.
Отговор в тема
Страница 3 от 7 ПървиПърви 1234567 ПоследнаПърви
Резултати от 51 до 75 от общо 165
  1. #51
    Голям фен Аватара на thecreator
    Регистриран на
    Dec 2010
    Мнения
    633
    Не я познавах , но си личи само по коментарите и какво лъчезарно и добро момиче е била!!

    Почивай в мир хубава Миленка!

  2. #52
    Голям фен Аватара на bebeemalko
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    Candytown, Wonderland
    Мнения
    829
    Тя БЕШЕ от моето училище и мога да кажа че имаще много хора на погребението и. Пожелавам и да почива в мир... И една подробност около смъртта и, че приятелят и е карал бързо и е загубил контрол над колата и за да се спаси е ударил нейната страна на колата!!!! това е за нея
    http://1oothings.files.wordpress.com...t_in_peace.gif
    [img] http://4.bp.blogspot.com/_9XjzP3JBrG...0/Paramore.jpg [/img]

    Don't wanna hear your sad songs
    I don't wanna feel your pain
    When you swear it's all my fault
    'Cause you know we're not the same
    No, we're not the same, oh, we're not the same

  3. #53
    Голям фен Аватара на bebeemalko
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    Candytown, Wonderland
    Мнения
    829
    Тя БЕШЕ от моето училище и мога да кажа че имаще много хора на погребението и. Пожелавам и да почива в мир... И една подробност около смъртта и, че приятелят и е карал бързо и е загубил контрол над колата и за да се спаси е ударил нейната страна на колата!!!! това е за нея
    http://1oothings.files.wordpress.com...t_in_peace.gif
    [img] http://4.bp.blogspot.com/_9XjzP3JBrG...0/Paramore.jpg [/img]

    Don't wanna hear your sad songs
    I don't wanna feel your pain
    When you swear it's all my fault
    'Cause you know we're not the same
    No, we're not the same, oh, we're not the same

  4. #54
    Голям фен Аватара на 4y4u_g
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    616
    Стига сте плюли и проклинали момчето.Да направил е грешка,но кой не греши?А вие едва ли не го погребахте заради нещо,което на всички не ни е чуждо.А именно инстинкта за самосъхранение.В такава ситуация е нормално да реагира така.Всеки от вас би реагирал така,за да съхрани живота си.Да виновен е затова ,че е карал бързо, но чувството,че е отнел живота на любимия човек,ще е достатъчно наказание.Да той продължава живота си, но мислите ли какъв живот ще е това .Хайде стига с тази злоба.Вместо да почетете паметта на момичето и да изкажете съболезнования,вие пускате някакви клюки,убиди и проклятия по адрес на човекът,който за нея е бил също най-скъп.Бъдете християни,поне малко...
    http://www.teenproblem.net/f/viewtop...light=#9156262 - Продавам бална рокля

  5. #55
    да самосъхранил се е, но защо? за да живее цял живот с тази тежка вина^ права си всеки би постъпил така може би, но нищо не го оправдава за високата скорост с която е карал, че и тръгнал да взема завой с нея, преди да вземете да го защитавате си помислете, ако това беше вашата дъщеря или сестра, щяхте ли да простите на този човек или по-скоро щяхте да искате да го убиете, айде не се изказвайте неподготвени, виждала съм такива родители и ви казвам, че тия хора са почернени за цял живот и че дните им никога няма да са същите а в ума им винаги е мисълта за изгубеното дете, просто не знаете за каква мъка става на въпрос и не знаете, че човек колкото и други деца да има те няма да заместят това което си е отишло, ако имате малко жал и пощада поне не защитавайте тук виновника, където изразяваме скръбта си към Миленка

  6. #56
    Голям фен Аватара на vilityyy979
    Регистриран на
    Jan 2011
    Мнения
    594
    Почивай в мир
    Passion is Fashion ;]

  7. #57
    Почивай в мир, мила Миленка! Пишех в темата, която пишеше и тя, толкова позитивно, лъчезарно момиче с големи амбиции. От света си отиде един слънчев човек.. Съболезнования на близките..
    „Граници? Никога не съм виждал такива, но съм чувал, че съществували в умовете на повечето хора” -Тур Хейердал
    Always be a first-rate version of yourself, instead of a second-rate version of somebody else. ~Judy Garland
    "Three words. Eight letters. Say it and I'm yours."♥

  8. #58
    Мега фен Аватара на Biskfitka
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    4 897
    Цитирай Първоначално написано от bebeemalko
    И една подробност около смъртта и, че приятелят и е карал бързо и е загубил контрол над колата и за да се спаси е ударил нейната страна на колата!!!!
    И как като няма контрол над колата ще прецени коя страна да удари?Стига сте говорили глупости.На момичето едва ли би й било приятно да говорят така за приятеля й.Още повече ,че са били толкова много време заедно...
    Шофирай разумно - стигни жив!

