственото което не ми хареса при нея е, че не ми изчисти напълно колата маска от ръцете и като се прибрах си я доизчиствах
Малко ме съмнява да има много хора в този форум които ползват тези услуги. По-принцип следя офертите, но трябва да се внимава.
Иначе съм доволна от индийски ресторант Тадж Махал.
За Гелиша мога да кажа само, че е тотална глупост вече четох доста мнения в които се казва, че още на първия ден се напуквал и като цяло е кофти инвестиция.
Ами ще видим, ако не се хареса идеята, здраве да е Иначе това с индийския ресторант звучи интересно, не съм ходила до сега, благодаря ти
А за Gelish-a, на мен обикновено за маникюр и педикюр с OPI ми взимат 25лв, така че реших да се възползвам, пък ще видим какво ще стане Надявам се да издържи поне седмица.
Аз ползвах от Колектива БГ няколко оферти.
1во: за фризьорски салон Магама. Самата оферта беше за 19.90 Нова прическа , но аз бях разбрала, че става въпрос за подстригване, а то ставала дума за подхвранващо измиване с разни балсами и масла и след това оформяне с маша или преса. Аз исках да се подстрижа. Все пак останах супер впечатлена и доволна от услугите на салона и определено смятам да го посещавам по-редовно
2ро: Ходих на море в х-л Мак Златни Пясъци с оферта пак от съия сайт. Мога да кажа, че останах изключително доволна от хотела, обслужването, отношението, мястото... Просто беше невероятно.
3то: сега съм си взела ваучер за 5 нощувки в х-л Орфей гр. Девин, имам резервация от 25ти юли
Не знам дали има много смисъл да обсъждаме тук офертите, защото 1во - те са временни, т.е. ако някой вдруги ден види някаква оферта, която някой тук е похвалил, вече няма да може да си я купи. Второ - тези сайтове представляват просто един начин за реклама, нищо повече. Самият сайт просто прибира тлъста сумичка, за да публикува нечия оферта.
I have the thin line between
destruction and creation
drawn through me.
For that
I am cursed to never feel the peace in rest
and to find
new begginings in my restless soul.
I will never get the approval of the people
that are close to me,
but I hope to get it from a greater power.
For that
I accept myself the way I am today
and hope to find
the strenght to do the same tomorrow.