.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Зациклящ комп

    Компютърът ми напоследък взе да забива. Примерно като съм във фейсбук и същевременно слушам някаква песен от vbox или youtube и посредата на клипчето "замръзва" екранът и трябва даа ресна компа , за да заработи отново, но след няколко минути е възможно това отново да се повтори... Е от какво може да се получава така ?
    Would you dance if I asked you to dance?
    Would you run and never look back
    Would you cry if you saw me crying
    Would you save my soul tonight?
    Would you tremble if I touched your lips?

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    329
    Проблем с охлажданията?

  3. #3
    задмониторното устройство?
    Дай му на лумпена злоба,
    окъпи глупака във власт,
    пусни го в тъмната доба,
    да раздава правда за нас.

    My Blog / Update 22.09.2011

  4. #4
    Хораа, нищо не разбирам от тия неща . Кво ще рече задмониторно устройство ?
    Would you dance if I asked you to dance?
    Would you run and never look back
    Would you cry if you saw me crying
    Would you save my soul tonight?
    Would you tremble if I touched your lips?

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от juliee
    Хораа, нищо не разбирам от тия неща . Кво ще рече задмониторно устройство ?
    Тоест "Ти"!

    Компютъра или прегрява (процесор, дъно, видео карта) или имаш някой вирус...

  6. #6
    Мега фен Аватара на Norty
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    Смолян, България
    Мнения
    3 275
    И аз имам подобен проблем на стария компютър, който използвам на село.. Докато играя игра и говоря по скайпа PC забива и започва да повтаря казаното от тоя с който говоря.. Примерно той е казал скачам и РС забива на тая дума.. "СкккккккСккккааааСсссккк аааччччСсссккккаааачччча аамммм" и по едно време млъква немога да пуснa диспечера, мишката е кат замразнала .. Имам случаи когато отцепва и затваря автоматично по скайп изписваики "Разпаднат разговор" . Някой да помогне??
    Който се поддава на агресията , губи достойнството си.
    - Самурай Джак


  7. #7
    Ми ако речем, че преди си е работил нормално, треа да се пусне един CCleaner, да се дефрагментира, Disk Cleanup, сканиране с антивируса, обновяване на драйвърите. За финал ако поизтриеш ненужните програмки, тулбарове и спреш някой процеси да не тръгват с Windows (като скайп, даемон тулс, стийм, гарена и т.н.) и ще получиш страхотен ефект
    Няма да обяснявам поотделно как се правят тия работи, аз за т'ва нещо пари зимам
    Дай му на лумпена злоба,
    окъпи глупака във власт,
    пусни го в тъмната доба,
    да раздава правда за нас.

    My Blog / Update 22.09.2011

  8. #8
    Може би го оставяш включен дори и когато спиш. И аз правя така, но имам ''Климатик''

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от straus
    Ми ако речем, че преди си е работил нормално, треа да се пусне един CCleaner, да се дефрагментира, Disk Cleanup, сканиране с антивируса, обновяване на драйвърите. За финал ако поизтриеш ненужните програмки, тулбарове и спреш някой процеси да не тръгват с Windows (като скайп, даемон тулс, стийм, гарена и т.н.) и ще получиш страхотен ефект
    Няма да обяснявам поотделно как се правят тия работи, аз за т'ва нещо пари зимам
    Еее то с ККлеанера Анализ триеш. После с антивирусната скан и ако има вируси триеш. След това с driver genius се обновява и после със сърч си търси глупостите Само дет за driver genius трябва кей апък той се плаща. Има и някфи шмекерии ама и аз зимам пари

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си