Не знам дали ще е интересно на някой, но реших да оползотворя регистрацията на нашият бивш уебсайт (тази) в Тийнпроблем и да постна нещо.

По-долу ще видите скрийншотове от компютърни игри, които са разработвани от мен и още няколко човека под мой контрол и по моя идея:

Pac Beast (2009-2010):
Пародия на Pac Man. Проектът беше спрян в началото на 2010-та и го започваме отново сега с нов енджин и свежи идеи.


Артуърк на чудовище


Pac Beast - злият брат на Pac Man


Главното меню


Pac Beast е пристрастен към месото, и ако не яде умира.


Летене със супердиария!

Отборно унищожение (2010-2010):
Deathmatch FPS игра, разработвана само и единствено от мен. Идеята беше да се напише изкуствен интелект, който не ползва Pathfinding и все пак се държи адекватно. Успех - 75%



Metal Force (2008-2010):
Най - големият ни и амбициозен проект. Спряхме го в началото на 2010-та, защото беше.... ъм.. прекалено голям и амбициозен ... а и енджина, който ползвахме беше от 98-ма година



Sci-fi град.


Интериор на космически кораб.


Хангар. Добра работа свърших с осветлението, не може да ми се отрече.


Deathbox (2010- разработва се):
Мултиплейър FPS, съчетаващ Tower Defence елементи. ... и зомбита, МНОГО ЗОМБИТА.

Отново сме се постарали с осветлението.


Тест на оръжие - има си bullet tray и всякакви ефекти. 3D анимациите на мен ми се отдават, така че движенията са също приятни за гледане.


Фотошоп, о, Фотошоп, колко безделни часове си ми запълнил....


В по-напреднал стадий на играта. Малко е тъмно, ама в играта има фенерче...от което очевидно не съм се възползвал при правенето на този скрийн.

Colorshift (2011- разработва се):
Мултиплейър екшън платформър (пак смесица на жанрове) с топчета, които си сменят цвета, съвместно с цветовете на платформите, които докосват. Също така гравитацията е променлива и всеки играч има своя си гравитация и е интересно да гледаш как другите си се търкалят вертикално по стените (след като са си променили гравитацията)


Графичните елементи са временни тук - всичко освен HUD-а е подобрено вече.


Гравитация, гравитация...на майка ми й стана лошо като го видя това (един играч по-малко )






Снимка от редактора (вдясно виждаме кода на...мисля че на топчето, доколкото мога да прочета.


Race Mode! Вдъхновението за този режим дойде от играта Trackmania.


Със смяна на гравитацията можете да се катерите по разни изчанчени места като това в далечината.


Йей - нов артуърк!



Ами това е, което мога да ви покажа...или поне е това, което вече е качено в интернет, иначе имаме хиляди снимки. Проектите Pac Beast, Deathbox и Colorshift ще се разработват занапред СЛЕД лятото, защото никой не иска да се самоубива пред компютъра по време на лятото.

Гейм разработката не ни е професия, защото сме ученици 12-ти клас. Печалба от игри не сме имали - само разноски....големи разноски. Гейм разработката не е единственото нещо, с което се занимаваме - Moviemaking, уеб програмиране, графичен дизайн - доста неща са ни интересни. Ако случайно има някой по форумите, който е добър с нещо такова, може да ни пише на PM, ако иска да се включи към някой от проектите, но искаме само сериозни хора.

Дано снимките да се приемат от форума, защото са доста и отне време да ги сложа, а знам че вашите форуми имат някакви идиотски протекции против ботове, което е разбираемо, но аз като не-бот им се дразня