.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1

    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    Варна
    Мнения
    14

    Пиърсинг на езика ! МОЛЯ ПОМОЩ !!!!

    Здравейте на всички,
    Предварително се извинявам ако въпросът ми не е за тук,но съм нова в сайта и се регистрирах главно заради въпроса,който ще ви задам ! Аз съм от Варна и вчера ходих в "НаТъмно" за да си пробия езика.Всичко мина както трябва момичето ми сложи упойка,проби ме и ми даде "сандрин".Следователно аз го разтворих в 200мл вода иии да ...нататъка знаете как е...И че днес почувствах,че върха на езика ми е все едно истрънал.Не знам дали е,защото е минал само един ден от пробиването или може момичето да ми е засегнало някой нерв.МОЛЯ ВИ помогнете ми,който знае нещо по въпроса да казва,защото съм се притеснила,а нямам възможност да отида до студиото тези дни.БЛАГОДАРЯ ви предварително
    ('
    keep your heels,head,and standards high !

  2. #2
    Интересно как човек няма време да посети студиото, а има време за интернет и плажове. Както и да е.

    Принципно е нормално, не е нормално, ако продължи 3 дни +


    П.С. Само да ти кажа, 4 от мои приятелки имаха проблеми с здравето, от некачествени метални топчета в устата. Говоря за неприятни проблеми. Сестра ми например имаше проблеми с жлъчката.

    Ти си прецени дали е толкова модерно

  3. #3

    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    Варна
    Мнения
    14
    Цитирай Първоначално написано от Hassell
    Интересно как човек няма време да посети студиото, а има време за интернет и плажове. Както и да е.

    Принципно е нормално, не е нормално, ако продължи 3 дни +


    П.С. Само да ти кажа, 4 от мои приятелки имаха проблеми с здравето, от некачествени метални топчета в устата. Говоря за неприятни проблеми. Сестра ми например имаше проблеми с жлъчката.

    Ти си прецени дали е толкова модерно
    Всъщност нямаше нужда от заядливо обращение,и в интерес на истината и след като се интересуваш защо не мога да отида до студито е поради личен проблем.И не не ходя по плажове.За да задам въпроса си и то тук вместо да отида до студиото значи има причина.А колкото до самия пиърсинг не съжелявам,че си го напвих,а причината поради,която си го направих беше,защото ми харесва,а не защото е модерно ...Все пак мерси за отговора И ако някой друг знае нещо по въпроса,моля да сподели ще съм му наистина благодарна ))
    keep your heels,head,and standards high !

  4. #4
    Аз ти казвам, до какво водят подобни пробождания и този метал в устата ти, който буквално се разгражда, желязо и т.н. Всъщност няма какво да ти обяснявам, сама ще видиш резултатите след време.
    А и ти отговорих на въпроса, нормално е, като след всяка една рана. Плюс това, не си дала снимки, а не сме Ванга, че да видим дали има възпаление, бели точици около/под/над езика, дали е зачервен достатъчно и т.н.

  5. #5
    Само да поясна - не е модерно,банално е.Всяко второ момиче да видиш с такова в устата,айде прави с*ирките сега..
    Не мисля,че ще имаш проблеми,изчакай го.Аз също имам пиърсинги,на други места обаче и първите дни винаги не е както трябва,после се оправям
    Wiz Khalifa
    Ke$ha
    Taylor Momsen
    (h) ;;

    * Мъж,който не се влюбва често,обича силно !

  6. #6
    Супер фен Аватара на BrokenInnocence
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    1 328
    Изчакай няколко дни и ако не мине, лични проблеми или не, тичай в студиото. Иначе може да попиташ и тук:

    http://forum.piercing-bg.com/

    Мисля, че ще ти дадат много по-компетентно мнение и ще ти спестят глупавите заяждания... от типа на това, че желязото се било разграждало в устатата ти и "щом си слагаш обеца на езика, значи непременно е, за да правиш с*ирки"... Хора, вие малоумни ли сте???

    P.S. Плюс това тая работата със с*ирките и обеците на езика е мит.
    No man for any considerable period can wear one face to himself and another to the multitude, without finally getting bewildered as to which may be the true.

  7. #7

    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    Варна
    Мнения
    14
    Цитирай Първоначално написано от BrokenInnocence
    Изчакай няколко дни и ако не мине, лични проблеми или не, тичай в студиото. Иначе може да попиташ и тук:

    http://forum.piercing-bg.com/

    Мисля, че ще ти дадат много по-компетентно мнение и ще ти спестят глупавите заяждания... от типа на това, че желязото се било разграждало в устатата ти и "щом си слагаш обеца на езика, значи непременно е, за да правиш с*ирки"... Хора, вие малоумни ли сте???

    P.S. Плюс това тая работата със с*ирките и обеците на езика е мит.
    А,ето такъв отговор очаквах ..Благодаря ти много,но сайта мисля,че има някакъв проблем..не зарежда.Май ще ходя до студиото докато не е станало късно..
    keep your heels,head,and standards high !

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от BrokenInnocence
    Изчакай няколко дни и ако не мине, лични проблеми или не, тичай в студиото. Иначе може да попиташ и тук:

    http://forum.piercing-bg.com/

    Мисля, че ще ти дадат много по-компетентно мнение и ще ти спестят глупавите заяждания... от типа на това, че желязото се било разграждало в устатата ти и "щом си слагаш обеца на езика, значи непременно е, за да правиш с*ирки"... Хора, вие малоумни ли сте???

    P.S. Плюс това тая работата със с*ирките и обеците на езика е мит.
    Ако мислиш, че се заяждам или че съм малоумен по тая тема, много се лъжеш. За вас си е. Щом стана и готино да си слагаме обеци по вагините, до къде стигнахте

  9. #9
    Аз не се заяждам,но не мисля,че е мит това.. със обеца и целувките и с*ирките са по-различни.И доколкото знам повече се харесват на момчетата,но това няма никакво значение.В България масово тинейджърките имат продупчен език,но щом й харесва-нека.Но някакси тази обеца намеква за "лекост",нека не се обижда момичето това е мое мнение.
    Wiz Khalifa
    Ke$ha
    Taylor Momsen
    (h) ;;

    * Мъж,който не се влюбва често,обича силно !

  10. #10
    Оф стига сте се заяждали с момичето!Тя ви пита за проблема си а вие веднага се нахвърляте Ще си прави каквото иска това да не е вашият език че ще и казвате да не го дупчи?Или пишете по темата или изобщо не се занимавайте

    По темата: Според мен изчакай 1/2 дена, за да видиш дали ще ти се оправи езика, ако не отиди в студиото.Ако е било качествено не мисля че ще имаш проблеми
    Love is like the wind, you can't see it but you can feel it

  11. #11

    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    Варна
    Мнения
    14
    Благодаря на всички,които ми отговориха коректно .Вчера ходих до студиото и тъй като забелязах,че обицата не е точно в средата ами от едната страна на езика и момичето ми каза,че нямало как да бъде в средата защото имало някаква ципа и ако я била засегнела да....Попитах я и за това изтръпване на върха на езика и тя каза,че е от жабуренето със сандрин и,че когато спра да се жабуря и ще ми мине.Накрая я попитах дали всичко е наред и тя каза,че няма никакви проблеми.Да се надяваме от тук нататък всичко да е окей ..Наистина много благодаря на всички
    keep your heels,head,and standards high !

  12. #12
    Добри новини
    Вече може да заключите темата!
    Love is like the wind, you can't see it but you can feel it

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си