.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1
    Голям фен Аватара на PLEYGIRL
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    506

    Още една история ....

    Не знам дали изобщо трябва да пиша тук ,но имам нужда да си излея някъде мислите..... По принцип аз съм добър човек и постоянно давам съвети на някой и се опитвам да помагам на хората около себе си ,но когато аз имам проблем не мога да си помогна така както бих помогнала на някой друг... И сега към НЕРАЗРЕШИМИЯТ ми проблем...много съм объркана .. тъй като съм поставена между две момчета към които имам силни чувства. Няма смисъл да ви ги обяснявам ясно е ,че не ги познавате и само ще досадя.. Просто искам да ми дадете съвет ... времето ли ще ми помогне да разбера какво да правя или чакането само ще ме умори и... както казват хората "от два стола на земята" ...???
    ПС: Благодаря предварително на тези които ще прочетат порената ми прстотия...
    *Писателят Радичков казва: „Човекът представлява едно
    дълго изречение, написано с голяма любов и вдъхновение,
    но пълно с правописни грешки”.

  2. #2
    Голям фен Аватара на alice13
    Регистриран на
    Jun 2011
    Мнения
    540
    емии не ги карай да чакат много защото ще им писне.. по добре е да решиш колкото се може по бързичко

  3. #3
    Ами огледай се хубаво, кой ти харесва повече на външен и вътрешен вид и сама прецени според идеала ти, защото е невъзможно да ги обичаш силно и двамата.. Единият от двамата трябва да ти е по-скъп.. И гледай да решиш по-бързо, защото мъжете не обичат да чакат

  4. #4
    Голям фен Аватара на PLEYGIRL
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    506
    Трябва доста сериозно да помисля кой е с % по нагоре от другия... ,но определено ги делят най много 2% ...
    *Писателят Радичков казва: „Човекът представлява едно
    дълго изречение, написано с голяма любов и вдъхновение,
    но пълно с правописни грешки”.

  5. #5
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    Казаха ти:
    Няма как да обичаш двама наведнъж.
    Седни и си помисли добре. Кой е по-добрия за ТЕБ.
    С кой от двамата се чувстваш по-добре и по-щастлива.
    И най-важното: към кого изпитваш нещо истинско ?
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  6. #6
    Голям фен Аватара на Done
    Регистриран на
    Jul 2011
    Мнения
    560
    огледай се за трети

  7. #7
    Супер фен Аватара на ivcheto0o
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    2 654
    Ако чакаш много време да решиш какво искаш най-вероятно на тях ще им писне да те чакат и от двата стола на земята.Избери този с когото мислиш че можеш да бъдеш щастлива,че имате хубаво бъдеще заедно,че си пасвате.Но в никакъв случай не ги разигравай.

  8. #8
    Голям фен Аватара на gorska
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    в гората... !We all live in оur yellow submarine!
    Мнения
    811
    Казват, че когато човек е влюбен в 2ма едновременно, трябва да избере втория (по ред на влюбване). Защото ако наистина е бил влюбен в първия нямало е да забележи и да се влюби в другия.
    Предполагам е вярно.

    Успех и дано вземеш правилното решение, но мисля, че с времето ще си дойде и ще знаеш какво да правиш.

  9. #9
    Ако не си имала нищо още с никой от двамата просто избери единия може и на ези/тура хаха

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си