.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 19 от общо 19
  1. #1

    Фешън костюми

    Кажете ми как се казват тези костюми, панталоните на които са тесни от глезена надолу и саката им стоят по тяло, а не са широки. Предложете ми някои хубави модели на Armani, Gucci, Cavalli и други световноизвестни марки.Цената не е от значение.

  2. #2
    Супер фен Аватара на Verminaard
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    Чирак-магесник от Льолин 4.
    Мнения
    2 536
    "Фешън костюми"
    О....ГОСПОДИ,тия кретени нямат свършек.


    Sanity is for the weak
    Продъжение на гордата регистрация от 26.12.2006та с 3600+ поста.
    Кофата -> /кофата/ -> /к/ | Кофата = Bin | Bin -> /bin/ -> /b/ @_@

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от Verminaard
    "Фешън костюми"
    О....ГОСПОДИ,тия кретени нямат свършек.

    Млъквай,бре, кретен смотан. Или ще отговаряш като хората, или гний някъде.

  4. #4
    Супер фен Аватара на Verminaard
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    Чирак-магесник от Льолин 4.
    Мнения
    2 536
    Добре бе,Фешо,добре бе.
    +2 интернета за тоя който се сети за Фешо!

    Sanity is for the weak
    Продъжение на гордата регистрация от 26.12.2006та с 3600+ поста.
    Кофата -> /кофата/ -> /к/ | Кофата = Bin | Bin -> /bin/ -> /b/ @_@

  5. #5
    Супер фен Аватара на slicky
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    1 389
    Цитирай Първоначално написано от Verminaard
    Добре бе,Фешо,добре бе.
    +2 интернета за тоя който се сети за Фешо!

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от Verminaard
    Добре бе,Фешо,добре бе.
    +2 интернета за тоя който се сети за Фешо!
    Ами помолих най-учтиво за съдействие в търсенето на такива костюми, а ти почва да се подиграваш и то не знам на какво.Ако няма да пишеш мнение по темата, по -добре изобщо не се изказвай.

  7. #7
    Супер фен Аватара на Verminaard
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    Чирак-магесник от Льолин 4.
    Мнения
    2 536
    Не ни трябват още клоуни,пардон,фешъни мъкнещи се по улиците във смехотворни костюмчета,благодаря ти.
    Не знаеш Фешо,нищо не печелиш!

    Sanity is for the weak
    Продъжение на гордата регистрация от 26.12.2006та с 3600+ поста.
    Кофата -> /кофата/ -> /к/ | Кофата = Bin | Bin -> /bin/ -> /b/ @_@

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от Verminaard
    Не ни трябват още клоуни,пардон,фешъни мъкнещи се по улиците във смехотворни костюмчета,благодаря ти.
    Не знаеш Фешо,нищо не печелиш!
    Не си избивай жалките комплекси и това, че нямаш възможност да си позволиш скъпи костюми и дрехи. Нищо лично- уважавай вкуса и на другите.
    Заради теб темата стана спам.АМАН от спамери и комплексари!!!

  9. #9
    Супер фен Аватара на Verminaard
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    Чирак-магесник от Льолин 4.
    Мнения
    2 536
    Напротив.Не е спам.Просто обсъждаме зашо шайка повлеканчовци изпитват нуждата да харчат парите на мама и тате за безвкусни труфила с идеята да станат 'по-фешън' за чалготеките.
    И ще уважавам вкуса на другите,когато другите имат вкус.Вие,сър,нямате вкус,вие сте клоун.

    Sanity is for the weak
    Продъжение на гордата регистрация от 26.12.2006та с 3600+ поста.
    Кофата -> /кофата/ -> /к/ | Кофата = Bin | Bin -> /bin/ -> /b/ @_@

  10. #10

  11. #11
    Мега фен
    Регистриран на
    Dec 2010
    Мнения
    5 613
    И в Андрюс съм виждал такива ,и в Денил. Честно казано си мисля ,че в който и магазин с подобен инвентар да влезеш , ще има подобни модели.

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от Verminaard
    Напротив.Не е спам.Просто обсъждаме зашо шайка повлеканчовци изпитват нуждата да харчат парите на мама и тате за безвкусни труфила с идеята да станат 'по-фешън' за чалготеките.
    И ще уважавам вкуса на другите,когато другите имат вкус.Вие,сър,нямате вкус,вие сте клоун.
    Поне, ако беше попитал защо ми е такъв костюм, щях да ти кажа,че го искам за бала си за догодина, а не да се правя на фешън в чалготеките. Аз такива места като чалготеки не псещавам!

  13. #13
    Аз съм много назад с модата, явно. Я някой да ми обясни от кога в дискотеките се ходи с костюми?

  14. #14
    не забравяй да е с голям процент найлон, че да лъщи
    ...

  15. #15
    Мега фен Аватара на ZipFail
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    3 364
    То щото за бала да си вземеш костюм за хиляди е много по-умно отколкото за дискотека

  16. #16

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от ZipFail
    То щото за бала да си вземеш костюм за хиляди е много по-умно отколкото за дискотека
    На бала е прието да се ходи с костюм, все пак е официално мероприятие. Бал с дискотека ли ще сравняваш? А пък и не виждам защо ако имаш финансова възможност да не си купиш костюм за хиляди. Не на всички им е приятно да ходят с бедняшки костюми, представи си че има такива, които искат да са максималко изискани и да излъчват класа...

  18. #18
    Мега фен Аватара на ZipFail
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    3 364
    Бала за мен е типичен селки, балкански цирк в който не намирам смисъл и причина.

    А да излъчва класа е изключително важно за 18 годишен пикльо със среден успех на матурата 4 (общия случай), безработен, чакащ да го приемат студент, че да пие с парите на мама и тате още 4 години.
    Мда, класата е много важна тоя случай, все пак ако го видят бизнес партньорите му, че ходи с костюм за 1000, а не 5000 лв. много лошо

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от ZipFail
    Бала за мен е типичен селки, балкански цирк в който не намирам смисъл и причина.
    Празнуваш си завършването. Какво лошо (селско) виждаш в това?

    Цитирай Първоначално написано от ZipFail
    А да излъчва класа е изключително важно за 18 годишен пикльо със среден успех на матурата 4 (общия случай), безработен, чакащ да го приемат студент, че да пие с парите на мама и тате още 4 години.
    Мда, класата е много важна тоя случай, все пак ако го видят бизнес партньорите му, че ходи с костюм за 1000, а не 5000 лв. много лошо
    Чак изключително важно не, но кой не иска да се чувства максимално готино на бала си? Не можеш да слагаш всички под общ знаменател.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си