.
Отговор в тема
Страница 5 от 7 ПървиПърви 1234567 ПоследнаПърви
Резултати от 101 до 125 от общо 165
  1. #101
    Супер фен Аватара на RainbowGirl
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    1 419
    Нека да почива в мир.
    I'm still here bitches and i know everything !!!

    Тери.. <33 ♥

  2. #102
    Повече от фен Аватара на GunSnSteelflowers
    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    София/Русе
    Мнения
    396
    Цитирай Първоначално написано от bloodyF
    Цитирай Първоначално написано от koshtramba
    Няма да се съдят.... :X


    как така?!?!???!
    Клюкарски истории. Просто е грозно. Да не си била в колата да светиш, че да съдиш непознат. Както казах в една друга тема, всички се извъдихте големите съдници.

    Моите съболезнования...
    Sometimes I feel
    Like I don't have a partner
    Sometimes I feel
    Like my only friend
    Is the city I live in
    The city of angels
    Lonely as I am
    Together we cry ..

  3. #103
    Почивай в мир!

  4. #104
    Супер фен Аватара на ImmortalSportFreak
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    София
    Мнения
    1 930
    Почивай в мир! Моите съболезнования... : (
    Кога ще дойде краят на войната по пътищата... ;Х

    "Вярвам в розовото. Вярвам, че смехът е най – добрият начин да изгориш няколко калории. Вярвам в целувките, в многото целувки. Вярвам, че трябва да останеш силен дори тогава, когато изглежда, че всичко върви на зле. Вярвам, че щастливите момичета са най-красивите момичета. Вярвам, че винаги ще има утре и вярвам в чудеса."
    Audrey Hepburn

  5. #105
    Голям фен Аватара на LeDa
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    635
    Тази тема става направо грозна. Милена е ОБИЧАЛА това момче. Сигурна съм, че тя не го съди и обвинява за смъртта си, тогава какви сте вие, че да го правите? Наистина не се сдържах. Не сте били в колата, не знаете какво се е случило, всичко е Божа работа. Сигурна съм, че Милена оценява факта, че дори хора, които не са я познавали лично, един вид почитат паметта й, но едва ли й става приятно да чете как съдите човекът, когото е обичала докато е била жива.

    Почивай в мир, Милена. Сигурна съм, че си на едно по-добро място.

  6. #106
    Голям фен Аватара на akinom
    Регистриран на
    Jun 2008
    Мнения
    889
    Миличката ... Колко е несправедлив животът понякога ..
    Искрени съболезнования, нека почива в мир!
    http://vbox7.com/play:dd4b6909
    Цената на истината -[м.ю.з.ii.к]-` (h)

  7. #107
    ;(;(;( без коментар . R.I.P., Да почива в мир !
    Цитирай Първоначално написано от Trollrusos
    лягаше на леглото и кат някоя египетска мумия никакъв звук не издава


    Цитирай Първоначално написано от cazzo
    Според вас жена може ли да забременее от кон?

  8. #108
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    Цитирай Първоначално написано от GunSnSteelflowers

    Клюкарски истории. Просто е грозно. Да не си била в колата да светиш, че да съдиш непознат. Както казах в една друга тема, всички се извъдихте големите съдници.



    и не са ''клюкарски истории'', а е просто недоумение и ядосване, относно това, че заради глупостта на някого, един живот си отиде..и дейността му няма да бъде наказана...
    както и да е, не мисля да споря особено в тази тема...
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


  9. #109
    Наистина приятелят й е виновен за това, което стана, но ние не можем да се бъркаме в решенията на семейството й. Те решават дали ще се съдят или не и решението им трябва да се уважава. Друг е въпросът дали наистина е вярно или са клюки.

    Aleks135, пак ли бе? Колко пъти я пишеш тая глупост и колко пъти я трият? Това няма нищо общо с темата, но ти си знаеш твоето...

    Почивай в мир, Миленка!

  10. #110
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    http://www.peticiq.com/simeonovgrad Πодписка...

    http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=765880 изслушайте записа

    Аз просто съм в шок как все по - млади биват убити. Нека почиват в мир всички деца, които не са изживели живота си.

  11. #111
    Мега фен Аватара на zlatit0o
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    ..в близката далечина..
    Мнения
    5 077
    Не винаги шофьорът е виновен! Не казвам нищо конкретно, не ме нападайте.
    Не знаем какво се е случило в колата => нямаме право да съдим никого. Престанете, грозно е!
    Нека момичето почива в мир.

  12. #112
    Мега фен Аватара на Goddess
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    София
    Мнения
    3 526
    Цитирай Първоначално написано от bloodyF
    и не са ''клюкарски истории'', а е просто недоумение и ядосване, относно това, че заради глупостта на някого, един живот си отиде..и дейността му няма да бъде наказана...
    както и да е, не мисля да споря особено в тази тема... [/b]
    Той вече си е наказан. Сигурна съм, че никой от вас не може да си представи какво му е на него, колко ли му тежи и измъчва смъртта на момичето, което е обичал и с което явно са били доста дълго време. От това по-голямо наказание за него едва ли има. Наистина не е редно да го съдите. За съжаление, много шофьори карат така...и днес им се разминава, утре не. В този случай е бил малшансът да не се размине...
    Моите съболезнования към близките й. Да почива в мир....

