.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1

    моя рожден ден ;д

    къде да си празнувам рождения ден? искам да е нещо като гранд де лукс тиин парти даваите предложения . мерси предварително { }

  2. #2

  3. #3
    Супер фен Аватара на BadAss
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    1 561
    Ти ако не знаеш къде да си правиш рд-то ние ли да знаем ?

  4. #4
    аз искам предложения ;]

  5. #5
    Ох боже много ме е страх да не остарея и тази година на 29 сеп ставам на 15 и няма да си го празнувам много ме е страх направо съм депресирана плс помогнете!!!
    Grumni se x.x

  6. #6
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2008
    Мнения
    3 511
    Цитирай Първоначално написано от CherryMe123
    Ох боже много ме е страх да не остарея и тази година на 29 сеп ставам на 15 и няма да си го празнувам много ме е страх направо съм депресирана плс помогнете!!!
    Grumni se x.x

  7. #7
    Супер фен Аватара на BadAss
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    1 561
    у вас, в дискотека, в кръчма, в ресторант, в клуб, в бар, на улицата, на палатка, в хижа,на луната

  8. #8
    Повече от фен Аватара на Missmarch
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    Шоколандия.
    Мнения
    474
    Цитирай Първоначално написано от BadAss
    Ти ако не знаеш къде да си правиш рд-то ние ли да знаем ?


    .. DaKid ..


  9. #9
    Зависи... На колко ставаш?
    Според мен най-яките купони стават вкъщи, ако можеш да изгониш ваще за 1 вечер.
    CherryMe123, ти си на 15 и те е страх да не остарееш? И затова не искаш да си празнуваш рождения ден? На твое място и аз така щях да постъпя. Направо щях да се самоубия, за да не взема да остарея още. БАЗИКАМ СЕ! ДА НЕ ВЗЕМЕШ ДА СЕ ГРЪМНЕШ!
    Love to be loved by you.

  10. #10
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372

    Re: моя рожден ден ;д

    Цитирай Първоначално написано от misisgotina
    къде да си празнувам рождения ден? искам да е нещо като гранд де лукс тиин парти даваите предложения . мерси предварително { }
    МНого филми гледаш.
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от association
    Зависи... На колко ставаш?
    Според мен най-яките купони стават вкъщи, ако можеш да изгониш ваще за 1 вечер.
    CherryMe123, ти си на 15 и те е страх да не остарееш? И затова не искаш да си празнуваш рождения ден? На твое място и аз така щях да постъпя. Направо щях да се самоубия, за да не взема да остарея още. БАЗИКАМ СЕ! ДА НЕ ВЗЕМЕШ ДА СЕ ГРЪМНЕШ!
    Хубаво е че изясни за шегата, че можеше и да го направи.

    По темата. Няма значение КЪДЕ е купона, важното е с КОГО. Да събереш 100 човека в някоя вила пак може да ти е тъпо, както и можете да се съберете 2-3 на улицита за по кафенце и да е най-хубавият ти рожден ден. Подбери си компанията и не го мисли толкова за мястото.
    Все пак ще ти дам предложение, че най-добре си е вкъщи, но гледай да не изпочупите всичко ако ще правиш "гранд де лукс тийн парти"
    Иии да, много филми гледаш.

    P.s. На колко ставаш?

  12. #12
    Супер фен Аватара на cookie_master
    Регистриран на
    Sep 2008
    Мнения
    2 386
    Цитирай Първоначално написано от CherryMe123
    Ох боже много ме е страх да не остарея и тази година на 29 сеп ставам на 15 и няма да си го празнувам много ме е страх направо съм депресирана плс помогнете!!!
    мно'о си дърта
    МОМИЧЕ!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си