.
Отговор в тема
Страница 4 от 7 ПървиПърви 1234567 ПоследнаПърви
Резултати от 76 до 100 от общо 165
  1. #76
    Голям фен Аватара на justasmile
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    Sofia
    Мнения
    662
    Днес разбрах, че и едно момиче, което познавах е починало също в катастрофа. http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=995869. Тя е починала вчера в 18 часа. Дано сега на по-добро място, заедно с любимия си - Венци Чен . Юлия беше най-милия и добър, но същевременно лъчезарен човек, който съм познавала. Ще ни липсваш!! Дано сега са някъде с Венци на по-добро място и са забравили отвратителния свят тук, ДОЛУ!!!

    Пиша го, за да видите колко много млади, добри, лъчезарни и мили ДЕЦА, чиито усмивки не падат от лицата, умират по пътищата ....



    Почивай в мир Миленче, Юлчее и Венци! Дано сега сте на по-добро място! Ще липсвате на всички, а вашите лъчезарни усмивки, няма да можем да видим никога повече!
    ..Когато погледна в очите ти.. сякаш светът свършва...

  2. #77
    Цитирай Първоначално написано от Vincitore
    Почивай в Мир , Миленче
    Наистина се надявам това слънчево и добро момиче да е на едно по-добро място .. Защо тези лоши неща се случват на добри хора ????
    Отишла си е толкова нелепо .. не знам дали е от повреда с колата , или от висока скорост , но да загине по такъв начин е просто ужасно
    Колко по-добре щеше да е ако точно този ден не се беше качила в тази кола ...
    Снимката от онзи вестник направо ме разби .. като се сетя че пишеше как е на диета за да е по-красива , и как до 15.09 ще постигне целта си ... и да видиш тази снимка , как лежи , в кръв , и всичките и мечти вече ги няма, за един миг те просто са се изпарили ....
    Един живот угасна по толкова нелеп , несправедлив и ужасен начин .. толкова много ме е яд , и ми е страшно мъчно ....
    Нека почива в Мир , и нека семейството й има много сила , и да успее да се пребори с тази ужасна загуба
    RIP tq sega e na po-dobro мqсто
    <3 Simple Plan
    I remember every sunset,
    I remember every word you said
    We were never gotta say goodbye
    Sing La-la-ta-ta <3

  3. #78
    Супер фен Аватара на Eclipsercho
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    In another dimension
    Мнения
    1 202
    Мир на праха й.

    Такива кифли сте, че си приличате като две капки боза..
    Цитирай Първоначално написано от Altamira
    много странно, как веднага решихте, че нищо ми няма, само щото са ме продали за 3 пъти девствена и защото 2 пъти ми късаха химена?
    Цитирай Първоначално написано от ubuntureload
    Заааааееби... кви са тия 23 годишни които е6ат деца ... Ужас и страдание!!! Да позная има кола и те вози до McDonald's най-редовно за да ти купи детско меню?!?!?!

  4. #79
    Цитирай Първоначално написано от granger
    Бог да я прости! Не съм имала щастието да я познавам, сигурна съм, обаче,че е била прекрасен човек!Нека почива в мир!
    ТОлкова е тъжно да си отиват млади,невинни хора!

  5. #80
    Мега фен Аватара на horacio
    Регистриран на
    Sep 2010
    Град
    Кофаландия
    Мнения
    3 103
    О, колко е красива....

    Нито съм я засичала из форума, нито я познавах, но...
    Някак си като й гледам снимката и не мога да повярвам как я няма вече.
    Винаги ми е било някакво странно... в един момент този човек го има и в другия вече не... и никога повее няма да го има. Направо не е за вярване. Аз такива неща много трудно ги приемам, дори и за хора, които не познавам.
    Не знам какво друго да кажа....
    Мир на праха й.
    nigga stole my bike

  6. #81
    Мега фен Аватара на Ashenvale
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    3 518
    [/quote]


  7. #82
    Голям фен Аватара на lemonademouth123
    Регистриран на
    Jun 2011
    Град
    Вкъщи пред компа
    Мнения
    505
    Аз не съм я виждала във форума, нито съм чела мненията й, но е била много красива, нека да почива в мир Горката й сестричка, но най-вече горкичката Миленка Някой може ли да ми прати линк към темата й?
    Момиче съм!

    Болката никога не спира, спира да ти пука че те боли...

    Шофирай разумно - стигни жив!
    Shalalalalaaaa

    cherrygloss - мама
    RageAgainstTheMachine - тати
    awesomesheepy - леля
    Братчета:
    DaNGeRousLy
    Discard
    Сестрички:
    tonie_
    xNymphetamineGirlx
    polssa
    Sunshinebabybyy

  8. #83
    Аватара на sh0c0ladch3ee
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    Разград
    Мнения
    270
    аз съм йоанна сестрата на милена ние с мама и тати ви благодарим за всичко което написахте за кака.
    * (h) Беб0о ОбиЧкам Си Тэ (h) *

    Кокошка и петел гледали телевизия заедно, започнало кулинарното предаване и петелът казал:
    - ее пак ще дават филм на ужасите

  9. #84
    Аватара на sh0c0ladch3ee
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    Разград
    Мнения
    270
    пишете ми
    * (h) Беб0о ОбиЧкам Си Тэ (h) *

    Кокошка и петел гледали телевизия заедно, започнало кулинарното предаване и петелът казал:
    - ее пак ще дават филм на ужасите

  10. #85
    Аватара на sh0c0ladch3ee
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    Разград
    Мнения
    270
    ако искате ми намерете фасебоок казва се joanna borisova патарсете ме.
    * (h) Беб0о ОбиЧкам Си Тэ (h) *

    Кокошка и петел гледали телевизия заедно, започнало кулинарното предаване и петелът казал:
    - ее пак ще дават филм на ужасите

  11. #86
    Мега фен Аватара на koshtramba
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    3 993
    Приятно ми е, Йоанка. Аз честно казано доста се стреснах, когато видях в този раздел да е писал нейния ник... Тръпки ме побиха, не знам защо.
    Пази моториста !!!



