.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 32

Тема: боли ме

  1. #1

    боли ме

    С приятеля ми правим секс от 3 месеца. и аз и той бяхме девствени. проблема е там, че всеки път ме боли както ме болеше и първия път. болката не намалява.. След като го вкара 2/3 пъти спира да ме боли, но след няколко дни като опитаме пак - отново същите болки и мъчения.. какво да направя? мерси предварително
    Sex is like nokia -connecting people like Nike -just do it Like Pepsi -ask for more Like Samsung -everyone is invated and like me -TO GOOD TO BE TRUE!
    момиче :P

  2. #2
    Голям фен Аватара на naksdy
    Регистриран на
    Jun 2010
    Мнения
    765
    Ъ-ъ-ъ, деца, вие на сухо ли се еВете бе?
    Трябва да си подмокрена за да ти влезе без да боли. Иначе все едно да те дерат жива Ако не може да те подмокри го накарай да тури една лига или си вземете лубрикант Недейте ръга като невидели, кажи да е по-внимателен, все пак сексът е за двама, не колкото да го изцръка и дотам.
    Женско съм! Пикая клекнала...

  3. #3
    Супер фен Аватара на MojoJojo88
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 114
    Възможно е да не се овлажняваш достатъчно в началото и за това да изпитваш болка, а после да преминава. Използвайте овлажнители.

    Aut odit, aut amat mulier, nihil est tertium

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от naksdy
    Ъ-ъ-ъ, деца, вие на сухо ли се еВете бе?
    Трябва да си подмокрена за да ти влезе без да боли. Иначе все едно да те дерат жива Ако не може да те подмокри го накарай да тури една лига или си вземете лубрикант Недейте ръга като невидели, кажи да е по-внимателен, все пак сексът е за двама, не колкото да го изцръка и дотам.
    Не обяснявай детска му работа.

  5. #5
    подмокрена съм достатъчно
    Sex is like nokia -connecting people like Nike -just do it Like Pepsi -ask for more Like Samsung -everyone is invated and like me -TO GOOD TO BE TRUE!
    момиче :P

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от gunner4life
    подмокрена съм достатъчно
    Интересно щом е така не трябва да те боли значи не си подмокрена ДОСТАТЪЧНО.

  7. #7
    невъзможно..
    Sex is like nokia -connecting people like Nike -just do it Like Pepsi -ask for more Like Samsung -everyone is invated and like me -TO GOOD TO BE TRUE!
    момиче :P

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от gunner4life
    невъзможно..
    Моме побъркваш ме направо няма да се занимавам повече с умствено изостанало лапе дето се опива да прави секс .

  9. #9
    Супер фен Аватара на MojoJojo88
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 114
    Цитирай Първоначално написано от gunner4life
    невъзможно..
    Как го преценяваш?

    Aut odit, aut amat mulier, nihil est tertium

  10. #10
    Супер фен Аватара на Me4encety
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    1 697
    Цитирай Първоначално написано от MojoJojo88
    Цитирай Първоначално написано от gunner4life
    невъзможно..
    Как го преценяваш?
    Мда и аз това се чудех.

    Цитирай Първоначално написано от mitkooo0
    Ако започна да водя полов живот ще ми спре ли разтежа , като цяло (пенис , вискочина ..) ?? на 14 съм
    Цитирай Първоначално написано от theeye770
    ще ти спре на тебе..мозъчната дейност... кви са тия глупости?!

  11. #11
    Мега фен Аватара на DragonLady
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    Варна
    Мнения
    5 043
    Да бе невъзможно ... щом те боли, ето че е възможно.

  12. #12
    На мен темата му звучи фейк,ника ми изглежда повече на мъжки отколкото женски
    (gunner - т*п фен на арсенал )

  13. #13
    Повече от фен Аватара на the_man
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    369
    ем не е до овлажнител според мен... баси всяка подобна тема и всички започват с "вземи лубрикант"... през живота си такова нещо не съм пробвал до сега и се надявам да не ми се наложи... според мен суха пичка - калпав ебач... що не пробвате малко с любовна игра ала-бала да те погали няколко пъти да ти пусне пръстче, такива работи... преди да си дадете парите за... "скъпо олио" на водна основа...
    Цитирай Първоначално написано от Maria98
    не помагат ли? ескапеле ли да купувам? преди или след се пие?
    Всеки луд с номера си...

