.
Отговор в тема
Страница 1 от 7 12345 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 165
  1. #1
    Мега фен Аватара на Sisito941
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    3 688

    В памет на Милена Б. (sh0c0ladch3ee)-едно лъчезарно момиче

    sh0c0ladch3ee




    Статията за ужасната катастрофа в разградския вестник

    Миленка бе една лъчезарно момиче,стремящо се винаги да помага на другите с каквото може.
    Момиче,чиято усмивка не слизаше от лицето.
    Една бъдеща абитуриентка..
    Толкова много планове имаше за бъдещето си,а какво стана..всичко в един миг изчезна..
    Беше човек,на който можеш да споделяш,а тя ще ти даде най-правилните съвети,а всъщност и впоследствие оказали се и най-верните.
    Не мога да си представя какво преживяват родителите й в момента,а сестричката не можела да разбере още какво е станало. Мисълта,че след време тя ще разбере,че кака й всъщност никога няма да се върне вкъщи и никога повече няма да я прегърне и да я целуне ме плаши.
    Аз също имам малък брат и не мога да си представя какво ще стане с него,ако мен ме няма на този свят..толкова сме привързани един към друг,дори за няколко дни не можем да издържим далеч един от друг.

    Мога да кажа само едно:

    Почивай в мир,приятелко! Аз никога няма да те забравя!

    Предлагам сега всеки от вас,който има желание да напише по едно послание.



    Не бързай като караш!
    2-3 минути закъснение са нищо пред живота ти и живота на спътниците ти в колата!

    http://www.youtube.com/watch?v=pwVF-txtUyM

    http://www.ekip7.bg/index.php?option...=8080&Itemid=1 Почивай в мир,Миме!

  2. #2
    Голям фен Аватара на alehole
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    970
    Можеш да проливаш сълзи,че си е отишла,
    Или можеш да се усмихнеш защото я е имало.
    Можеш да затвориш очи и да се молиш да се върне,
    Или можеш да отвориш очи и да видиш всичко,което e оставила.
    Сърцето ти може да бъде празно,защото не можеш да я видиш,
    Или можеш да бъдеш препълнен от любовта,която изпитваш.
    Можеш да обърнеш гръб на утрото и да живееш за вчера,
    Или можеш да бъдеш щастлив за утрото,заради вчера.
    Можеш само да помниш,че си е отишла,
    Или да почиташ паметта й и да я оставиш да продължи да живее в теб.
    Можеш да плачеш и да затвориш съзнанието си,
    Да бъдеш празен и да обърнеш гръб на всичко...
    Или можеш да правиш каквото тя би искала,
    Да се усмихваш,да отвориш очи,да обичаш и да продължиш напред.

    В памет на Милена Б.
    Да кажем "НЕ" на войната по пътищата ! Карай внимателно , спаси живот !

    http://vbox7.com/play:9aff1eb1

    Милена,почивай в мир.Ти винаги ще бъдеш в нашите сърца.

  3. #3
    това е цитат от една песен който казва всичко
    "Липсваш ми,липсваш ми толкова много,
    Не мога да те забравя,толкова е тъжно,
    Надявам се,че можеш да ме чуеш,
    Помня всичко много ясно.

    Деня,в който си замина без да кажеш сбогом,
    Беше денят,в който осъзнах,че нищо няма да е същото

    Не бях до теб да целуна
    ръката ти за довиждане.

    Ще ми се да можех да те видя отново,
    Знам,че не мога
    Оооо
    Надявам се,че можеш да ме чуеш,защото
    помня всичко много ясно.

    Деня,в който си замина без да кажеш сбогом,
    Беше денят,в който осъзнах,че нищо няма да е същото
    Събудих се тази сутрин,
    няма ли и ти да се събудиш?
    Продължавам да питам защо
    и не мога да го проумея.
    Не беше фалш,
    случи се,ти си замина.

    Сега те няма,сега те няма,
    ето те там,ето те там,
    някъде,от където не мога да те върна обратно.
    Сега те няма,сега те няма,
    ето те там,ето те там
    някъде,от където няма да се върнеш."

    http://www.youtube.com/watch?v=ZxAAspHOfF4

  4. #4
    Мега фен Аватара на 3oPuTy
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    в сърцето на едно момче ... (sun)
    Мнения
    6 912
    В момента наистина не знам,какво точно да напиша ... Доста неща изписахме в "нашата" тема,но мисля да се повторя.
    Миленка беше едно прекрасно и лъчезарно момиче.Момиче с мечти,с амбиции и цели!Тя беше "двигателя" на "нашата" тема,която вече няма да е същата без нея и позитивните й коментари.Вярно е,че повечето от нас не я познаваха лично,но не е нужно да познаваш някого лично за да разбереш що за човек е!Самият факт,че всички ние прекарвахме толкова време в темата подкрепяйки се и помагайки си ни прави близки и мисля,че е нормално да сме разстроени от внезапната загуба!!!Да,не сме ходили заедно с нея на кафе,разходки и дискотеки,но това не означава,че не сме я познавали,че не сме знаели що за човек е ... В "нашата" тема не споделяхме само как вървят диетите ни - там сме споделяли и различни проблеми,щастливи моменти и прочие ... Точно за това имаме право да кажем,че ни е била приятелка (макар и само виртуално) и скърбим искрено за нея,а не просто да се опитваме да привлечем внимание,както бяха написали някои хора ...
    Предполагам,че ще се появи още някой "доброжелател",който ще тръгне да ни обяснява,колко сме фалшиви и как всичко е просто поза ... Е,ще помоля въпросния критик да не си изказва негативното мнение в тази тема - щом някой мисли,че даден потребител,писал тук е фалшив нека му го напише на ЛС!
    http://vbox7.com/play:f64c99f309
    Шофирай разумно - стигни жив!!!

