.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 23 от общо 23

Тема: glee

  1. #1

    glee

    надявам се че и тази тема няма за бъде уплювана като всички други
    какво е мнението ви за GLEE ?
    вярно ли е че Cory Monteith ( Фин Хъдсон ) напуска предаването и в 3-ят сезон няма да го има ?
    и последен въпрос някои знае ли нещо за филма им ?
    I don't wanna wait for you I don't wanna wake up thinkin, hopin You'll get it right this time 'Cause you know that you’re so cold I don't wanna see no more And I can’t get away from you !!! MuSiC is not just my life she is who i am !

  2. #2
    Мега фен Аватара на Colouring
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    4 269
    Защо да бъде оплювана?Сериалът си има много фенове.
    Лично аз не съм от най-големите му такива,но все пак го гледам за запълване на времето.В Америка е много голям хит,на мен не ми е от любимите сериали,но си има своите хубави и забавни моменти.Гледам го най-вече заради музиката-има добри попадения.
    Относно въпроса ти за Кори(Фин) аз подобно нещо не съм чула.Даже наскоро четох от него интервю и нищо подобно не се споменаваше,даже каза как сериалът му е помогнал много.
    А пък за филм също нищо не съм чувала..
    Не съм от най-запознатите,защото не се интересувам много-много от новините около актьорите..Дано има някой по-запознат.

  3. #3
    Супер фен Аватара на IWannaBeSedated
    Регистриран на
    Dec 2010
    Мнения
    2 600
    Сериалът започвам да ми допада с всеки изминат епизод. Забавен е!


    When I let go by a day without talking to you, that day's just no good... (

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от Colouring
    Защо да бъде оплювана?Сериалът си има много фенове.
    Лично аз не съм от най-големите му такива,но все пак го гледам за запълване на времето.В Америка е много голям хит,на мен не ми е от любимите сериали,но си има своите хубави и забавни моменти.Гледам го най-вече заради музиката-има добри попадения.
    Относно въпроса ти за Кори(Фин) аз подобно нещо не съм чула.Даже наскоро четох от него интервю и нищо подобно не се споменаваше,даже каза как сериалът му е помогнал много.
    А пък за филм също нищо не съм чувала..
    Не съм от най-запознатите,защото не се интересувам много-много от новините около актьорите..Дано има някой по-запознат.
    ами написах го защото почти във всяка тема има кой да я оплюе
    да и аз го четох в БРАВО , но попаднах в някакъв сайт , но дано не е било вярно защото той е много сладък , а и тази роля му отива ....
    ти по Бтв ли го гледаш защото аз си ги дръпнах от нета и съм стигнала до 2 сезон 5 серия и не знам те до коя серия са стигнали , а и незнам кога го дават ?
    I don't wanna wait for you I don't wanna wake up thinkin, hopin You'll get it right this time 'Cause you know that you’re so cold I don't wanna see no more And I can’t get away from you !!! MuSiC is not just my life she is who i am !

  5. #5
    Мега фен Аватара на Colouring
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    4 269
    Не,не го гледам по БТВ.Те там тепърва го пускат и май са в началните епизоди.. не знам.
    Аз си го дърпам от замунда,но сега(както повечето сериали) са в почивка.Тепърва ще почва третия сезон,първите два са готови и излезнали.А по БТВ,както казах,нямам представа докъде са,но го дават отскоро,така че някъде в началото...

  6. #6
    видях в програмата дават го от 11ч. утре ще го пусна да го гледам
    I don't wanna wait for you I don't wanna wake up thinkin, hopin You'll get it right this time 'Cause you know that you’re so cold I don't wanna see no more And I can’t get away from you !!! MuSiC is not just my life she is who i am !

  7. #7
    Супер фен Аватара на xWandereRx
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    Сатурн
    Мнения
    1 784
    ооо и аз съм фен
    обожавам всичките им песни
    [ мразим хора! ]

    'И аз ще се изплезя на света,
    обесен върху черния прозорец.'
    ('Дяволско' - А. Далчев)

  8. #8
    xWandereRx ако знаеш нещо повече може да ни разкажеш , например за филма или дали настина кори напуска .... ако знаеш нещо
    I don't wanna wait for you I don't wanna wake up thinkin, hopin You'll get it right this time 'Cause you know that you’re so cold I don't wanna see no more And I can’t get away from you !!! MuSiC is not just my life she is who i am !

  9. #9
    Ъм похвалиха ми го преди няколко месеца и аз уж щях да започвам да го гледам, обаче нещо фо забравих и ако може да ме светнете малко по някоя БГ телевизия ли го дават или онлайн го гледате. Няма да питам дали е хубав защото само добри отзиви чувам
    eat well
    stay fit
    die anyway

    ----------------------------
    love the life you live , live the life you love

  10. #10
    задължително го гледай ! дават го по БТВ от 11 ч. , но вече са много напред със сериите затова по - добре си го дръпни от замундата и го гледай от началото
    I don't wanna wait for you I don't wanna wake up thinkin, hopin You'll get it right this time 'Cause you know that you’re so cold I don't wanna see no more And I can’t get away from you !!! MuSiC is not just my life she is who i am !

  11. #11
    окей мерси
    eat well
    stay fit
    die anyway

    ----------------------------
    love the life you live , live the life you love

  12. #12
    Мега фен Аватара на SuNsEt
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    California,Los Angelis,Sofia,Amsterdam,Bern понякога и в New York :P
    Мнения
    6 148
    Цитирай Първоначално написано от IWannaBeSedated
    Сериалът започвам да ми допада с всеки изминат епизод. Забавен е!
    +1

    Определено и на мен много ми харесва.Само се издразних от това,че малко ми заприлича на "Животът на една американса тийнейджърка" или както беше там дето забременява на 16 и тн -във "Клуб веселие" нали Куийн забременява ии...така.

