.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Подкарване на TDU2

    Хора имам един проблем с тая шибана игра...значи торента е от арена...на скидроу..свалил съм и ъпдейта.
    Та след като инстална играта копирам крака..инсталирах ъпдейта..пак копирах крак,направих регистрация в сайта на Атари...и като пусна играта от лънчера ми тегли некви простотии и после като дам ПЛЕЙ ми излиза тва.... http://prikachi.com/images.php?images/97/3644097Z.gif и http://prikachi.com/images.php?images/98/3644098d.gif
    МОЛЯ ви са помогнете ми че по цял ден брат ми ма тормози..сякаш няма друга игра...бе лапе6ка работа
    Искам секс до скъсссссване XD

  2. #2
    картинките не се отварят

  3. #3
    Май не си инсталирал крака за играта и не си блокирал интернет връзката на играта, към интернет посредством Firewall-а!!!

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от doomkillerr
    Май не си инсталирал крака за играта и не си блокирал интернет връзката на играта, към интернет посредством Firewall-а!!!
    Крак не се инсталира а,се копира и заменя с съществуващия в папката на играта...а това че не съм блокирал,изобщо не знам за какво говориш
    Би ли обяснил как да спра връзката
    Искам секс до скъсссссване XD

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    2 621
    Цитирай Първоначално написано от sexobeaat
    Цитирай Първоначално написано от doomkillerr
    Май не си инсталирал крака за играта и не си блокирал интернет връзката на играта, към интернет посредством Firewall-а!!!
    Крак не се инсталира а,се копира и заменя с съществуващия в папката на играта...а това че не съм блокирал,изобщо не знам за какво говориш
    Би ли обяснил как да спра връзката
    Сигурен съм че той го знае не я пускай от иконата на декстопа а от крака който си заместил.

  6. #6
    Винаги като я пускаш прави проверка за ъпдейт и сваля наново exe файла, който ти заместваш с крак-а. За това сложи крак-а и като пускаш играта спри нета. Аз така я врътнах, друг начин няма...
    Дай му на лумпена злоба,
    окъпи глупака във власт,
    пусни го в тъмната доба,
    да раздава правда за нас.

    My Blog / Update 22.09.2011

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от sexobeaat
    Крак не се инсталира а,се копира и заменя с съществуващия в папката на играта...
    Я като толкова знаеш, се оправай сам...

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от doomkillerr
    Цитирай Първоначално написано от sexobeaat
    Крак не се инсталира а,се копира и заменя с съществуващия в папката на играта...
    Я като толкова знаеш, се оправай сам...
    Оправих са, ти пък кат няма да отговарях зако ми пишеш...на важен ли ми се правиш тъп народ ей
    Благодаря на пича над тебе...мс всичко стана както каза
    Искам секс до скъсссссване XD

  9. #9
    Пич аре без агресия, човека ти каза същото което и аз, просто аз ти го обясних по-просто за да ме разбереш.
    Дай му на лумпена злоба,
    окъпи глупака във власт,
    пусни го в тъмната доба,
    да раздава правда за нас.

    My Blog / Update 22.09.2011

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си