  13. #113
    Винаги съм го казвал и ще го казвам ВЕЛИКИТЕ живеят достойно и умират достойно!!!! Наистина мир на праха на момичето.. нека спрем войната по пътищата... мойте съболезнования за близките на момичето...
    Нека спрем войната по пътищата заедно.


    Никога не сме се поколебавали да станем избраните от съдбата.

  14. #114
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    не познавам момичето, мисля че съм я засичала в някой теми и въпреки всичко ми е мъчно.... не загрозявайте темата с излишни коментари,поне темата да запазим....явно момичето е било добър човек,моите съболезнования към близките й,дано сега да е на по-добро място...
    Почивай в мир !

  15. #115
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    Наистина престанете с тези грозни коментари. Не е бил само той в колата ,Милена също е била там - никой друг ,само те ,така че не ми се струва смислено да спорим и обвиняваме някой - при условие,че не знаем какво се е случило. А бях чела в една тема ,че са били 5 години заедно (ако не се бъркам) - да не мислите ,че при такъв случай на него му е приятно ? А пък Милена надали щеше да поиска да го обвиняват. Ох,да почива в мир. Тя винаги ще бъде с нас,ще ни пази от небето
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  16. #116

    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    burgas
    Мнения
    19
    Почивай в мир!

  17. #117
    о хора,скъпи хора..светат е невероятно нещо.Пълен с магия,красота и страдание.Да,прекрасното младо момиче си е отишло,както и много други момичета.
    Но живейте за нея бе хора ..Не мога да повярвам как хората ( много от тях пускат теми тук ) се самоубиват ,нараняват и т.н ,докато други искат да живеят с пълни сили,но не могат ,вие правите глупости.Не тъжете,тя е поела своя път.Не знам дали е на по-добро място,но е някъде далеч .. сега,ако тя може да се върне във форума само за едно писане .. би ви казала да не тъжите за нея,сигурен съм.Тя изживява своята съдба и е някъде,където всички ние ще отидем рано или късно . Не бива да обвинявате момчето.Боже ,представете си,че това се случи?Представете си ,че нещото ,което обичате,най -милото ви същество умре и то по твоя вина .. чувството,това чувство ще те изяжда ,ще те убива..Ще живееш с него до края на живота си .. мъката е огромна и когато ти се даде шанс за живот,макар и такъв като не отидеш в затвора при други хора,които са извършили далеч по ужасни неща .. тогава ти се опитваш отново да се радваш на хубавия живот..но представете си момчето за секунда прегледа всички лоши неща където са писани ( включително вашето ) .. какво ще стане ? С цялата тази мъка ще усети и тежестта на непознати върху него .. как хора,които не познава го плюят и обвиняват ..тогава ще му е още по-тежко.Забравете за станалото,оставете момичето да почива в мир,нека момчето има шанс за живот.И вие,и братята ви и сестрите ви .. и бащите ви карат като луди ,но не им се е случвало .. ако се случи,няма да говорите по този начин.Момчето е младо ,не знае какво точно върши и го тресе гъзарията .. нека го оставим да живее ..
    Почивай в мир красиво момиче

    Only I can live ,forever.

  18. #118
    Преди малко видях 1 нейна снимка със сестра и и направо ми стана жал за момичето че е загубило сестра си и повече няма да я види Почивай в мир

  19. #119
    Цитирай Първоначално написано от bloodyF
    Цитирай Първоначално написано от GunSnSteelflowers

    Клюкарски истории. Просто е грозно. Да не си била в колата да светиш, че да съдиш непознат. Както казах в една друга тема, всички се извъдихте големите съдници.



    и не са ''клюкарски истории'', а е просто недоумение и ядосване, относно това, че заради глупостта на някого, един живот си отиде..и дейността му няма да бъде наказана...
    както и да е, не мисля да споря особено в тази тема...
    Не искам да споря с теб ама както каза LeDa кои сте вие да съдите момчето вие не сте били в колата и не знаете кой е виновен така че си замълчете и си запазете мнението за себе си и просто почетете паметта на това прекрасно момиче което аз не познавам но и бих искала ... Бог започва един по един ангелите на земята да прибира при себе си ... Почивай в мир и нека бог да пази добрата ти душа на онова хубаво място на което си отишла
    Защо Чък Норис го е раждала леля му? ..защото никой неможе да му ебе майката..!

  20. #120
    Много е тъжно, когато млади хора, невидяли нищо от живота си отиват.
    Почивай в мир, Милена!

    ... Защото се нуждая от теб. От това да чувам как ми казваш "Обичам те"





    neeDaBosS <3 { }

  21. #121
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    1 549
    Цитирай Първоначално написано от buzzzz
    Много е тъжно, когато млади хора, невидяли нищо от живота си отиват.
    Почивай в мир, Милена!
    Живота е рисуване без гума за триене... : )

  22. #122
    Почивай в мир, Милена!

  23. #123
    Никой няма право да отнема живот на който и да е.

    Почивай в мир.
    I just came to say Hallo ;pp
    Shake that ~ Every day Im shufflin ;d

    Хмм... O.o

  24. #124
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    2 месеца и 1 ден без Миленка..
    Почивай в мир, красавице..!


    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


  25. #125
    Да почива в мир (
    I want to be strong but sometimes I`m not sure...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си