.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 36
  1. #1

    Менструални болки

    Какво взимате против менструални болки и на каква цена?

    Извинете ако има такава тема

  2. #2
    спасмалгон не е скъп

  3. #3
    Мега фен Аватара на Anichkaxxwee
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Бургас
    Мнения
    12 839
    No spa
    Ако обичаш някой, заради красотата му, не е любов, а желание!! Ако обичаш някой, заради интелигентността му, не е любов, а възхищение!! Ако обичаш някой, защото е богат, не е любов, а интерес!! Ако обичаш някой и не знаеш защо... това е любов... трябва да знаеш да обичаш без да губиш нищо в замяна...

  4. #4
    какво ли не съм пробвала, но нищо не ми помага... боли ме 5-6 часа и после до края на цикъла ми съм файн
    WindScar <3333
    obesendomat (superman) <3

  5. #5
    Благодаря на всички!

  6. #6
    Мега фен Аватара на Colouring
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    4 269
    Всякакви хапчета съм ползвала-нищо не ми помага.
    Първия ден ми е пълен ад,много боли..
    нататък вече съм добре.

  7. #7
    И мен ужасно много ме боли, особено отначало.. Ако не пия хапче, болките продължават и 2 дена.. Първо бях пробвала No spa, но ги пих само 2 пъти, защото не усетих никаква разлика. После пиех Бусколизин. Отначало ми помагаха, но от половин година взе да ме боли даже повече.. И сега съм на Папаверин. Много съм доволна, само като започне да ме боли, пия 2 хапчета и до 30 мин най-много спира болката. За цена не знам, все майка ми ги купува Но проверих в нета и пише 3лв. Не е много, а и си заслужават.
    Момиче ^^

  8. #8
    И моите болки са ужасно силни първия ден. Пила съм аналгин, но шпа, бузколизини, спазмалгони и нищо не помагаше, направо имах чувството, че нещо в корема ми си отмъщава и иска да ме довърши напълно Сега пия аулин всеки месец и да чукам на дърво в последните месеци не се сещам да съм имала такива силни болки, както преди. Само се чувствам малко дискомфортно, ама то пък си е нормално

  9. #9
    Мега фен Аватара на Anichkaxxwee
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Бургас
    Мнения
    12 839
    [b]Преди майка ми ми купуваше бузколизин, но вече не ми помага ( от доста време ) .. и сега пия No spa .. понякога и Аналгин
    Ако обичаш някой, заради красотата му, не е любов, а желание!! Ако обичаш някой, заради интелигентността му, не е любов, а възхищение!! Ако обичаш някой, защото е богат, не е любов, а интерес!! Ако обичаш някой и не знаеш защо... това е любов... трябва да знаеш да обичаш без да губиш нищо в замяна...

  10. #10
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Герикапс. :P

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  11. #11
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    Рядко имам менструални болки. Но все пак ако ми се появят - ползвам НоШпа.
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  12. #12
    Мега фен Аватара на DragonLady
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    Варна
    Мнения
    5 043
    Бусколизин ( знам, че е слаба водка, но на мен лично ми помага като се наложе ).

  13. #13
    Не е болка за умиране.. не се тъпчи с хапчета.

    Някой ден сърцето ми ще се превърне в камък. Откъснат от света ще тлея в своя замък и няма да крещя да вия до забрава, когато разбера че някой ме предава. Ще бъда властелин на самотата своя и може би дори ще избера покоя пред хаоса на любовта. Някой ден, но не сега..

  14. #14
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2011
    Мнения
    486
    ^^ ако на теб не ти е болка за умиране повярвай ми имало е случаи в които съм ревала с часове от болка (за горния коментар) мен от всички хапчета на света само ибопром ми помага
    Видовете изкуство , което творим , са си просто занаятчийство . Най - великото изкуство е нашият живот - М.К.Ричардс !
    Нещо скрите в нас ни правеше слаби , докато не открихме , че това нещо сме самите ние - Робърт Фрост !

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от xPafx
    какво ли не съм пробвала, но нищо не ми помага... боли ме 5-6 часа и после до края на цикъла ми съм файн
    Вземи си едно прахче Aulin.
    И аз имам същия проблем,нито едни хапчета не ми помагат.От болки мога да ревна чак,НО аулуна 15 мин и ще забравиш за болката

  16. #16
    Супер фен Аватара на BrokenInnocence
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    1 328
    Само Нурофен и Аулин ми помагат, но към второто прибягвам в много редки случаи, защото ми идва малко силно.
    No man for any considerable period can wear one face to himself and another to the multitude, without finally getting bewildered as to which may be the true.

  17. #17
    Голям фен Аватара на fakesmiles
    Регистриран на
    Mar 2008
    Мнения
    986
    на мен никакви хапчета не ми помагат,много е зле
    само прахчета - Аулин или Фламексин около левче са

  18. #18
    Мега фен Аватара на zlatit0o
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    ..в близката далечина..
    Мнения
    5 077
    До скоро нямах никакви болки, но вчера направо умрях! Два часа не можах да стана от леглото. После мама ми даде НоШпа, мина ми след +-30мин.

  19. #19
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    Цитирай Първоначално написано от kyon
    Не е болка за умиране.. не се тъпчи с хапчета.
    хахах при теб ако не, някои от нас буквално имаме чувството че ще умрем от болки..
    лично аз пия аулин, няколко пъти се е случвало да пропуска да ме боли..
    а от известно време насам всеки път ме боли различно...тоя месец беше и преди да ми дойде, и след..аулинчето на 2 пъти оправи работата де..живи и здрави да са хората, които са го измислили
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


  20. #20
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2011
    Мнения
    780
    На мен ми помага кисело мляко колкото и тъпо да звучи ... А за лекарства .. Нош па ... Аналгин .. На всеки организма е различен ..
    Или всичко или нищо .

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от maya884
    Цитирай Първоначално написано от xPafx
    какво ли не съм пробвала, но нищо не ми помага... боли ме 5-6 часа и после до края на цикъла ми съм файн
    Вземи си едно прахче Aulin.
    И аз имам същия проблем,нито едни хапчета не ми помагат.От болки мога да ревна чак,НО аулуна 15 мин и ще забравиш за болката
    Момиче аулина въобще не е полезен! Особено ако авторката е на 16-17 год. Аулина е чист убиец на черния дроб! Вярно че успокоява болката, но черния дроб се влияе много от него! До авторката - на мен папаверин и ношпа ми помагат!

  22. #22
    Голям фен Аватара на dami666
    Регистриран на
    Sep 2006
    Мнения
    511
    Аз пия Ношпа,Бускулезин,Спазмалго н..Но 1вия ден винаги си боли,независимо какво пия.
    Believe in yourself.

  23. #23
    Супер фен Аватара на 4o4ina
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    2 276
    Какво ли не съм пила,сега съм на Ношпа,но ги пия по 2

  24. #24
    Лично аз пия един Спазмалгон . Вечер като примерно си легнеш или, когато имаш възможност напълни едно шищенце с топла вода и си го сложи на коремчето. Не го дръж прекалено, за да не изстине и да стане лошо. Завий се с одеалце и си пусни хубав филм. Хапни нещо да ти се отметне вниманието аз така правя !
    Цветослав Радков

  25. #25
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    нимезил.. от него ми минава.. и още едно, но не помня как се казваше..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си