.
Затворена тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10

Тема: Тъпотия.

  1. #1

    Тъпотия.

    ляля

  2. #2
    Супер фен Аватара на DeviL_AsS
    Регистриран на
    Jun 2007
    Мнения
    2 941
    Въпроса е защо изобщо си с него щом е имал забежки и ти се съмняваш в него???

  3. #3
    Не ти изчетох поста. Тъпо беше някъде към 3-4 изречение, после ме загуби. Кой от роднините ти не е правел секс на 18?! Кое точно е ненормалното в цялата ситуация? И защо трябва да им даваш отчет за инттимния си живот. И между другото, пълнолетна си - само да ти напомня )

  4. #4
    Guest
    Никога не съм смятала секса за нещо мръсно и гадно?!
    Вярно е, че го направих малко...рано... Вярно е, че след това станаха мн гадни неща, но никога не съм съжалявала и като го направих не ми беше гадно, а напротив. Даже се чувствах щастлива...

  5. #5
    Голям фен Аватара на Done
    Регистриран на
    Jul 2011
    Мнения
    560
    holy crap...

  6. #6
    Супер фен Аватара на Eclipsercho
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    In another dimension
    Мнения
    1 202

    Re: Тъпотия.

    Цитирай Първоначално написано от gotohell92
    Смотана ситуация, като цяло. Едва ли толкова ще ми повлияете, но все пак скуката води до тъпи решения.

    На 18 съм, той е на 19. Заедно сме от 2 години. Не съм сигурна в него, каза ми, че докато сме заедно, не е изневерявал. Иска да правим секс, може би и аз искам, не знам. Девствена съм, ясно. Той не е. Уж е имал само 1, но пак не вярвам. За нищо не му вярвам. Много е мил, иначе. Та не знам, но някак имам чувството, че мисля като баба на 79. Не знам как АКО правя секс ще погледна роднините си (и тати :O) Още се чувствам мъничка пред тях, и така да се..ужаааас. Смятам го за нещо мръсно и гадно. Въпреки че като съм с него ми е яко. Мисля, че АКО го направя, ще започнат и постоянни караници, депресии от моя страна и такам. Което е тъпо, но все пак. Ами ако след това ме остави? Що съм се пазила толкова време? Почти на 19 съм. От друга страна, дълго сме заедно, повече от 2 години, никой друг не би ме чакал толкова време. Другото е, че се разделяме след 2 месеца, за около 8-9 месеца, което не мисля, че е проблем, но все пак е смотано. После уж трябва да сме заедно, но нали пак не вярвам. Имал е доста забежки, но той си е такъв. Казвал ми е, че секс не е имало. Но не знам. Както казах, адски мило същество, държи се вълшебно с мен На кратко, въпросът ми е не дали да правя секс с него, а дали и на вас ви е било гадно, след като сте правили секс Оф, не знам. Пишете квото искате, много ми е тъпо.
    Наистина се надявам темата да е ебавка.

    Сега без да ми се обиждаш: От кое село си?
    Точно такъв неинформиран, наивен и старомоден манталитет като твоя е типичен за Родопските краища, например. Какво по дяволите?

    От две години сте заедно, на нормална възраст сте, а ти не му вярваш и не искаш да правиш секс с него, пък и щяло да ти е гадно???? Ти наред ли си?

    Нямам думи. По-добре зарежи веднага момчето, че да му спестиш още МНОГО мъки.

    Такива кифли сте, че си приличате като две капки боза..
    Цитирай Първоначално написано от Altamira
    много странно, как веднага решихте, че нищо ми няма, само щото са ме продали за 3 пъти девствена и защото 2 пъти ми късаха химена?
    Цитирай Първоначално написано от ubuntureload
    Заааааееби... кви са тия 23 годишни които е6ат деца ... Ужас и страдание!!! Да позная има кола и те вози до McDonald's най-редовно за да ти купи детско меню?!?!?!

  7. #7
    Голям фен Аватара на magita
    Регистриран на
    Jun 2010
    Мнения
    875
    Цитирай Първоначално написано от Done
    holy crap...
    No driving, no sleeping
    Live it up like it's the weekend
    When the DJ play the right song
    Gon' drink, gon' party all night long...
    Party all day, party all night
    Say you wanna party
    Let's party alright

  8. #8
    аа, ужас, искам ключ

  9. #9
    от кое село съм ли?Ми от София иначе нали казах, че мисля като бабичка? Кое те учудва

  10. #10
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 236
    тралала
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си