  9. #59
    Голям фен Аватара на deni979
    Регистриран на
    Jun 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    591
    Не познавах момичето,но четях мненията й.Наистина е била много красива,мила,позитивна и целеустремена...И съм съгласна с Biskfitka.Мислите ли,че на момчето ще му е лесно?Сигурна съм, че следващите години за него ще са истински ад.Та те са били заедно от толкова време, сигурно я е обичал толкова много...Дано всички нейни близки да бъдат много силни и един ден да си спомнят с усмивка, а не със сълзи за нея и за това колко радост им е донесла, защото съм сигурна,че тя не би искала никой да страда толкова много.Почивай в мир,красива Миленка!Дано си на едно по-добро място...
    Не шофирай, ако си пил!Направи
    услуга на себе си и на хората
    около теб!Прибери се вкъщи жив!

  10. #60
    Мега фен Аватара на Seducti0n
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    I don`t know where
    Мнения
    6 415
    Хора, моля ви спрете с тези налудничеви изказвания. Най-лесно е да се говори отстрани и пред свършен факт. Не оправдавам шофьора заради скоростта и проявеното неблагоразумие, но ако бях на ваше място нямаше така лесно да раздавам присъди. Не забравяйте и нещо много важно- мястото до шофьора е най-опасно от цялата кола, сами си направете изводите.
    Нека момичето да почива в мир. На семейството и близките й пожелавам достатъчно сили, за да продължат напред!
    Who doesn't long for someone to hold
    Who knows how to love you without being told
    Somebody tell me why I'm on my own
    If there's a soulmate for everyone

  11. #61
    Голям фен Аватара на SladkaZagadka
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    София
    Мнения
    989
    Шоколадчето . Нека почива в мир . Такава воля имаше и ни напътстваше, даваше ми мотивация и днес даже се замислих за едни нейни думи и един коментар " здравейте милички, сладурчета ... " и тн, толкова добричка
    Love is everything!

  12. #62
    Голям фен Аватара на 4y4u_g
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    616
    Виж какво,мила аз не защитавам в никакъв случай момчето.Да,то има своята вина затова,че не е преценил скоростта си и т.н.,но е ужасно грозно да гледаш как млади хора,като тези които влизат и пишат тук,пожелават смъртта на друг млад човек,който пак казвам е виновен за това,че не е съобразил скоростта си и ситуацията,но не е виновен затова че е неопитен и не е знаел как да реагира.Знам,че една такава загуба е ужасна,но нека просто почетем паметта й, а не да обвиняваме и осъждаме на смърт нейният любим човек.Вие не сте Господ,за да раздавате правосъдие.Има кой да го съди и наказва.Аз бих помолила също,да не очерняте темата.Но да не я очерняте с грозни клетви и присъди.
    http://www.teenproblem.net/f/viewtop...light=#9156262 - Продавам бална рокля

  13. #63
    Цитирай Първоначално написано от 4y4u_g
    Виж какво,мила аз не защитавам в никакъв случай момчето.Да,то има своята вина затова,че не е преценил скоростта си и т.н.,но е ужасно грозно да гледаш как млади хора,като тези които влизат и пишат тук,пожелават смъртта на друг млад човек,който пак казвам е виновен за това,че не е съобразил скоростта си и ситуацията,но не е виновен затова че е неопитен и не е знаел как да реагира.Знам,че една такава загуба е ужасна,но нека просто почетем паметта й, а не да обвиняваме и осъждаме на смърт нейният любим човек.Вие не сте Господ,за да раздавате правосъдие.Има кой да го съди и наказва.Аз бих помолила също,да не очерняте темата.Но да не я очерняте с грозни клетви и присъди.
    Лично в моя пост не съм клела никой идеята беше, че не е редно точно тук да казвате, че едва ли не е лош късмет и момчето не е виновно, а по повод на наказанията не съм изказвала мнение а и не помня в тази тема някой да е клел момчето о да е раздавал присъди, нали така?

