.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 19 от общо 19
  1. #1

    Притеснение

    Притеснявам се от това дали тя ще се притесни за формата на пениса ми . Всмисъл такъв крив е ,във формата на банан _)_ г/д така ... въпроса ми е съвсем сериозен дали вие бихте оставили някой заради това или да се изненадате ?
    ще има здрав troll-инг знам ,но да попитам все пак ..

  2. #2
    Мега фен Аватара на Sh@d0w
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Някъде из София...
    Мнения
    8 282
    Смени ръката малко

  3. #3
    Мега фен Аватара на Cucko0
    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    там, където свършва небето
    Мнения
    4 272
    не бих се изненадала и е абсурд да оставя някого само заради това .
    Hostis Honori Invidia

  4. #4
    Супер фен Аватара на Me4encety
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    1 697
    Цитирай Първоначално написано от Cucko0
    не бих се изненадала и е абсурд да оставя някого само заради това .
    +1

    Цитирай Първоначално написано от mitkooo0
    Ако започна да водя полов живот ще ми спре ли разтежа , като цяло (пенис , вискочина ..) ?? на 14 съм
    Цитирай Първоначално написано от theeye770
    ще ти спре на тебе..мозъчната дейност... кви са тия глупости?!

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от Sh@d0w
    Смени ръката малко

  6. #6
    Внимавай как я чукаш, щото може да е много болезнено с такова нещо.

  7. #7
    Супер фен Аватара на ubuntureload
    Регистриран на
    Feb 2009
    Мнения
    1 561
    Kyровете са като колите - различни марки, модели и дизайн. Ако формата би представлявала някакъв проблем още фабрично по природа всички пишки щяха да са еднакви и скучни. Приеми го като екзотична кола, която е рядко срещана по трасето, пускай се по магистралата на мацката и сипвай семето на пъпа!
    MY NEW LOVE S55 AMG + чипче++=600+hp!


  8. #8
    Аватара на shanel15
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    София
    Мнения
    26
    Давай смело...това изобщо не трябва да ти потиска самочувствието! Както каза ubuntureload по-горе ...''K*****те са като колите - различни марки, модели и дизайн....и т.н.'' А колко до момичето,ако не го одобри..ти си намери друга,на която ще се хареса... Иначе за форматааа..ако е като банан извит,както казваш момичето може да изпитва по-голямо удоволствие на G-точката...!
    Стой така, рисувам дъха ти с целувка.

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от shanel15
    Давай смело...това изобщо не трябва да ти потиска самочувствието! Както каза ubuntureload по-горе ...''K*****те са като колите - различни марки, модели и дизайн....и т.н.'' А колко до момичето,ако не го одобри..ти си намери друга,на която ще се хареса... Иначе за форматааа..ако е като банан извит,както казваш момичето може да изпитва по-голямо удоволствие на G-точката...!

    Аз разбрах,че е извит на ляво..

  10. #10
    Супер фен Аватара на MojoJojo88
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 114
    Извит е по-добре от прав

    Aut odit, aut amat mulier, nihil est tertium

  11. #11
    Супер фен Аватара на elysunny
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    1 232
    ще избяга с писъци..
    нЕма такива въпроси просто

  12. #12
    Аватара на norain
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    Варна
    Мнения
    314
    Аз ли съм тъп или всяко поколение изпростява?
    То прав кур има ли ? Аз не бях чувал за прав като линийка. Всичките са леко извити. Моя сега като си го гледам, понеже съм по халат и той е извит на ляво.
    Да взема да сменя ръката ли ? Че да го изправя ?
    "Защо градим огради около гробищата!? Тези вътре немогат да излязат, а тези вън, сами неискат да влизат" !?

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от norain
    Аз ли съм тъп или всяко поколение изпростява?
    То прав "мъжки полов орган" има ли ? Аз не бях чувал за прав като линийка. Всичките са леко извити. Моя сега като си го гледам, понеже съм по халат и той е извит на ляво.
    Да взема да сменя ръката ли ? Че да го изправя ?
    ами да изпростявам ..
    иначе не е леко за това питах ...

  14. #14
    Супер фен Аватара на leadyflame
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    1 156
    Разбира се,че първата ми работа преди да бъда с някой е да видя дали шпагата му е крива ако тя е за какво бъдеще говорим.. ПИТАМ? какво ще правя с човек, чийто пенис е на една страна?

  15. #15
    Мега фен Аватара на SisiStrange
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    София
    Мнения
    6 667
    Кривината не е проблем.
    Lasiodora striatipes
    Grammostola rosea
    Cyclosternum fasciatum
    Brachypelma emilia
    Acanthoscurria geniculata
    Радослав

  16. #16
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    351
    Цитирай Първоначално написано от Sh@d0w
    Смени ръката малко

  17. #17
    Аватара на TheJack
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Варна
    Мнения
    33
    Пич...нали се сещаш онова нещо там вагина дет му се вика..се води мускул...чакайй ще ти го представя като 1 дупка ама много тясна..да можеш си го представиш...ии тази дупка като вкарваш твоя еректирал мускул(ПЕНИС)...се разширява ии се търкат там единия мускул в другия мускул?! До тука разбра ли?
    И тей твоя мускул е крив така ли...това би било проблем само и единствено ако..вагината беше перфектно права и не се разширяваше ,а си стоеше една права дупка..което не е така както вече ти казах..!
    Да си доидем на думата..щом оная ти работа е закривена по какъвто и да е различен начин...значи кара женския мускул да се движи по нов странен начин тоест...търкането става ново и приятно...КОЕТО Е ХУБАВО..
    Колкото по крив ти е чепа толкова по-хубаво и е на жената...естествено за външен вид нещата стоят по друг начин
    Е тфа не мога го убесня тука...дано поне 1 човек ме е разбрал на когото да му е от полза

  18. #18
    Голям фен Аватара на DREAM95
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Пловдив
    Мнения
    965
    Цитирай Първоначално написано от TheJack
    Да си доидем на думата..щом оная ти работа е закривена по какъвто и да е различен начин...значи кара женския мускул да се движи по нов странен начин тоест...търкането става ново и приятно...КОЕТО Е ХУБАВО..
    Колкото по крив ти е чепа толкова по-хубаво и е на жената...естествено за външен вид нещата стоят по друг начин
    Е тфа не мога го убесня тука...дано поне 1 човек ме е разбрал на когото да му е от полза
    Много ги разбираш братле...

    „Бизнесът е като карането на колело. Или продължаваш да се движиш или падаш.“ — Франк Лойд Райт

  19. #19
    Аватара на norain
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    Варна
    Мнения
    314
    Цитирай Първоначално написано от blabli
    Цитирай Първоначално написано от norain
    Аз ли съм тъп или всяко поколение изпростява?
    То прав "мъжки полов орган" има ли ? Аз не бях чувал за прав като линийка. Всичките са леко извити. Моя сега като си го гледам, понеже съм по халат и той е извит на ляво.
    Да взема да сменя ръката ли ? Че да го изправя ?
    ами да изпростявам ..
    иначе не е леко за това питах ...
    Е кво да не ти е под 90 градуса ?
    "Защо градим огради около гробищата!? Тези вътре немогат да излязат, а тези вън, сами неискат да влизат" !?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си