- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Любов
- Как да постъпя ???
Много съм объркана,дори не знам откъде да започна да ви разказвам..Имам си приятел,с когото ходим вече 5 месеца.В началото всичко беше приказка,никога не се е отнасял с мен като с богиня,не е бил кой знае колко мил и романтичен,но никога не е забравял да ми звънне примерно,не се е държал грубо с мен и сме излизали буквално всеки ден(с малки изключения де).Проблемът ми е че аз го обичам,а той ми каза ,че не ме обича.Беше пределно ясен по този въпрос.Вече седмица не сме се виждали,чуваме се само когато аз му се обадя и т.н.По принцип не водя загубени битки,достатъчно зряла съм,няма да тръгна да се тръшкам и да плача по цял ден.Ще ми бъде кофти естествено,ако нещата приключат,но не е като да не оцелея.Имам дарбата лесно да прежалвам момчетата и изобщо всички неприятности
Въпросът ми е вие как бихте реагирали в моята ситуация-бихте го конфронтирали по темата,бихте оставили нещата да се случат от само себе си или бихте се борили докрай за една изчезваща тръпка(не използвам думата любов,понеже според мен хора на 18 не знаят,а и не могат да знаят какво значи истинска любов) ? Благодаря предварително за отговорите..
![]()
Не си заслужава измъчването в такава връзка. Просто се разделяте и продължавате живота си начисто .. един без друг!!
~ ` всяка минута, в която сu тъжен,
губuш по една мuнута щастuе.. ♥♥
Say what???Първоначално написано от Lemonfairy
Как реши, че хора на 18 не знаят какво е истинска любов? Кога според теб човек разбира какво е това чудо???
По темата-не се занимавай с тоя...
Aut odit, aut amat mulier, nihil est tertium
значи слушай са.
качваш се поне на 7-8 етаж.. слагаш си една раница пълна с камъни и се меташ, споко всичко се преудолява така
Излишно ще е да си пилееш времето в опити да те 'заобича' - щом не става ,значи не става. Сигурно ти се иска да можеше да направиш нещо ,но просто няма какво.Въпросът ми е вие как бихте реагирали в моята ситуация-бихте го конфронтирали по темата,бихте оставили нещата да се случат от само себе си или бихте се борили докрай за една изчезваща тръпка(не използвам думата любов,понеже според мен хора на 18 не знаят,а и не могат да знаят какво значи истинска любов) ?
Ако няма да ти е твърде неприятно ,предполагам най-добрият вариант е да оставиш нещата да си вървят по течението ,докато всичко приключи или не срещнеш някой друг. Да се надяваме ,че и увлечението ти ще изчезне междувременно.
На твое място щях да спра да му звъня. Ако той по някаква случайност звънне, нямаше да му вдигна.
Той се опитва да те накара ти да скъсаш с него. Т'ва си е мъжкия трик за измиване на ръцете, всеизвестен е.
Поне не те е лъгал, че "те обича".
всеизвестен и жалък "мъжки" трик...Първоначално написано от TheNewReligion
![]()
и да, наистина няма смисъл да се занимаваш.
"Ако можех да изляза оттук, щях да си позволя да бъда луда,защото всички са луди, а най-лошите луди са онези, които не знаят, че са такива,защото само изпълняват нарежданията на другите."
+1Първоначално написано от MojoJojo88
Поне не беше на 13 и да твърди "Ма влйобена съм бее!".
Въх майко, мазохистка!
WindScar <3333
obesendomat (superman) <3
За да ти го каже е ясно ... Сигурно не му е до такава връзка или бяга от нещо, за което много се съмнявам по-скоро е първото .
Според мен иска да дразни някой друг докато е с теб .. Знам ли и аз .. Не се занимавай с него губиш и време и нерви и чувства![]()
Или всичко или нищо .
За някои е нужно повече време от 5 месеца,за да обичат някого истински. Не ти харесва това,че не ти казва "Обичам те" ? Той нямаше да се държи с теб като с "богиня",ако беше с теб просто ей,така. Явно му е нужно още време,докато разбере какво наистина чувства. Но все пак ти си решаваш какво да правиш.
Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
но само ти избираш кой да остане ♥
Може просто да е много объркан .. : (
Изчакай още малко и ако няма сигнали знаеш какво да правиш.. просто няма смисъл да сте заедно![]()
theo <333
Шъ мъ прощаваш, но 5 месеца са адски малко време за възникване на толкова дълбоки чувства, че да се престраши да ти каже, че те обича.
Явно те депресират кифленските теми в раздела как хлапетата си го повтарят сутрин, обед, следобед, вечер и нощем.
Момчето ти може да има проблем с изразяването на чувствата или пък да излиза от сериозна връзка, приключила зле. Ако търсиш лесна победа, ОК, послушай мнозинството тук и го зарежи.
Бих те посъветвала да се отдръпнеш, да не го търсиш известно време и да видиш резултата. А, да- и да прочетеш Любовна тактика.![]()
Чудиш се дали си бременна? Кажи:
1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!
Шофирай разумно- стигни жив!
Да.Първоначално написано от kalpazanka
Ако той повече не те потърси, то поне му се обади и си изяснете какво ще правите занапред.
"Come and take a walk on the wild side,
let me kiss you hard in the pouring rain
you like your girls insane..."
Според мен му е нужно време на момчето и ти трябва да му го дадеш, ако не те потърси това фактически означава, че не си струва.Забавлявай се и остави нещата да се случат от самосебеси![]()
5 месеца са адски малко за да казваш на някой, че го обичашИ аз съм от хората на които им трябва време... това, че не те обича не означава, че не държи на теб. Както казаха по-горе остави малко нещата, да видиш дали ще те потърси. Тогава му мисли дали да го оставиш или не. Аз лично не виждам причина за раздяла!
In a mad world , only the mad are sane...
Каквото и да решиш да правиш само не прибързвай.Помисли дали има причина да се държи на разстояние.Ако е бил наранен в миналото е много вероятно да го е страх отново да се допусне някое момиче до сърцето си.
еми явно човека знае какво е наистина любов и не е готов да казва насам натам, че обича някои. Не казвам, че ти не го обичаш, не те познавам, но все пак едва ли правиш разни разлики. Дай му време да те обикне не е казано, че трябва да те заобича в началото
No driving, no sleeping
Live it up like it's the weekend
When the DJ play the right song
Gon' drink, gon' party all night long...
Party all day, party all night
Say you wanna party
Let's party alright