- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Козметика и диети
- Тема за бързи отговори на всякакви въпроси.
Един много тъп въпрос: Всички са чували, че рициновото масло подпомага растежа на миглите. Някой може ли да ми каже как се нанася и после как се премахва? Съжалявам за глупавия въпрос!![]()
^ нанасяй го с едно тампонче памук... а иначе аз не го махам - спя с него и сутринта вече си мия лицето с почистващ гел![]()
Това не е много за този раздел,но все пак - някой може ли да ми каже хубав магазин за подаръци в София ?! Търся в частност музикална кутия и рамки за снимка.Може и онлайн магазин.
Бях хиляди пъти Жулиета.
Само че накрая не умирах.
Милост ли?Проклятие е,Боже,
че след любовта оставаш жива
http://4.bp.blogspot.com/_84r-cj9x-z...s1600/17,1.jpg
Виждала съм в едни малки кръгли кутиики брокат за очи...различни цветове ии такъв като прозрачен.Да знаете на коя марка са и ако си взема такъв ''прозрачен'' (май по-правилно е безцветен ;д бял някакъв идва ;д ) би трябвало да може да го слагам върху моите си сенки?
А и тъй като не намерих руж на Есенс от тия смесените цветове (имаше на други марки,но много лъскат) ...какъв цвят руж е по-подходящ за сезона-по-розово или по-кафяво![]()
Шофирай разумно - стигни жив!
Believe in Yourself !!!
Продавам МОДЕЛИРАНИ БИЖУТА : http://www.teenproblem.net/f/viewtop...440641#9440641
Ако има заинтересовани-пишете в темата
Biskfitka, на M.A.C.
Ако за това говориш,де. Стои точно като на прах, виж в Гугъл за повече снимки.
Everything changes, but beauty remains ...
ама как се слага на окото не се ли омацваш с тях или това не е като брокатите (обикновените)
Живота е рисуване без гума за триене... : )
http://www.marvistore.com/images/L_O...on_Mascara.jpg
Заслужава ли си парите и мога ли да я намеря в ДМ?
Ако може мнение и за тази: http://beautycosmetic.biz/images/fusion.jpg
http://vbox7.com/play:27671a29![]()
http://vbox7.com/play:cb758a54
Карай внимателно - спаси живот!
http://www.facebook.com/pages/Dream-of-love/172035706162256 & http://www.facebook.com/pages/The-st...22269861159010 ~ Страници за бележки във Фейсбук.
Моля ви, кажете ми един читав ФДТ от който сте доволни . Кожата ми е комбинирана, трябва ми ФДТ за прикриване на несъвършенствата .. до 20 лв. Харесах си един Lumene-Natural code, но до сега не сам срещала тази марка и не знам дали е добра.. Преди време си взех един на maybelline но ми стои ката маска а и прави кожата ми още по мазна .. ;x
Последно редактирано от xpuct0wa : 12-18-2011 на 12:40
Да ви питам, някой знае ли къде има готови блузки със Смърфовете? Бях гледала лятото в The Mall, обаче тогава не ми трябваше.. Сега наскоро една приятелка има рд и е луда по смърфовете, та реших да и взема всякакви техни неща ;Д
Макс Факторската я взимай. Уникална е. Перфектни резултати, виж назад 2-3 страници или ми прегледай мненията, бях писала точно за нея. И сега има някакви намалени златни на 12-13лв, просто са без пари. Най-добрата спирала за мен.
Biskfitka, къде ги видя? Сигурно и на други марки има,аз за МАК се сетих.
Everything changes, but beauty remains ...
балсам и маска става ли едновременно да се ползват ?
и кой балсам е по-хубав със отмиване или без отмиване?
Живота е рисуване без гума за триене... : )
PullMeCloser В един магазин ''Ривиера'' се казва (доколкото знам само в Петрич го има)
http://prikachi.com/users/krisi_nova/6Q.jpg нещо такова..![]()
![]()
Шофирай разумно - стигни жив!
Препоръчайте ми фон-дьо тен за мазна,проблемна кожа,не повече от 30 лв. Кожата ми е доста светла.
Бях хиляди пъти Жулиета.
Само че накрая не умирах.
Милост ли?Проклятие е,Боже,
че след любовта оставаш жива
балсам и маска става ли едновременно да се ползват ?
и кой балсам е по-хубав със отмиване или без отмиване?
Живота е рисуване без гума за триене... : )
Ами всъщност сега го изпробвах за по дълго време и ми издържа от сутринта до като се върна от у-ще... г/д към 3-4 часа следобед. Това не знам, но за мене си е нормалноМоят е този : http://www.polyvore.com/cgi/img-thin...l&tid=18251408
Като цяло ми харесва. Обаче знай че е с брокат и блести... но само ако се загледаш- на мене мого ми харесва как изглежда на моята кожа, като се има в предвид, че не използвам нито пудра, нито фон дьо тен![]()
Believe in Yourself !!!
Продавам МОДЕЛИРАНИ БИЖУТА : http://www.teenproblem.net/f/viewtop...440641#9440641
Ако има заинтересовани-пишете в темата