Цитирай Първоначално написано от babity
Цитирай Първоначално написано от bathory
Аз много мразя кардиото, но въпреки това се мъча да ми е поне 5-6 пъти в седмицата.. Като въртя нискоинтензивно с високо (hiit). Няма смисъл да имаш почивки, но ако не си свикнал го прави 2 дни и 1 почивка.. Започни силови тренировки, така ще гориш много повече мазнини. Успех!
Като време к'во трябва да е съотношението между по - нискоинтензивните и високоинтензивните интервали от тренировката? 'Щото в някои програми на 5 мин няк'ви нормални неща им се полага 1 минута хийт, в други съотношението е 1:1 и е малко объркващо. Реално ако си правя няк'во фрийстайл домашно кардио като как да стане?
Ми, аз си правя предимно високо интензивно, не се вманиячавам чак в такива съотношения, стремя се да не ям боклуци и си тичам сутрин по плажа, плувам малко, скачам и се чувствам супер