.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Нещо,което надрасках

    Нещо за четене...не очаквайте много...


    Тези , които са навън в тази студена вечер трябва да са си изгубили мозъка.Всъщност не се виждаха много хора освен Шарън и Бети.Едни от малкото заблудени , които не ги беше страх от студа.Те винаги са обичали да се разкарват в ледените нощи по улиците на Манхатън.Това им доставяше толкова голямо удоволствие...(разширени пожелание)
    -Ей Шарън , мислиш ли че можем да замръзнем..мисля, че температурата е под -15 градуса.Май е по-добре да се прибираме и да се излегнем пред камината..(бети-да се изтрие)
    -Права си!Да вървим..но знаеш ли утре ще ставам рано , имам интервю...
    -Ооо,добре.Ще си хвана такси оттук.Обади ми се след интервюто.Ще стискам палци.
    -Естествено.Чао.
    Шарън забърза с чисто новите си обувки Jimmy Choo по влажните улици.
    -Мамка му-изкрещя тя , докато държеше в ръце счупеното си токче-бяха чисто нови!Утре с какво ще отида на шибаното интервю.Какво ме гледаш,авограф ли искаш ?-разкрещя се на някакав пенсионер.(той пък какво ли правеше навън в този студ?)
    -Не мога да повярвам-продължи тя-обувки с последните ми 400 долара...Бог ме мрази.
    След което се събу боса и тръгна по студената улица.Колкото повече вървеше , толкова по-лесно го приемаше.Знаеше:каквото е станало е станало и се опитваше да мисли трезво какво да сложи утре.
    -Най-накрая вкъщи-простена тя , докато отваряше вратата.
    Щом влезе веднага легна на дивана и грабна телефона.
    -Бети,няма да повярваш.
    -О Боже,какво е станало.Да не би да си видяла Пол?
    -Не,както си вървях към вкъщи стъпах с новите си Jimmy Choo в една дупка и ги счупих!
    -Как така си ги счупила?
    -Токчето.Знаеш , че това ми бяха единствените елегантни обувки , с които щях да отида утре.Обух ги да ги разтъпча малко , за да не залитам пред г-жа Мелинда Кейс.Какво да правя?
    -Само се успокой ще измислим нещо.Такаа,аз утре заминавам за Чикаго в 5.00.А твоето интервю кога е?
    -В 9.
    -Ами ето,всичко се нареди,преди да отида на летището ще мина през вас и ще ти донеса от моите.
    -Да,но летището е в другата посока.Ще загубиш най-малко 2 часа докато дойдеш и после към летището.


    Това горе беше първата част от нещо , което пиша сега.Не съм писател и не се мисля за нещо като такова.Просто е лято , а аз умирам от скука и мисля някакви простотии.Публикувах го , защото , абе и аз не знам защо ако ви се чете може да хвърлите едно око.... не очаквайте много...

  2. #2
    Мега фен Аватара на Anichkaxxwee
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Бургас
    Мнения
    12 839
    Страхотно е !!
    Ако обичаш някой, заради красотата му, не е любов, а желание!! Ако обичаш някой, заради интелигентността му, не е любов, а възхищение!! Ако обичаш някой, защото е богат, не е любов, а интерес!! Ако обичаш някой и не знаеш защо... това е любов... трябва да знаеш да обичаш без да губиш нищо в замяна...

  3. #3
    Ами не знам звучи май звучи изтъркано.. сигурно половиния свят пише за това..

  4. #4
    Мега фен Аватара на Colouring
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    4 269
    Цитирай Първоначално написано от kamkb
    Ами не знам звучи май звучи изтъркано..
    Лично на мен-да.Но ако ти харесва-продължавай да пишеш.

  5. #5
    на мен лично ми харесва :)
    C WALK

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си