Цитирай Първоначално написано от DownloadVirus
Цитирай Първоначално написано от DA0Trooper
взимай 44 либри чанта излиза 227 паунда. по евтино иначе идва на 4 туби по 11 либри.
Само за сравнение , тва са 500 + лева!
612.90 точно по днешен курс са! Се пак си е 20кг протеин баце. Ако почнеш да купуваш на дребно по-скъпо излиза.