  14. #64
    Мега фен Аватара на 3oPuTy
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    в сърцето на едно момче ... (sun)
    Мнения
    6 912
    Ще ви помоля да не сменяте идеята на темата ...
    В България си има закони и правосъдие,което ще прецени дали той е виновен или не.Е,вярно е,че най-вероятно ще се отърве леко,но все пак няма смисъл да го обвинявате и обсъждате!!!Не това е целта на темата!!!Не мисля,че и на Миленка щеше да й е приятно,че го обвинявате ... СПРЕТЕ СЕ!!!
    http://vbox7.com/play:f64c99f309
    Шофирай разумно - стигни жив!!!

  15. #65
    Да почива в мир.
    Изглежда много добър човек. Жалко е, че винаги те си отиват от този свят.

  16. #66
    Нека почива в мир.Дано сега да е на едно по-добро място!

  17. #67
    Почивай в мир...

  18. #68
    Аватара на MissShine
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    92
    Жалко за момичето... Толкова млада, почти нищо не е видяла от живота.
    Да почива в мир и дано сега се намира на по- хубаво място!
    Ти виждаш нещата и питаш 'Защо?'. Аз мечтая за неща, които никога не са били и питам 'защо не?'

  19. #69
    Спрете да хвърляте тежката вина върху момчето. Да, виновен е, но не го е направил нарочно. Съвсем нормално е в такъв момент инстинктът му за самосъхранение да напомни за себе си. Това е нормална реакция на човешкото тяло и дух. Има нещо като неписано правило - винаги в катастрофа шофьорът остава жив, а другият до него, който се вози загива... За наша голяма мъка това беше Милена.
    Наистина се надявам сега да е в един по - добър свят, защото аз вярвам, че след смъртта нищо не свършва...

  20. #70
    Мега фен Аватара на Anichkaxxwee
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Бургас
    Мнения
    12 839
    Цитирай Първоначално написано от Biskfitka
    Дано почива в мир
    Ако обичаш някой, заради красотата му, не е любов, а желание!! Ако обичаш някой, заради интелигентността му, не е любов, а възхищение!! Ако обичаш някой, защото е богат, не е любов, а интерес!! Ако обичаш някой и не знаеш защо... това е любов... трябва да знаеш да обичаш без да губиш нищо в замяна...

  21. #71
    Супер фен Аватара на HolyShit
    Регистриран на
    Jul 2011
    Мнения
    2 295
    До преди седмица си пишеше във форума и се усмихваши,а сега

  22. #72
    Мега фен Аватара на gummybear
    Регистриран на
    Dec 2010
    Мнения
    5 153
    Нямам думи ..
    Почивай в мир ,Миленче ! ;((

    theo <333


  23. #73
    Не я познавам, но съм потресена колко млада си е отишла... Не мога да кажа много, просто се надявам да е на по-добро място и да почива в мир ! ;(

  24. #74
    Супер фен Аватара на darrie
    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    In your mind.
    Мнения
    1 468
    И аз не я познавах, но съм я засичала във форума и ми беше направило впечатление това, че не се заяждаше с никого и беше много мила.
    Виждала съм нейни снимки и когато отворих темата и видях...
    Нека почива в мир и дано сега е на едно по-хубаво място!




    http://vbox7.com/play:27671a29

    http://vbox7.com/play:cb758a54
    Карай внимателно - спаси живот!

    http://www.facebook.com/pages/Dream-of-love/172035706162256 & http://www.facebook.com/pages/The-st...22269861159010 ~ Страници за бележки във Фейсбук.

  25. #75
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    Цитирай Първоначално написано от darrie
    И аз не я познавах, но съм я засичала във форума и ми беше направило впечатление това, че не се заяждаше с никого и беше много мила.
    Виждала съм нейни снимки и когато отворих темата и видях...
    Нека почива в мир и дано сега е на едно по-хубаво място!


    Аз също. Просто в първия миг не можах да повярвам,че точно тя е загинала.
    Съболезнования на родителите и близките й.
    Дано сега е на много хубаво място. Почивай в мир,сладурче.

    П.С - Недейте да обвинявате момчето. Да не си мислите,че на него сега му е лесно ?
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си