.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Въпросче...

    Амии ето го и въпросчето ми - Вярно ли е че free shipping означава безплатна доставка ? Предполагам че ви се струва тъп въпросът ми, но ми се струва нереално От другия край на света да ми донесат нещо безплатно ?!? Ама да не ме излъжете нещо да се прецакам Много съм зле с английския и като нищо ще ви повярвам и да ме лъжете
    Много зле с английския :S

  2. #2
    Голям фен Аватара на TheBeatles
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    София
    Мнения
    556
    Free shipping e безплатна доставка. Но това не значи, че в България ще ти я донесат безплатно. Обикновено тези безплатни доставки важат само за САЩ или Великобритания, и то само в определен период от време. Също така ако поръчаш нещо над 150 - 400 долара ти е безплатна. Дай сайта, в който го пише, за да ти кажа точно.

  3. #3
    Например доставката на тази мишка безплатна ли ще е - http://cgi.ebay.com/Wired-USB-Gaming...item2eb73ad08f (Давам мишката само за пример, и по какво гледаш дали е безплатна и в БГ ?)
    Много зле с английския :S

  4. #4
    Голям фен Аватара на TheBeatles
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    София
    Мнения
    556
    Цитирай Първоначално написано от negramoten
    Например доставката на тази мишка безплатна ли ще е - http://cgi.ebay.com/Wired-USB-Gaming...item2eb73ad08f (Давам мишката само за пример, и по какво гледаш дали е безплатна и в БГ ?)
    Тук пише, че доставката е безплатна. Никога не съм поръчвала от сайтове извън България и не знам до колко е вярно.

  5. #5
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    Когато поръчваш от ибей, ти пише на всеки продукт, дали докарват стоката до Европа. Това означава, че ако я докарват и пише, че е безплатно, значи е. Аз си поръчвам редовно от там

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си