.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 32

Тема: Целувка

  1. #1
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2011
    Град
    swishtow
    Мнения
    110

    Целувка

    Моля ви обяснете ми как се целува с език .. Не ми казвайте че си идва от самосебе си, защото все си има някакви .. много ми е притеснено и мисля, че няма да мога, че ще го ухапя .. ужас ( Съжалявам ако има подобна тема Търсих Предварително ви благодаря

  2. #2
    Ами трява да проваш много е якооо :P

  3. #3
    Голям фен Аватара на naksdy
    Регистриран на
    Jun 2010
    Мнения
    765
    Ама леко със зъбките де, много вампирски филми гледаш май И напротив, идва си отвътре, не се сдухвай с мисълта че няма да се справиш. То и аз преди не вярвах и се чудих да не го олигавя, или да ми каже че се целувам ужасно, но ето че даже не разбраха че ми беше първа целувка. Така че не се стягай, целуването не е голяма философия
    Женско съм! Пикая клекнала...

  4. #4
    Аватара на annonimnna
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    802
    Устата малко по-отворена, както казаха по-горе-леко със зъбките иии го остави той да те води

  5. #5
    Представи си, че гониш ледче в чаша с език.

    Някой ден сърцето ми ще се превърне в камък. Откъснат от света ще тлея в своя замък и няма да крещя да вия до забрава, когато разбера че някой ме предава. Ще бъда властелин на самотата своя и може би дори ще избера покоя пред хаоса на любовта. Някой ден, но не сега..

  6. #6

    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Каварна
    Мнения
    43
    Можеш да направиш следното : По-плитка чашка (чашка за кафе примерно) и пускаш топче в нея.. И почваш да гониш топчето с език..
    Аз не съм го изпробвала, но една моя приятелка го е правила.. Обаче вкуса на топчето не й харесало, затова сипала какао.. Можеш и ти да пробваш.. Аз казвам само какво съм чула.. :P
    Айде успех..

  7. #7
    Супер фен Аватара на Korrnyy
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    1 118
    Някоя твоя приятелка да те научи.
    Трагедията е пълна...

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от Korrnyy
    Някоя твоя приятелка да те научи.
    +1

    А и като ще ти е първата целувка, няма какво да се притесняваш, на всеки му е било за първи път. Разбираемо е.

  9. #9
    Бъгава си.
    Oh but until then I got you
    Baby I got you
    Until you're used to my face
    And my mystery fades
    I got you


  10. #10
    Еми то и аз не съм се целувала..дори и гадже не съм си имала.. ама...

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от kyon
    Представи си, че гониш ледче в чаша с език.
    +1
    само не изпъвай много езика, че ще вземеш да му бръкнеш в гърлото

  12. #12
    Супер фен Аватара на elysunny
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    1 232
    все едно си бъркаш в носа с език

  13. #13
    Опитай се да си навреш езика до сливиците на партньора, стимулирайки ги по такъв начин, че да повърне в устата ти.
    Научих се да казвам истината, едва когато другите ме научиха как да лъжа...

  14. #14

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от z0pzY
    http://vbox7.com/play:d29fab03

    Кажи бабa тенкЮ :P
    Ужас Ама за дъвката не съм съгласна.. аз почти винаги съм си с дъвка и приятеля ми понякога. Даже едни път искаше и викам вземи си я.. той пък взе че ме послуша Интересно се получи. Ама наистина всеки се целува различно остави момчето да води

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от naksdy
    Ама леко със зъбките де, много вампирски филми гледаш май И напротив, идва си отвътре, не се сдухвай с мисълта че няма да се справиш. То и аз преди не вярвах и се чудих да не го олигавя, или да ми каже че се целувам ужасно, но ето че даже не разбраха че ми беше първа целувка. Така че не се стягай, целуването не е голяма философия

  17. #17
    Супер фен Аватара на zero
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    1 276

    Re: Целувка

    Цитирай Първоначално написано от pamsityybee
    Моля ви обяснете ми как се целува с език .. Не ми казвайте че си идва от самосебе си, защото все си има някакви .. много ми е притеснено и мисля, че няма да мога, че ще го ухапя .. ужас ( Съжалявам ако има подобна тема Търсих Предварително ви благодаря
    Да не ти пука е :Д
    Няма как да го ухапеш, освен ако не искаш
    Цялата философия е да дишаш през носа да не му дишаш в устата - друго няма :Д а и да му дишаш там едва ли ще има некаф проблем

  18. #18
    Супер фен Аватара на ForzaFelipe
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    Варна
    Мнения
    2 333
    Отваряш й устата,отваряш твоята,прилепяте ги,ти буташ твоя малко навътре(все пак да отиде поне малко в нейната уста) и въртиш като в пералня езика.
    >>DjBelev<<

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от ForzaFelipe
    Отваряш й устата,отваряш твоята,прилепяте ги,ти буташ твоя малко навътре(все пак да отиде поне малко в нейната уста) и въртиш като в пералня езика.

    Някой ден сърцето ми ще се превърне в камък. Откъснат от света ще тлея в своя замък и няма да крещя да вия до забрава, когато разбера че някой ме предава. Ще бъда властелин на самотата своя и може би дори ще избера покоя пред хаоса на любовта. Някой ден, но не сега..

  20. #20
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от ForzaFelipe
    Отваряш й устата,отваряш твоята,прилепяте ги,ти буташ твоя малко навътре(все пак да отиде поне малко в нейната уста) и въртиш като в пералня езика.
    това ще изглежда странно?

  21. #21
    Мега фен Аватара на SonataArctica
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    9 997
    мисли си за ава на caricata97 и яко мляскане ще стане

  22. #22
    всичко става от самосебе си. да ти кажа, докато уж без да искам изневерих на гаджето, се целувах с една . та тя ме захапА леко и нежно, но в същото време и палаво . беше жестоко чувството . шанса без да искаш да захапеш някой е повече от минимален . отпусни се и да не ти пука. следвай неговите стъпки и се наслади на макс от мига

  23. #23
    всичко става от самосебе си. да ти кажа, докато уж без да искам изневерих на гаджето, се целувах с една . та тя ме захапА леко и нежно, но в същото време и палаво . беше жестоко чувството . шанса без да искаш да захапеш някой е повече от минимален . отпусни се и да не ти пука. следвай неговите стъпки и се наслади на макс от мига

  24. #24
    всичко става от самосебе си. да ти кажа, докато уж без да искам изневерих на гаджето, се целувах с една . та тя ме захапА леко и нежно, но в същото време и палаво . беше жестоко чувството . шанса без да искаш да захапеш някой е повече от минимален . отпусни се и да не ти пука. следвай неговите стъпки и се наслади на макс от мига

  25. #25
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от amis
    Цитирай Първоначално написано от kyon
    Представи си, че гониш ледче в чаша с език.
    +

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си