  14. #14
    Пича буквално те е сложил на леглото и си е вкарал дудука,нормално е

  15. #15
    1.любовната играя я има доста дълго време, "пръстчето" също ;] . говорите празни приказки била съм възбудена максимално и болката е същата ;]
    2. да ФЕНКА съм на АРСЕНАЛ и съм МОМИЧЕ напълно нормално не си ли срещал момиче да се изнтересува от футбол
    Sex is like nokia -connecting people like Nike -just do it Like Pepsi -ask for more Like Samsung -everyone is invated and like me -TO GOOD TO BE TRUE!
    момиче :P

  16. #16
    Благодаря на отговорилите сериозно. не знам но във всяка тема изказвате злобата си и подигравките си. форума е направен за да се помага, не за да се присмива на хората. Всичко си има начало. Все пак никой не се е родил научен
    Sex is like nokia -connecting people like Nike -just do it Like Pepsi -ask for more Like Samsung -everyone is invated and like me -TO GOOD TO BE TRUE!
    момиче :P

  17. #17
    Голям фен Аватара на dami666
    Регистриран на
    Sep 2006
    Мнения
    511
    Цитирай Първоначално написано от naksdy
    Ъ-ъ-ъ, деца, вие на сухо ли се еВете бе?
    Трябва да си подмокрена за да ти влезе без да боли. Иначе все едно да те дерат жива Ако не може да те подмокри го накарай да тури една лига или си вземете лубрикант Недейте ръга като невидели, кажи да е по-внимателен, все пак сексът е за двама, не колкото да го изцръка и дотам.
    So true.
    Believe in yourself.

  18. #18
    Повече от фен Аватара на the_man
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    369
    А с пръст боли ли те?
    Цитирай Първоначално написано от Maria98
    не помагат ли? ескапеле ли да купувам? преди или след се пие?
    Всеки луд с номера си...

  19. #19
    Супер фен Аватара на MojoJojo88
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 114
    Цитирай Първоначално написано от gunner4life
    1.любовната играя я има доста дълго време, "пръстчето" също ;] . говорите празни приказки била съм възбудена максимално и болката е същата ;]
    2. да ФЕНКА съм на АРСЕНАЛ и съм МОМИЧЕ напълно нормално не си ли срещал момиче да се изнтересува от футбол
    Ние глупости не говорим, просто не сме ти между краката, че да изчислим влажността ти, нито сме ти в леглото, че да сме наясно какво точно правите.
    Всички тук изказаха предположение от какво може да те боли, тъй като звучи логично. Човек се учи, когато учи и се интересува, а не когато тропа с краче и си държи на своето, че разбира повече от другите, а не знае нищо.
    Като имаш идея какво ти е, защо питаш? Ние не сме пророци, нито лекари. Отиди на лекар, ако толкова се притесняваш.

    Aut odit, aut amat mulier, nihil est tertium

  20. #20
    щото някои много настояват кво е станало, не са били там случайно. и да по-добре да ида на лекар. просто исках да чуя мнение а не подигравки или т.н
    Sex is like nokia -connecting people like Nike -just do it Like Pepsi -ask for more Like Samsung -everyone is invated and like me -TO GOOD TO BE TRUE!
    момиче :P

  21. #21
    Сигурно си тясна

  22. #22
    Голям фен Аватара на Inn0cenCe
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Плевен
    Мнения
    600
    Цитирай Първоначално написано от gunner4life
    1.любовната играя я има доста дълго време, "пръстчето" също ;] . говорите празни приказки била съм възбудена максимално и болката е същата ;]
    Много исках да ти помогна, защото и при мен беше така, но си голяма разбирачка. Айде вземи си един лубрикант момиче и кажи на приятелят си да е малко по внимателен. Пробвайте пози като мисионерска или http://www.blife.bg/pictures/big/ab5b895e3dd4.jpg при които членът влиза по-лесно. Ако пък момчето е 'надарено' ще те боли взеки път по малко. Аз съм така със сегашният си приятел. Правим секс от 6 месеца поне по веднъж на ден, дори повече и пак ме боли в началото първите 2-3 тласъка, но е нежен и ме разбира. Айде поговори си с твоя и сменете малко позите . Успех !



    Нито една от раните ми, не ме кара да те обичам по-малко..

  23. #23
    Guest
    може да си твърде тясна и да трябва повече време да мине...
    на колко си? ама честно!

  24. #24
    много е внимателен, казвам му че ме боли и внимаваме. на 15 съм
    Sex is like nokia -connecting people like Nike -just do it Like Pepsi -ask for more Like Samsung -everyone is invated and like me -TO GOOD TO BE TRUE!
    момиче :P

  25. #25
    Guest
    Има време, след година-2 ще се разшириш. И аз бях така в първите няколко месеца.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си