  5. #5
    Не знам какво да напиша... затова:

    Ще помоля miminko да я оразмери, за да не се разтяга страницата

  6. #6
    Мега фен Аватара на GossipGirl89
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    София
    Мнения
    3 959
    Почивай в мир, Миленке, и знай че винаги ще бъдеш жива в сърцата на хората, които те обичат... защото любовта е по-силна от всичко!то зло на този свят!
    Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!

    Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

  7. #7
    Голям фен Аватара на alehole
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    970
    http://vbox7.com/play:ab99fc4e
    Поздрав за Милена.Тази песен,Даниела Маринова я е написала,за едно болно от левкемия дете,което е умряло в къщата й.Песента е страхотна,посвещавам я на Миленка.

    ....като букет с цветя сме.Ако едно от тях увехне,другите ще го последват.Нашето най-мило цвете увяхна.Милена означава мила, обичана.Тя беше тези две неща,дори много повече от тях.С пъстрите си венчелистчета разпръсваше своето благоухание и раздаваше топлина.От нея искреше сигурност и доброта.Заедно всички градяхме една ваза-ваза,която изграждахме на взаимопомощ и съпричастност,на подкрепа и приятелство.Но ние няма да позволим тази ваза да бъде разрушена.Няма да позволим досегашния ни труд да замине на вятъра.Ние ще продължим.Ще продължим,въпреки,че нищо няма да е същото.Липсата винаги ще се усеща.Но ние дължим това на нея.Тя също го искаше и се бореше за него.Сега ние трябва да довършим започнатото.Ще посветим делата си на нея.Ще запазим спомена и светлия й дух.На нашето красиво цвете-Милена.Почивай в мир!
    Да кажем "НЕ" на войната по пътищата ! Карай внимателно , спаси живот !

    http://vbox7.com/play:9aff1eb1

    Милена,почивай в мир.Ти винаги ще бъдеш в нашите сърца.

  8. #8
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Бог да я прости! Не съм имала щастието да я познавам, сигурна съм, обаче,че е била прекрасен човек!Нека почива в мир!
    ТОлкова е тъжно да си отиват млади,невинни хора!
    maDamn

  9. #9
    Мега фен Аватара на koshtramba
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    3 993
    Който пише съдбата думата "Сбогом" избра, кой решава и що избра за теб да пише така?!
    Някой каза знак, аз казвам просто СЪДБА, ден 4-ти, 200 души, мълчание и тишина! ...
    Пази моториста !!!



    Моля те, не карай кола, ако ти е трудно и не забравяй, че огледалата не са аксесоар. Ние сме на пътя и не сме невидими. Благодаря ти.

  10. #10
    Супер фен Аватара на Zaharinka
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 977
    Ужасно е и като си представя,че всеки 1 може да е на нейното място.Дано почива в мир момичето,дано е на по-добро място и да намери покой на младата си душчика.Поклон пред паметта и.Защо продължава тази война по пътищата...

  11. #11
    Мега фен Аватара на marin4itu
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Варна/Русе
    Мнения
    3 672
    Не познавам момичето, но съм направо потресена! И това заради безхаберие?! Невероятно е как за секунди може да се преобърне всичко! Почивай в мир, красива Миленка!
    Усмихвай се.. Това кара хората да се чудят какво мислиш..


    Частицата "НЕ" се пише отделно от глаголите! Пример: не знам, не мога..
    Изключения: недочувам, недовиждам..

  12. #12
    Аватара на HiddenSmile
    Регистриран на
    Jun 2010
    Град
    Пловдив
    Мнения
    82
    Не съм я познавала, следях темата за диетите без да пиша.. жалко за поредния погубен живот. Нека почива в мир, дано е на едно по-добро място. Надявам се родителите й да се държат в този труден момент, заради нея и заради сестричката й.
    Съболезнования.
    Шофирай разумно! Това е отгворност, а не гъзария. Заслужава ли си за няколко секунди адреналин да погубиш живот - НЕ, крайно време е да го осъзнаеш. Ти, твоите приятели, познати, всички... защото може да се случи на всеки!

