.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15

Тема: Маса !

  1. #1

    Маса !

    Здравейте , аз съм Дани на 14 години висок съм 1.70 см. тежа 47 кг. Тренирам по лостове ! Моля никой да не пише нещо от сорта на , почни фитнес или нещо такова просто съм решил да ходя по лостове ... Бих ви помолил да ми изготвите една програма с която да натрупам маса ! Безкрайно ви благодаря !

  2. #2
    Супер фен Аватара на HolyShit
    Регистриран на
    Jul 2011
    Мнения
    2 295
    Няма ти помогнем,като не даваш ник'ва информация.Само да ти речем,че храната е важна...

  3. #3
    каква информация да дам още ??

  4. #4
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Кво си правил до момента и къв стаж имаш.


    Ако ще тренираш навън, тренирай горна-долна част на тялото. Един ден гръб/гърди/ръце/рамена/корем, другия крака, третия почивай. (корема можеш да го бутнеш във втория ден). Ако искаш някакви резултати, когато ти станат лесни упражненията и почнеш да правиш 10+ повторения, вземи си допълнителни тежести.

    И без правилно хранене нищо няма да направиш.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  5. #5
    Супер фен Аватара на firstdiesel
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    село Горно надолнище
    Мнения
    1 545
    ЯЖ! (и не хвали лостовете)
    8-6-4-2-1-1-1-1-1-9

  6. #6
    Супер фен Аватара на HolyShit
    Регистриран на
    Jul 2011
    Мнения
    2 295
    Какво са казали мъдрите хора..Маса се прави на маса

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от HolyShit
    Какво са казали мъдрите хора..Маса се прави на маса
    +1 Ядене, ядене и ядене... Като прочетох за ръста/теглото май-май отиваш към ектоморфния тип, така че не се притеснявай да си хапваш по-здраво.

  8. #8
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    София
    Мнения
    131
    Почни фитнес.
    А сега сериозно.
    Не,че имам някакъв голям опит,ама знам,че за маса/-аз в момента също тренирам за маса/най-важно е храненето.

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от Chacho
    Кво си правил до момента и къв стаж имаш.


    Ако ще тренираш навън, тренирай горна-долна част на тялото. Един ден гръб/гърди/ръце/рамена/корем, другия крака, третия почивай. (корема можеш да го бутнеш във втория ден). Ако искаш някакви резултати, когато ти станат лесни упражненията и почнеш да правиш 10+ повторения, вземи си допълнителни тежести.

    И без правилно хранене нищо няма да направиш.
    Най-доброто мнение до момента 1вия ден правиш набирания(всякакви видове/хватове),кофички(всякакви)л ицеви и корем
    2рия не е лошо спринтове/клек с отскок

  10. #10
    Ами тренирам всеки ден от един месец вече .. правя всичко на едно .. по 4 кофички които ги пускам до прав ъгъл тама 10 серии. Набираня правя различни видове .. и от оня ден тичам 30 минути кросс .. иначе това тичане ми казаха че оказва влиание върху всичко .. иначе аз си ям обилно сутрин в 7-8 после в 10-30 някъде .. после наобяд следобяд и вечерта за тоя един месец 2 - 3 кг. съм дигнал...

  11. #11
    А и също може ли да ми кажете и някакви други упражнения .. аз мога коремно гръбно почти го правя ... другите са ясни кофични , набираня с различните хватове .. коремни преси , лицеви , нещо друго ? и ако може като ми казвате името да ми давате линк за да видя как се прави .. Благодаря

  12. #12
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Ми аз правя така:

    Кофи с тежест - 4х5
    Набирания широк хват с тежест - 4х4
    Лицеви опори с тежест на успоредката - 4х5
    Набирания тесен хват с тежест - 4х5
    Раменни преси с тежест - 4х6 (заставам на ръце до една шведска стена)
    Клекове с тежест на 1 крак с отскок напред - 4х3
    Повдигане на краката от вис с тежест - 4х8
    Повдигане на пръсти за прасец с тежест на 1 крак - 4х10



    По съвет на SolomonIceberg тренирам в кръгова тренировка на суперсерия всичко в един ден. Преди ги бях разделил на два дена - горна част без корем и втори ден - крака и корем.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  13. #13
    До колкото знам, лостовете са повече за релеф, отколкото за маса, и като видях ръста и килограмите ти.... За 170см. трябва да си поне 65кг. но щом отказваш фитнес, ходи си на лостове яж здраво и може да си вземеш някой протеин като Classic Whey Protein или някакв гейнър, но както решиш.

  14. #14
    Banned Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Varna
    Мнения
    1 710
    Аз съм 175 и съм 51кг някъде нищо не тренирам и нищо не спортувам, ям квото си искам и не ми пука, да не съм луд да си губя времето по фитнеси и разни такива глупости, много съм си добре така няма да работя физическа работа тъй, че не ми тряят мускули и сила, аз си имам мозък и съм умен друго не ми тряя

  15. #15
    anonymous546178
    Guest

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си