    Моля те, не карай кола, ако ти е трудно и не забравяй, че огледалата не са аксесоар. Ние сме на пътя и не сме невидими. Благодаря ти.

  12. #87
    Аватара на sh0c0ladch3ee
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    Разград
    Мнения
    270
    извинявай че те стеснах искаш ли ми скайпа
    * (h) Беб0о ОбиЧкам Си Тэ (h) *

    Кокошка и петел гледали телевизия заедно, започнало кулинарното предаване и петелът казал:
    - ее пак ще дават филм на ужасите

  13. #88
    Аватара на sh0c0ladch3ee
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    Разград
    Мнения
    270
    да си пишем в скупе
    * (h) Беб0о ОбиЧкам Си Тэ (h) *

    Кокошка и петел гледали телевизия заедно, започнало кулинарното предаване и петелът казал:
    - ее пак ще дават филм на ужасите

  14. #89
    Мега фен Аватара на koshtramba
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    3 993
    Е, глупости, не се притеснявай. Ама за някъв супер малък момент, докато прочета ми минаха егати мислите през главата.
    Пази моториста !!!



    Моля те, не карай кола, ако ти е трудно и не забравяй, че огледалата не са аксесоар. Ние сме на пътя и не сме невидими. Благодаря ти.

  15. #90
    Аватара на sh0c0ladch3ee
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    Разград
    Мнения
    270
    ама ако искаш да си дам скайпа да си пишем
    * (h) Беб0о ОбиЧкам Си Тэ (h) *

    Кокошка и петел гледали телевизия заедно, започнало кулинарното предаване и петелът казал:
    - ее пак ще дават филм на ужасите

  16. #91
    Мега фен Аватара на koshtramba
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    3 993
    Пратих ти лично съобщение.
    Пази моториста !!!



    Моля те, не карай кола, ако ти е трудно и не забравяй, че огледалата не са аксесоар. Ние сме на пътя и не сме невидими. Благодаря ти.

  17. #92
    Аватара на sh0c0ladch3ee
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    Разград
    Мнения
    270
    каде
    * (h) Беб0о ОбиЧкам Си Тэ (h) *

    Кокошка и петел гледали телевизия заедно, започнало кулинарното предаване и петелът казал:
    - ее пак ще дават филм на ужасите

  18. #93
    Мега фен Аватара на koshtramba
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    3 993
    Във форума. Горе вдясно трябва да пише "МОИТЕ СЪОБЩЕНИЯ" и да имаш червена точка Цъкаш там и гледаш.
    Пази моториста !!!



    Моля те, не карай кола, ако ти е трудно и не забравяй, че огледалата не са аксесоар. Ние сме на пътя и не сме невидими. Благодаря ти.

  19. #94
    Цитирай Първоначално написано от sh0c0ladch3ee
    аз съм йоанна сестрата на милена ние с мама и тати ви благодарим за всичко което написахте за кака.
    И аз също се стреснах и на мен ми минаха някакви странни идеи през главата.Няма за какво да ни благодариш Йоанке всеки би го направил на нашето място мойте съболезнования.

  20. #95
    Супер фен Аватара на katii
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    София
    Мнения
    1 728
    Не знам защо до сега не писах в темата, но всеки ден я следя и чета всяко едно ново мнение. Просто някак си още не мога да повярвам,че това се е случи на едно толкова младо и красиво момиче. Не съм имала щастието да я познавам,но по всички нейни мнения си личеше,че Миленка беше едно много лъчезарно,позитивно,красив о и мило момиче. Както казаха по-горе, не е нужно да познаваш някого лично за да разбереш що за човек е!
    Почивай в мир, Миленче. Ние винаги ще те помним!
    Моите съболезнования на родителите и близките ѝ ..
    УБИЙ СКОРОСТТА - СПАСИ ЖИВОТ !

    Това, което винаги съм била, утре ще ме прави нещо по - различно

  21. #96
    Почивай в Мир
    " Любовта може много, но парите могат всичко! "

  22. #97
    Дойде и моя момент да изкажа моите дълбоки съболезнования(бях го направил в кофата , но искам и тук). Не познавам момичето , нито посещавам раздела , но хора ми показаха ,че е била наистина един добър човек склонен да помага на всекиму! Симпатично , младо момиче си отива защо ли ми е познато? Защото зачестиха тези случай , как ще караш с 100 в тясна улица? Тук не става въпрос за инцидент , а за глупост. И както в повечето случай шофьора оцелява...

    Не съм губил толкова близък човек , но познат по този начин да , просто е нелепо!

    THE GOOD DIE YOUNG

  23. #98
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    Цитирай Първоначално написано от koshtramba
    Е, глупости, не се притеснявай. Ама за някъв супер малък момент, докато прочета ми минаха егати мислите през главата.

    и мен така....направо се стреснах...
    :/

    днес стават 22 дни откакто Миленка я няма...

    нямам търпение обаче да чуя каква ще му е присъдата на оня..
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


  24. #99
    Мега фен Аватара на koshtramba
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    3 993
    Няма да се съдят.... :X
    Пази моториста !!!



    Моля те, не карай кола, ако ти е трудно и не забравяй, че огледалата не са аксесоар. Ние сме на пътя и не сме невидими. Благодаря ти.

  25. #100
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    Цитирай Първоначално написано от koshtramba
    Няма да се съдят.... :X


    как така?!?!???!
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си