    Иначе особено на днешната серия много се смях,а и е някак по-различен.Има добри попадения и като музика,като качество и като истории.

    Тая с черната коса дето Фин е влюбен в нея до няква степен ме дразни и тя не знае къде я сърби,о се радвам,че учителката и учителя се събраха.

  13. #13
    Супер фен Аватара на sp33der
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    София
    Мнения
    1 735
    изгледах няколко епизода,но не е нищо осбено

  14. #14
    [quote="SuNsEt"]
    Цитирай Първоначално написано от IWannaBeSedated
    Сериалът започвам да ми допада с всеки изминат епизод. Забавен е!
    +1

    Определено и на мен много ми харесва.Само се издразних от това,че малко ми заприлича на "Животът на една американса тийнейджърка" или както беше там дето забременява на 16 и тн -във "Клуб веселие" нали Куийн забременява ии...така.

    Иначе особено на днешната серия много се смях,а и е някак по-различен.Има добри попадения и като музика,като качество и като истории.

    Тая с черната коса дето Фин е влюбен в нея до няква степен ме дразни и тя не знае къде я сърби,о се радвам,че учителката и учителя се събраха.
    не искам да ви казвам какво става във втори сезон ,но тази с черната коса е рейчъл (само казвам ) тя и фин не знаят какво искат само се съберат разделят , а и ме издразни ,че към 8,9 и 10 епизод той и каза , че го е правил със сантана,когато тя е била с Джеси ,но тя му прости и той и каза ,че не иска повече лъжи и тайни и тя му каза ,че е искала да го направи и Пък ,но той и тръгна и нищо не стана ... ама той не и прощава колкото и тя да му показва ,че го обичаи се нуждае от него !

    изванявам се , че го разказах , но не се сдържах
    I don't wanna wait for you I don't wanna wake up thinkin, hopin You'll get it right this time 'Cause you know that you’re so cold I don't wanna see no more And I can’t get away from you !!! MuSiC is not just my life she is who i am !

  15. #15
    Супер фен Аватара на xWandereRx
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    Сатурн
    Мнения
    1 784
    http://justjared.buzznet.com/2011/07.../?ref=topposts.

    Кори заедно с тези които играят Рейчъл и Кърт няма да участват в 4ти сезон, не знам до колко е вярно, постоянно има подобни слухове
    [ мразим хора! ]

    'И аз ще се изплезя на света,
    обесен върху черния прозорец.'
    ('Дяволско' - А. Далчев)

  16. #16
    уфф не е честно той е много сладък и като се махнат и 3мата няма да е същото ! се едно гледаш турска сапунка толкова ще е интересно
    I don't wanna wait for you I don't wanna wake up thinkin, hopin You'll get it right this time 'Cause you know that you’re so cold I don't wanna see no more And I can’t get away from you !!! MuSiC is not just my life she is who i am !

  17. #17
    Повече от фен Аватара на echii
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    368
    гледам го по БТВ..кефи ме.
    le boss.

  18. #18
    Пригответе се да кажете "сбогом" на Рейчъл, Кърт и Фин. Лия Мишел, Крис Колфър и Кори Монтейт няма да се върнат за четвърти сезон, според думите на създателя на "Веселие" Раян Мърфи.
    "Те изобщо няма да се върнат за сезон 4", казва Раян. "Ако ги държим в сериала шест години, хората ще започнат да казват, че не е реалистично. Затова трябва да се знае, че те започнаха като десетокласници и трябва да се дипломират в края на дванадесети клас."
    Раян и преди е споменавал, че някои от героите ще се дипломират в края на следващия сезон, но официално това са актьорите, които няма да се завърнат за сезон 4.

    ее нали поме може да ги има и в 3 сезон
    I don't wanna wait for you I don't wanna wake up thinkin, hopin You'll get it right this time 'Cause you know that you’re so cold I don't wanna see no more And I can’t get away from you !!! MuSiC is not just my life she is who i am !

  19. #19
    Супер фен Аватара на Djenka
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    The little Wien :)
    Мнения
    1 197
    О и аз го гледам, но съм в началото -- едва на 14-15 епизод на първи сезон Иначе е гадно, че Рейчъл, Кърт и Фин няма да ги има.. но наистина, нали пък трябва да се допломират.. от друга страна, точно Фин и Рейчъл са главните герои..

  20. #20
    аз лично заради кори ( фин) го гледам защото е много сладък , но също така е и много интересен сериал !
    I don't wanna wait for you I don't wanna wake up thinkin, hopin You'll get it right this time 'Cause you know that you’re so cold I don't wanna see no more And I can’t get away from you !!! MuSiC is not just my life she is who i am !

  21. #21
    хеййй хораа !! добрии новинии !! http://thestir.cafemom.com/entertain...eenews_fanpage
    кории , леаа ии крисс оставатт !
    I don't wanna wait for you I don't wanna wake up thinkin, hopin You'll get it right this time 'Cause you know that you’re so cold I don't wanna see no more And I can’t get away from you !!! MuSiC is not just my life she is who i am !

  22. #22
    Супер фен Аватара на Yankee
    Регистриран на
    Jun 2011
    Град
    в психиатриата ;))
    Мнения
    1 755
    От няколко седмици гледам Веселие по БТВ а от днес почна 2-ри сезон на компа Много готино и свежо сериалче.Дано Рейчъл,Фин и Кърт си останат за сериалчето-все пак са главните герои



    It is necessary
    to wrestle with me

    you throw away, you throw away
    but you can't help it
    you've gone momentum

  23. #23
    И мен ме кефи.Гледам го по БТВ

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си