- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Секс
- Как го чувствате ?
Като насъбрало се напрежение, което трябва да бъде изуснато.
и сякаш усещаш пулса си долу.
Йес бее, добра съм![]()
Първоначално написано от dibabu
Сигрурно имаш предвид какво става с тялото по време на възбуда.
Зърната щръкват, а ареолите може да се уголемят, клитора набъбва и дразнението върху него засилва възбудата, наблюдава се навлажняване на влагалището, големите и малките срамни устни също може да набъбнат.
А психически се усеща силно желание за полово сношение или довеждане до оргазъм по друг начин.
Хетеросексуалните жени се възбуждат от опиване на мъжки телесни части и/или еротични мисли за другият пол, а при бисексуалните жени се наблюдава възбуда при опипване на телесните части и на двата пола и/или еротични мисли свързани с мъже и/или жени.
Доста инфо благодаряПървоначално написано от BohemianRhapsody
Живей за нищо или умри за нещо...
Хах..
Зле ли ви е![]()
Относно това за секса предпочитам да имам "чочи", а не да чакам докато свърша, е и по време на секса е готино, но на вас ви е многократно по-голямо удоволствието..пък и тези ваши оргазми
![]()
Ами чувството когато получите оргазъм какво е?
Като откача, откачам!
Първоначално написано от SisiStrange
![]()
Aми представи си един вулкан,малко по малко се надига и изригва.Или по прост ама и по грубо,знаеш какво е чувството да ти се пикае ама да не може в момента и стискаш 1 час и чак тогава свършваш работа - нещо подобно, но умножено по 10![]()
АбсолютноПървоначално написано от PinkPan7her
![]()
![]()
![]()
So baby don't feel no pain just smile back <3
Eminem - When i'm gone.mp3 *
ПАДНА ЛИ - СТАВАМ, СТАНА ЛИ - ПРОДЪЛЖАВАМ, ПРОДЪЛЖА ЛИ - НЕ СПИРАМ!