.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1

    голден ретривър :)

    Здравейте.
    Искам да ви попитам понеже един мой приятел иска да си вземе голден ретривър и иска от зоо магазин да взима, но аз съм чувала че там са някви измъчени и не е хубаво от зоо магазин за взима. Имате ли някви идеи от къде може да си вземе? Мерси

  2. #2
    Точен линк не мога да ти дам, но може да търси обяви, надявам се да не е реклама, в 555.bg, bezplatno.net и други сайтове. А твоят приятел вкъщи ли смята да го гледа?

  3. #3
    ами същност и двамата търсихме по обяви ни не намерихме нещо, което го одовлетворява. Иначе да, вкъщи ще го гледа.

  4. #4
    За точно място не мога да помогна, само да знае, че кучето оставя много косми косми(от личен опит), със сигурност го знае, но все пак. :P

  5. #5
    Писах на лично

  6. #6
    от развъдник

  7. #7
    нещо по-конктретно ?

  8. #8
    Фен Аватара на toretto03
    Регистриран на
    Jun 2011
    Град
    РУСЕ-ГРАДА С НАЙ МНОГО БЕГАчКИ ОТ ГЛАВА НА НАСЕЛЕНИЕТО
    Мнения
    135
    ей сега разгледах в продавалник.ком и има интересни обяви пробвайте там
    С Любов към Автомобилния Спорт !!!
    toretto03 написа:
    Че аз само заради Cucko0 съм се регистрирал в този форум

  9. #9
    Мега фен Аватара на TheBeliever
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    6 033
    Цитирай Първоначално написано от jakkiee
    от развъдник
    А зоо магазините от къде мислиш, че ги взимат?


    Към автора/ката - за да си сигурна, че кученцето не е "измъчено" трябва да си го закупите директно от собственик, т.е да е потомство на домашно гледано куче. За тази цел ви трябват малки обяви. Проверете сайтовете и вестниците с такива секции.
    I'll forget the love letters you never fuckin' wrote

  10. #10
    Супер фен Аватара на Zaharinka
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 977
    От легитимен развъдник.Личен съвет,за да не си чука главата след това.

  11. #11
    Повече от фен Аватара на NqmamName
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Ин Майами битч
    Мнения
    339
    Аз си взех моя лабрадор от развъдник в Плевен с родословно дърво преди 3 години.. бяха се родили 3,ние си бяхме нарочили едно,обаче бяха ходили преди нас някакви богаташи и са му платили тройно-четворно цената за да го вземат и за мен остана последното,но сега за нищо на света не съжелявам,че съм взел него.. но ако смята да го гледа в апартамент му кажи да се приготви да купува нови тапети,килими,столове и прахосмукачки..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си