  13. #13
    Голям фен Аватара на 4y4u_g
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    616
    Поклон пред паметта на неизживяната младост!
    http://www.teenproblem.net/f/viewtop...light=#9156262 - Продавам бална рокля

  14. #14
    Мега фен Аватара на Biskfitka
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    4 897
    Дано почива в мир

  15. #15
    Голям фен Аватара на Vincitore
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    601
    Почивай в Мир , Миленче
    Наистина се надявам това слънчево и добро момиче да е на едно по-добро място .. Защо тези лоши неща се случват на добри хора ????
    Отишла си е толкова нелепо .. не знам дали е от повреда с колата , или от висока скорост , но да загине по такъв начин е просто ужасно
    Колко по-добре щеше да е ако точно този ден не се беше качила в тази кола ...
    Снимката от онзи вестник направо ме разби .. като се сетя че пишеше как е на диета за да е по-красива , и как до 15.09 ще постигне целта си ... и да видиш тази снимка , как лежи , в кръв , и всичките и мечти вече ги няма, за един миг те просто са се изпарили ....
    Един живот угасна по толкова нелеп , несправедлив и ужасен начин .. толкова много ме е яд , и ми е страшно мъчно ....
    Нека почива в Мир , и нека семейството й има много сила , и да успее да се пребори с тази ужасна загуба

  16. #16
    Мисля, че няма нужда от такива теми. Нека да почивяа в мир.

  17. #17
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Почивай в мир Миленка!
    Винаги ще останеш в нашите сърца и души!
    Поклон пред светлата ти памет!




  18. #18
    Момичета, незнам какво да кажа, не мога да повярвам. Разплаках се и се разтроих много.
    Не познавах момичето, но сякаш съм я познавала от години. Наистина болката е ужасна, а представям си тази на семейството и... на баба и, с която последният ден са си говорили колко е успяла да отслабне, на милата и майчица, която я е родила, на баща и... на всички..
    Милена, почивай в мир, мир на праха ти.

  19. #19
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    Скъпа Милена, за съжаление, нямах удоволствието да те познавам лично, но въпреки това чрез всичките ти мнения в този форум опознах поне една малка част от теб. Ти беше един позитивен, мил, добър, изпълнен с любов човек, който никога не би наранил някого. Дано твоята гибел помогне на повече шофьори да осъзнаят колко лесно може човек да си отиде от този свят. Почивай в мир! Дано си на едно по-добро място. Ще липсваш на всички нас.
    Дано родителите ти успеят да продължат напред. Моите съболезнования към всички роднини, близки и приятели на Милена.



    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


  20. #20
    Почивай в мир Милена! Дано сега си на едно по-добро място и дано родителите Ти, сестричката Ти и всички други Твои роднини успеят да продължат напред след тази ужасна загуба. Ние няма да те забравим!



    Нека заедно спрем войната по пътищата!

  21. #21
    Супер фен Аватара на Yankee
    Регистриран на
    Jun 2011
    Град
    в психиатриата ;))
    Мнения
    1 755
    Почивай в мир,скъпа Милена!Дано си на по-хубаво място където няма сълзи-само усмивки,няма омраза-само обич,няма я и тъгата-само чувството че си цяла.Миленче,аз няма да те забравя,както и всички други които са се докоснали до твоята красота!
    Нека този гълъб те поведе към Слънцето



    It is necessary
    to wrestle with me

    you throw away, you throw away
    but you can't help it
    you've gone momentum

  22. #22
    Супер фен Аватара на Tiin
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    1 662
    RIP Нека почива в мир...

  23. #23
    Аватара на biht3r
    Регистриран на
    Feb 2011
    Град
    Canada
    Мнения
    46
    Поклон пред светлата и памет.


    Да кажем "НЕ" на войната по пътищата ! Карай внимателно , спаси живот !

    Pero dime, tu nunca has tenido alguien clavado..? Alguien que te ha jodido la vida y aun as

  24. #24
    Почивай в мир Миленке.Жалко, че е починала толкова млада още нищо не разбрала от истинския живот.

  25. #25
    Повече от фен Аватара на starr21
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Radcliffe country :***
    Мнения
    408
    Това е тъжен, тъжен ден
    Когато светлините отиват помрачени
    Това е тъжен, тъжен ден
    Когато слънцето залезе
    Това е тъжен, тъжен ден
    Когато вали
    Това е тъжен, тъжен ден
    Когато Луната се govered от мъглата на тъмнината

    Това е тъжен, тъжен ден
    Когато плачеш
    Това е тъжен, тъжен ден
    Когато аз ви лъжа
    Това е тъжен, тъжен ден
    Когато не успеете
    Това е тъжен, тъжен ден
    Когато плава в морето от тъмнина


    Почивай в мир, Миленке. Наистина се надявам там където си сега да се чувстваш добре,там където си сега никога да не се появяват сълзи на твоите очи. Никога няма да те забравим. Може да не те познавах, но ти беше лъчезарен човек. Ще ни липсваш ужасно мног,защото светът,защото Вселената загуби едно от ценните си деца,загуби ТЕБ.
    Only I can Live forever ----> Harry Potter <3 It's never over ;( <3 !!!

    Daniel Radcliffe, Emma Watson and Rupert Grint MANIAK <3 <3 <3

    ________________________________________


    http://25.media.tumblr.com/tumblr_lu...sl39o1_250.gif
    http://28.media.tumblr.com/tumblr_lu...sl39o2_250.gif

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си