- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Секс
- Фимоза или?
Здравейте,значи проблема ми е следния.
Когато масторбирам главичката не ми се обелва сама а трябва да я издърпал назад.Не ме боли но когато я забеля и се възбудя максимално се стяга.Искам да попитам това фимоза ли е .
Ако е как да говоря с баща си на тази тема как да му кажа за това
пс. на 14 години съм.
ПРЕДВАРИТЕЛНО БЛАГОДАРЯ
Както каза на нас.Първоначално написано от TheEnemy
Всеки възприема родителите си различно. Аз например не им споделям почти нищо.Първоначално написано от Sh@d0w
Та вземи разбери за това нещо, и иди на лекар ако е сериозно. Недей СПА!
"Защо градим огради около гробищата!? Тези вътре немогат да излязат, а тези вън, сами неискат да влизат" !?
Съвсем нормално говори с баща си. Той няма да те изяде...
Aut odit, aut amat mulier, nihil est tertium
А защо вместо да седиш пред компа и да чакаш някой да ти каже някаква "диагноза"не отидеш на лекар специалист,за да ти каже със сигурност какво е?
Да е хуй да ти го набие,ама мозък няма кой да ти набие.
Чакай да питам Доктор Хаус, или направо да те пратя при екипа му , че да ти турят една диагноза.![]()
"Защо градим огради около гробищата!? Тези вътре немогат да излязат, а тези вън, сами неискат да влизат" !?
Е те първо ще го докарат почти до смъртПървоначално написано от norain
![]()
Aut odit, aut amat mulier, nihil est tertium
Д-Р Хаус е много груб предпочитам Д-р Къди или номер 13
אויב איך מאַך אַווערטאַד
Номер 13 имаше рак май ?? :Д А Къди е дъртаПървоначално написано от stefko1996
![]()
![]()
![]()
![]()
"Защо градим огради около гробищата!? Тези вътре немогат да излязат, а тези вън, сами неискат да влизат" !?
TheEnemy, правилото е следното: имаш ли медицински проблем потърси специалист. във форум може да разчиташ разни хора да ти споделят мнението си на база на опита си, но не повече. най-често нещата избиват в празни приказки и подигравки (особено в тийн форум). дори да има лекар във форума, едва ли би се наел да постави диагноза от разстояние, най-много да даде общи напътствия.Първоначално написано от TheEnemy
за "фимоза" се говори, когато препуциума (кожата около главата на члена) е срасната или се отваря частично, без да може да оголи главичката напълно.
специалистите, които се занимават с мъжката полова система се наричат "андролози", но като цяло подобни специалисти са малко в българия. обикновено ролята им се изпълнява от уролози.
ако те е срам може да поискаш от личния си лекар да те изпрати на уролог заради съмнения за проблем с бъбреците, а пред уролога да споделиш истинските си съмнения.
и накрая за баща ти: ако до този момент (ти си вече на 14!) не сте имали сериозни разговори на полови теми или подобни разговори минават под формата на шеговити подмятания едва ли нещата ще се променят. при всички положения всеки отговорен баща би ти отговорил по същия начин: върви на лекар, това е просто медицински проблем.
п. п. мастУрбация; след точка, запетая - шпация; пред "а", "но" - запетая! :P
Аз мисля, че е нормално.. още ти расте![]()
Всеки луд с номера си...Първоначално написано от Maria98
13 има Хънтингтън, а Къди още си я биваПървоначално написано от norain
![]()
По темата : Щом я забелваш без да те боли мисля, че няма проблем пък и все още си малък.
инфо за фимозата