.
Затворена тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9

Тема: Pomognete mi !

  1. #1

    Pomognete mi !

    Моля ви кажете ми най- безболезненото самоубийство .. Коментари от рода ,, Това е адски тъпо ,, или ,, Не го прави ,, - не пишете . Имам проблеми които ,, не мога да преодолея .. И вместо всеки ден да плача реших да сложа край на този ад .. Моля ви кажете някакви лекарства или нещо друго .. Благодаря предварително ! [/i]

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2011
    Мнения
    486
    сори че щи спамя но ще стигна и до начина спокойно . значи има хора умиращи от някакви трудно излечими болести . Мислиш ли че те могат да го преодолеят - НЕ но не спират да се борят . аз наеш ли къв проблем имам в момента всеки ден плача и днеска точно викам абе я чакай тва нещо тряя да има и хубави страни - не намерих хубави страни но си промених нагласата в начина на мислене . ако толко искаш да се самоубивашш отиди в най - близкия блок качи се до покрива и скочи . просто е
    Видовете изкуство , което творим , са си просто занаятчийство . Най - великото изкуство е нашият живот - М.К.Ричардс !
    Нещо скрите в нас ни правеше слаби , докато не открихме , че това нещо сме самите ние - Робърт Фрост !

  3. #3
    Надявам се, това което пишеш да е ебавка.
    На колко си?
    На какви наркотици си?
    Колко промила имаш в кръвта?
    Ти сериозно ли обмисляш самоубийство?!?
    Чети това, което ще пиша!
    Започвам с това колко си ограничен/а и несвободомислещ/а. А ако ще се трепеш заради любов, ти казвам, че си тъпак/чка и да си биеш една.
    Щом имаш достъп до интернет значи не е толкова зле.
    Имаш ли покрив над главата си? Има хора, които спат под мостовете и не се самоубиват.
    Има ли кой да се грижи за теб? Сираците живеят без родители и все пак не се самоубиват.
    Имаш ли всички органи и крайници? Смисъл, ако не ти липсват ръце+крака или сърдечна клапа (а има хора, на които им липсват), си избий тая мисъл от главата.
    Щом хората някак си изживяват без ръце/крака/дом/родители/със овреждания/ значи и ти ще успееш.
    Живота ти е дар, бе! Не го пропилявай, а го живей така както сметнеш за добре и осмисли това, което пиша. Ако ти дадат да чукаш най-яката пичка/якия пич на света, ще откажеш ли? Ако те направят най-богатия човек на света, ще се възпротивиш ли? ЕДВА ЛИ! А живота ти е по-ценен от всичко и не си обяснявам как е възможно да си толкова психически лабилен.

    В ТРУДЕН ПЕРИОД СИ, ДЕПРЕСИРАН/А, НО ВСИЧКО ЩЕ МИНЕ!
    Айде със здраве, и не се трепи.

  4. #4
    на 15 съм .. баща ми е в затвора а майка ми изчезна .. просто не искам да живея повече .. не знам колко от вас ще ме разберат но не мога повече .. тези хора ми бяха целия живот а сега ги няма ..И да от всичко бих се отказала .. >> Ако ти дадат да чукаш най-яката пичка/якия пич на света, ще откажеш ли? Ако те направят най-богатия човек на света, ще се възпротивиш ли?

  5. #5

    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    вкъщи ;дд
    Мнения
    174
    Батее....живота ти е дар...тфа е моментно...утре или др.ден ще се смееш как подобна мисъл ти е минала... Тфа е пълна глупост
    It`s my life... IT`S NOW OR NEVER

    ~*~момиче~*~

  6. #6
    От всичко има някакъв изход и ще го намериш. Ще стане нещо и нещата ще се оправят! Помисли как ще се почувства баща ти в затвора, като разбере че единствената му причина да излезе от там си ти, а теб те няма?
    Човек... я си пиши скайп на лично, не става така във форума.

  7. #7
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2011
    Мнения
    486
    абе човек постави си някаква цел . например бащати е в затвора защото е направил нещо нали . еми постави си цел ти като пораснеш и имаш деца да направиш всичко възможно те да имат един красив живот и да не им минава през ума това да се самоубиват . мен това ми помага опитай и ще видиш . аа теб кой те гледа имаш ли баба дядо някой близък чичо леля или ???
    Видовете изкуство , което творим , са си просто занаятчийство . Най - великото изкуство е нашият живот - М.К.Ричардс !
    Нещо скрите в нас ни правеше слаби , докато не открихме , че това нещо сме самите ние - Робърт Фрост !

  8. #8
    вместо да умираш заради другите, живей заради себе си я си направи кефа, наще ако ги нямаше, никой нямаше да ми вика на главата, по-добре погледни от добрата страна

  9. #9
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    Молиш хората да те посъветват тук, във форума...как да се самоубиеш? НЕ.
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си