.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 21 от общо 21
  1. #1

    новият ми windows 7

    та прейнсталнах , преди бях с 32bit , сега съм с 64bit , а от един и същ диск е иснталиран windwosa.

    Има и папки Windowws.old не мога ли да ги изтрия?

    Също вижте как ми показва горе за затваряне на прозорците


  2. #2
    Можеш да изтриеш Window.old. Извади cи каквото ти трябва от там. А това защо ти го показва така..

    Lupus in fabula

    http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php - Онлайн кирилизатор!

  3. #3
    Еми то има дискове с по няколко операционни системи вътре. Ако си омазал давай начисто, с новите машини е къде къде по-лесно.

  4. #4
    нещо не мога да ви проследя мисълта

  5. #5
    Мега фен Аватара на MaGuSs
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    3 182
    Цитирай Първоначално написано от NightGuardian
    нещо не мога да ви проследя мисълта
    Прочети наново.

    П.П.Преинсталирай Windows-а наново.
    -Щастието е нещо вътрешно, а не външно, затова то не зависи от онова, което имаме, а от това, което сме.
    -Учи се от вчера, живей за днес, вярвaй в утре!

  6. #6
    Banned Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Varna
    Мнения
    1 710
    Не ги трии и Windows-а не е нов на 3 години е

  7. #7
    добре кажете как да форматирам C-то

    да е напълно празно и да си инсталирам на ново windows-а , без да остава следи от старите

  8. #8
    Мега фен Аватара на MaGuSs
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    3 182
    като преинсталираш Windows-a.
    -Щастието е нещо вътрешно, а не външно, затова то не зависи от онова, което имаме, а от това, което сме.
    -Учи се от вчера, живей за днес, вярвaй в утре!

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от NightGuardian
    добре кажете как да форматирам C-то

    да е напълно празно и да си инсталирам на ново windows-а , без да остава следи от старите
    По време на инсталацията имаш възможност да форматираш дял С: ето в тази стъпка:



    Щракаш на "Drive Options (Advanced) и се появяват тези възможности:



    Маркираш Дял С: и щракаш на Format!

    Успех от мен!

  10. #10
    Мега фен Аватара на 3oPuTy
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    в сърцето на едно момче ... (sun)
    Мнения
    6 912
    Цитирай Първоначално написано от mlakniwe2
    Не ги трии и Windows-а не е нов на 3 години е
    Автора пише,че за него е нов ... А не,че седмицата е нова - чети по-внимателно.

    А за проблема ... Преинсталирай го отново,но като стигнеш до този момент ЦЪК!!!.След това ще ти се появи ТОВА!!!.От там избираш диск C,натискаш долу на опции и от там ще ти се появи бутонче за форматиране.Форматираш и продължаваш напред

    Едит:Е вече са ти отговорили,но нищо
    http://vbox7.com/play:f64c99f309
    Шофирай разумно - стигни жив!!!

  11. #11
    Божееее ахаххахах XP е по-сложно хахах , пак благодаря


    Готов съм и 32bit ми върви по-добре , не знам защо е така

    Сега всичко е наред

  12. #12
    грешка пак е 64bti , но този път ми върви идеално , може би е заради това ,че го инсталирах на чисто

  13. #13
    В този форум всеки 2-ри е експерт преинсталации! : )

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от Righteousness
    В този форум всеки 2-ри е експерт преинсталации! : )
    Точно в това се коренят повечето проблеми

    Поздрави

  15. #15
    много пъти съм инсталвал XP , сега вече и за втори път 7-ца и не ми изглежда много сложно.

    От както сам разбрах как , ме хвана яд , че съм давал пари преди за това

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от NightGuardian
    много пъти съм инсталвал XP , сега вече и за втори път 7-ца и не ми изглежда много сложно.

    От както сам разбрах как , ме хвана яд , че съм давал пари преди за това
    Не съм имал в предвид теб с горното си изказване, а някои други потребители, които понятие си нямат от компютри и английски... Защото след като сгафят с инсталацията и си затрият информацията реват, че никой не ги е предупредил. Общо взето, когато си плащате в сервиз вие освен, че получавате услуга, получавате и застраховка на компютъра, докато е в сервиза.

    Поздрави

  17. #17
    да запознат съм с подобен тип проблем. Веднъж отивам инсталвам 7-ца на лаптоп , защото човека го купил с ОС Linux , както и да е. Инсталвам аз Windwos 7-цата и в последния момент разбирам ,че driveri-те му за лаптопа , които вървят в комплект с лаптопа са само за OС Linux и не мога да го подкарам на windows 7 и фактически какво става? Викам ще ми трябва време да ги намеря , а той ми казва : "Ъ ти не разбираш , май ще трябва да го водя в сервиз" , както и да е оправих всичко

  18. #18
    Като цяло ви трябва на всичките 1 курс по инсталация на Windows (XP, 7 x64, x86) + сваляне на драйвери и инсталацията им.

    Поздрави

  19. #19
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    1 553
    Цитирай Първоначално написано от NightGuardian
    да запознат съм с подобен тип проблем. Веднъж отивам инсталвам 7-ца на лаптоп , защото човека го купил с ОС Linux , както и да е. Инсталвам аз Windwos 7-цата и в последния момент разбирам ,че driveri-те му за лаптопа , които вървят в комплект с лаптопа са само за OС Linux и не мога да го подкарам на windows 7 и фактически какво става? Викам ще ми трябва време да ги намеря , а той ми казва : "Ъ ти не разбираш , май ще трябва да го водя в сервиз" , както и да е оправих всичко
    Хаха радвай се, че поне имаш някакви драйвери, сега е модерно да дават 1 диск с Free DOS и за палците хвани се...
    Иначе драйверите за лаптопи лесно се намират, стига да ти е стабилен производителя...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си